1. Koiran ulkoilutus
  2. Kaarina

Koiran ulkoilutus, Kaarina

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
IidaI

1. Iida

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
IidaI

1. Iida

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾4.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Yhteydenotto ja viestintä sujui helposti ja mutkattomasti. Iida hoiti sovitut ulkoilutukset hyvin ja sovitusti. Suosittelen!"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AnniA

2. Anni

5.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas koirien kaveri 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
AnniA

2. Anni

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas koirien kaveri 🐾 5.7 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AnnaA

3. Anna

5.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
68 arviota
23
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
AnnaA

3. Anna

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja 5.4 km
(68 arviota)
23 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
"Annan kanssa kaikki meni sovitusti, ja paremmin. Hän on luotettava ja ystävällinen ja hänelle oli helppo luottaa Aku-koira hoitoon."
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
NeaN

4. Nea

4.1 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
22 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
NeaN

4. Nea

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen4.1 km
(22 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki meni kuten sovittiin ja koirani oli tyytyväisen oloinen😊"
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
EllenE

5. Ellen

5.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Lemmikin hoitoa isolla sydämellä

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
EllenE

5. Ellen

Uusi lemmikinhoitaja
Lemmikin hoitoa isolla sydämellä5.5 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
PinjaP

6. Pinja

4.6 km
alkaen
21 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
PinjaP

6. Pinja

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari4.6 km
(25 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki sujui loistavasti, koirat tykkäsivät ja saivat hyvää hoitoa. Hoitaja oli joustava, vastasi nopeasti ja lähetti kuulumisia mitä koirille kuuluu. Arvostan! 😊"
HennaH
Arvostelu - Henna
alkaen
21 €
/koiran ulkoilutus
OutiO

7. Outi

4.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hovirinnan lemmikkihoito

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
OutiO

7. Outi

Hovirinnan lemmikkihoito4.8 km
(13 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Outin kanssa sai helposti sovittua käytännön asiat ja ulkoilut sujuivat hyvin! Lämmin suositus!"
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

8. Sara

4.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SaraS

8. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈4.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SanttuS

9. Santtu

5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
SanttuS

9. Santtu

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua5 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JosephJ

10. Joseph

4.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Your Dog’s New Best Friend

JosephJ

10. Joseph

Uusi lemmikinhoitaja
Your Dog’s New Best Friend4.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
MariaM

11. Maria

2.7 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

11. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja2.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Varasimme Marian ulkoiluttamaan meidän kultaistanoutajaa melkein kolmeksi viikoksi. Marian kanssa onnistui kaikki erinomaisesti ja oli ilo saada hänet koiramme ulkoiluttajaksi. Oli myös ihana saada kuvia ja videoita heidän kävelylenkeiltä. Suosittelen Mariaa ja varmasti varaan myös tulevaisuudessa. "
MartiinaM
Arvostelu - Martiina
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
AlinaA

12. Alina

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlinaA

12. Alina

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!4.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
JenniJ

13. Jenni

5.8 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JenniJ

13. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️5.8 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Suostui ihanasti tulemaan myöhään illalla ulkoiluttamaan koiraani. Kaikki hoitui hienosti ja sopimuksen mukaan. Varaan varmasti tarpeen tullen myös uudestaan 😊"
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
RoosaR

14. Roosa

3.7 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
RoosaR

14. Roosa

Hoitoapua rakkaudella ja vuosien kokemuksella3.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lyra kanssa
"Kommunikointi oli helppoa ja nopeaa. Kaikki meni juuri niin kuin oli sovittu. Käytän mielelläni jatkossakin. "
TeppoT
Arvostelu - Teppo
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
JuliaJ

15. Julia

5.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja lemmikeille💝

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
JuliaJ

15. Julia

Luotettava hoitaja lemmikeille💝5.8 km
(13 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
"Kaikki sujui hienosti ja sovitun mukaan. Kiitos avustasi Julia!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

16. Sara

4.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇

SaraS

16. Sara

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇4.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
"Asiallinen hoitaja, ulkoiluttanut koiraamme luotettavasti."
PauliinaP
Arvostelu - Pauliina
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
KianaK

17. Kiana

5.9 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
KianaK

17. Kiana

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️5.9 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Lämmin suositus! Oma koira jäi toisen ulkoilutuksen jälkeen ikävöimään oven taakse. Koiraltakin siis suositus :)"
Anna Ja SimoA
Arvostelu - Anna Ja Simo
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
AinoA

18. Aino

4.1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
67 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Reippaat Paimentajat

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
AinoA

18. Aino

Reippaat Paimentajat4.1 km
(67 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Aino on aivan ihanasti ottanut hoitaakseen meidän Tyynen (collie 7 vuotta) ulkoilutukset. Tyyne oli alkuun vähän varautunut, mutta Aino ilo ja ammattitaito on ihastuttanut sekä omistajat että Tyynen. Kiitos ihana Aino!"
TarjaT
Arvostelu - Tarja
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
ElliE

19. Elli

4.6 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
ElliE

19. Elli

Luotettavaa hoitoa kaikille karvakavereille4.6 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bordercollie Ebba kanssa
"Elli kävi meillä lenkittämässä Nakki-koiraa meidän pitkien työpäivien välissä. Kaikki sujui suunnitellusti, Nakki ja me ollaan tyytyväisiä! ❤️ Iso suositus Ellille!"
Sanni-SiskoS
Arvostelu - Sanni-Sisko
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
TaraT

20. Tara

5 km
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus
44 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
TaraT

20. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!5 km
(44 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
"Kiitos Tara sekä koirat että omistajat ovat erittäin tyytyväisiä!"
CaritaC
Arvostelu - Carita
alkaen
14 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Kaarina mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Kaarina ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran ulkoilutusta sijainnissa Kaarina. Yli 899 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.96/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.