1. Koiran ulkoilutus
  2. Kaarina

Koiran ulkoilutus, Kaarina

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IidaI

1. Iida

3.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
IidaI

1. Iida

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾3.7 km
(2 arviota)
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Yhteydenotto ja viestintä sujui helposti ja mutkattomasti. Iida hoiti sovitut ulkoilutukset hyvin ja sovitusti. Suosittelen!"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
OutiO

2. Outi

1.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hovirinnan lemmikkihoito

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
OutiO

2. Outi

Hovirinnan lemmikkihoito1.1 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Outin kanssa sai helposti sovittua käytännön asiat ja ulkoilut sujuivat hyvin! Lämmin suositus!"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AnnaA

3. Anna

2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
67 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnnaA

3. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja 2 km
(67 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Annan kanssa kaikki meni sovitusti, ja paremmin. Hän on luotettava ja ystävällinen ja hänelle oli helppo luottaa Aku-koira hoitoon."
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
TamaraT

4. Tamara

4.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja kodinomaista lemmikinhoitoa 🐾

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
TamaraT

4. Tamara

Luotettavaa ja kodinomaista lemmikinhoitoa 🐾4.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RonjaR

5. Ronja

3.9 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Lemppari

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
RonjaR

5. Ronja

Lemmikkien Lemppari3.9 km
(14 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
"Kissan ulkoiluttaminen sujui ongelmitta! :) "
SusannaS
Arvostelu - Susanna
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
VilmaV

6. Vilma

5.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
VilmaV

6. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori5.3 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
CarlaC

7. Carla

5.3 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
CarlaC

7. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!5.3 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
SharonS

8. Sharon

3 km - Turku
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

I want to meet cute pets!

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
SharonS

8. Sharon

I want to meet cute pets! 3 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
VenlaV

9. Venla

5.2 km - Turku
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VenlaV

9. Venla

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️5.2 km - Turku
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
LiliL

10. Lili

2.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas, luotettava ja positiivinen lemmikinhoitaja!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
LiliL

10. Lili

Eläinrakas, luotettava ja positiivinen lemmikinhoitaja!2.4 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Kaarina mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Kaarina ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Kaarina. Yli 880 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.