1. Koiran ulkoilutus
  2. Kauniainen

Koiran ulkoilutus, Kauniainen

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
HeidiH

1. Heidi

3.8 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinten hoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
HeidiH

1. Heidi

Eläinten hoitoa 3.8 km
(11 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Huolehtiva koiraa ymmärtävä hoitaja. "
MarjaM
Arvostelu - Marja
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
AbbyA

2. Abby

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AbbyA

2. Abby

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?4.8 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
TaiT

3. Tai

5.5 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Young & caring couple excited to meet new furry friends

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
TaiT

3. Tai

Young & caring couple excited to meet new furry friends5.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Kommunikointi toimi hyvin ja koira oli iloinen!"
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
HarriH

4. Harri

1.6 km - Espoo
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
HarriH

4. Harri

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta1.6 km - Espoo
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
"Mutkaton kommunikointi ja tyytyväinen koira lenkkien jälkeen. 😊 Suosittelen! "
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
MarinaM

5. Marina

4.5 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
113 arviota
41
toistuvaa asiakasta

Reliable and animal-loving pet sitter 🐾

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MarinaM

5. Marina

Reliable and animal-loving pet sitter 🐾4.5 km
(113 arviota)
41 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Marina has been taking our little havannese dog Bruni out for a walk for few times now. Bruni is insecure with new people, but Marina has been patient, gentle and persistent with him and managed to win his trust. It has been easy to communicate with Marina and she has turned out to be reliable. I warmly recommend her!"
EnniE
Arvostelu - Enni
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
LeenaL

6. Leena

4.5 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Care, Play and Walks for Your Beloved Pets

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
LeenaL

6. Leena

Care, Play and Walks for Your Beloved Pets4.5 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Leena oli ystävällinen ja kohtelias ja osasi käsitellä Nappi-koiraani erittäin hyvin. Suosittelut! "
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
ArohiA

7. Arohi

3.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Oon luotettava koiranulkoiluttaja, joka on vapaana kesällä

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ArohiA

7. Arohi

Oon luotettava koiranulkoiluttaja, joka on vapaana kesällä3.8 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
NantiaN

8. Nantia

2.4 km - Espoo
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

A new bestie for your cat or dog 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NantiaN

8. Nantia

A new bestie for your cat or dog 🐾2.4 km - Espoo
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Great communication and went well in general also"
AlpoA
Arvostelu - Alpo
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ClaudiaC

9. Claudia

5.3 km
alkaen
13,5 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ClaudiaC

9. Claudia

Pet Paradise 5.3 km
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
13,5 €
/koiran ulkoilutus
MilonaM

10. Milona

2.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen ja eläinrakas opiskelija Espoosta!

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MilonaM

10. Milona

Aktiivinen ja eläinrakas opiskelija Espoosta!2.1 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Milona has been an amazing walker for Morris! They hit it off instantly 😊 Communucation was a breeze too. I’m very grateful to her for taking such good care of my dog and definitely recommend booking her to help with your furry friends."
DinaD
Arvostelu - Dina
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AinoA

11. Aino

2.8 km
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
60 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
AinoA

11. Aino

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja2.8 km
(60 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Ainon oli luotettava ja ammattitaitoinen koiranhoitaja. Hän tuli hyvin toimeen koirien kanssa ja kommunikointi sujui myös erinomaisesti."
HennaH
Arvostelu - Henna
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
KatriK

12. Katri

3.4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
2 arviota

🐾 Koirahoitoa lähes 40 vuoden kokemuksella ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
KatriK

12. Katri

Uusi lemmikinhoitaja
🐾 Koirahoitoa lähes 40 vuoden kokemuksella ❤️3.4 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

13. Jenni

5.9 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
JenniJ

13. Jenni

Täällä kirjoittelee eläinrakas ja luotettava hoitaja5.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

14. Anni

2.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Koiranhoitoa kokemuksella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
AnniA

14. Anni

Koiranhoitoa kokemuksella2.3 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ChauC

15. Chau

5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Espoo Kivenlahti Caring Home for your Pet

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
ChauC

15. Chau

Uusi lemmikinhoitaja
Espoo Kivenlahti Caring Home for your Pet5 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
FridaF

16. Frida

2.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
FridaF

16. Frida

Uusi lemmikinhoitaja
Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa2.5 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnnaA

17. Anna

2.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
AnnaA

17. Anna

Uusi lemmikinhoitaja
Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱2.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AlisaA

18. Alisa

4.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Reliable and caring pet sitter. Your pet's new friend

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
AlisaA

18. Alisa

Reliable and caring pet sitter. Your pet's new friend4.2 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
NuppuN

19. Nuppu

1.8 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
NuppuN

19. Nuppu

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾1.8 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
amelieA

20. amelie

4.7 km
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
amelieA

20. amelie

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi4.7 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Kauniainen mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Kauniainen ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Kauniainen. Yli 4870 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.