1. Koiran päivähoito
  2. Tampere

Koiran päivähoito, Tampere

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NinaN

1. Nina

1.4 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NinaN

1. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️1.4 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Ihan huippuhyvää hoitoa ja palvelua saimme!"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
15 €
/päivä
MiisaM

2. Miisa

2.4 km
alkaen
30 €
/päivä
92 arviota
35
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MiisaM

2. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella2.4 km
(92 arviota)
35 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Miisa otti koiramme hoitoon, kun tarvitsimme koiralle yllättäen hoitopaikkaa viikon ajaksi. Koiramme ei aiemmin ole ollut juurikaan hoidossa koiralle vierailla ihmisillä eikä koskaan näin pitkää aikaa. Kaikki meni Miisan kanssa kuitenkin ihan tosi kivasti ja koirakin näytti kuvien perusteella viihtyvän Miisan hoidossa oikein hyvin. Kommunikointi Miisan kanssa oli helppoa ja sujuvaa ja aikatauluissa oli joustoa. Veisin koiramme Miisalle hoitoon oikein mielelläni uudestaankin, mikäli tarvetta joskus tulisi. "
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
30 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
EllaE

3. Ella

4.2 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
3 arviota

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
EllaE

3. Ella

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella4.2 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Watson oli oikein tyytyväinen ja hyvässä iltahoidossa☺️ Suosittelen. "
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
18 €
/päivä
TaruT

4. Taru

5.7 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
TaruT

4. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 5.7 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Taru is a genuine dog lover who takes great care of the dog and communicates clearly and keeps you updated."
PujaP
Arvostelu - Puja
alkaen
20 €
/päivä
JennyJ

5. Jenny

2.2 km - Tampere
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JennyJ

5. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️2.2 km - Tampere
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Kaikki meni hyvin ja koirat tulivat juttuun keskenään 😍"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
25 €
/päivä
AnniinaA

6. Anniina

8.6 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AnniinaA

6. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
8.6 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
SonjaS

7. Sonja

0.2 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
SonjaS

7. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗0.2 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
18 €
/päivä
JooelJ

8. Jooel

1.4 km - Tampere
alkaen
23 €
/päivä
43 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JooelJ

8. Jooel

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa1.4 km - Tampere
(43 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Ystävällinen ja erinomainen koiran hoito"
TuijaT
Arvostelu - Tuija
alkaen
23 €
/päivä
TiiaT

9. Tiia

7.9 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Aktiivinen viimeksi tänään
TiiaT

9. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa7.9 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
"9-kuinen pentukoira Rudi on ollut jo pari kertaa Tiialla päivähoidossa ja viihtynyt oikein hyvin! Tiia on lempeä, huolellinen ja aktiivinen hoitaja, juuri sopiva ihmisiä rakastavalle koiralle. Seuraava hoitopäivä jo varattu!"
SarianneS
Arvostelu - Sarianne
alkaen
15 €
/päivä
InariI

10. Inari

2.3 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
InariI

10. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja2.3 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"nopealla aikataululla onnistui varaus ja koira nautti selkeästi!"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
20 €
/päivä
IidaI

11. Iida

0.6 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
IidaI

11. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 0.6 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Pennullamme on hieman enemmän energiaa ja leikkisyyttä, mutta kaikki sujui erinomaisesti. Pentu oli innokkaasti tulossa seuraavaan hoitokertaan, ja myös toinen koiramme, joka kävi ainoastaan tervehtimässä Iidaa, oli iloinen saamistaan rapsutuksista ja huomiosta. Suuret kiitokset!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
20 €
/päivä
RiinaR

12. Riina

10.8 km
alkaen
18 €
/päivä
18 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
RiinaR

12. Riina

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶10.8 km
(18 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
"hienosti oli turrit pärjännyt, ja pikaisella aikataululla onnistu hoitopaikka 👍🏻 "
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
18 €
/päivä
IisaI

13. Iisa

1.8 km - Tampere
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
IisaI

13. Iisa

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi1.8 km - Tampere
(1 arvio)
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kuismalla on ollut Iisan luona hyvät oltavat ja olemme olleet todella tyytyväisiä."
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
15 €
/päivä
RiinaR

14. Riina

2 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
RiinaR

14. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä
RiittaR

15. Riitta

17.6 km
alkaen
30 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
RiittaR

15. Riitta

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä17.6 km
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
LauraL

16. Laura

1.8 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
LauraL

16. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!1.8 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki meni todella hyvin ja koira viihtyi 😊"
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
25 €
/päivä
SaraS

17. Sara

4.1 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SaraS

17. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella4.1 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Koiramme viihtyi hyvin, oli hyvässä hoidossa ☺️ Mielelläni vien uudestaan."
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
20 €
/päivä
DonyaD

18. Donya

5.8 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
DonyaD

18. Donya

Pet lover who enjoys being around animals5.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"My dog happily went to Donyas place again, showing she's enjoyed her multiple visits there. ♥️"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
15 €
/päivä
AstaA

19. Asta

1.7 km
alkaen
30 €
/päivä
88 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AstaA

19. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨1.7 km
(88 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Kiitos jälleen hoidosta! Astalle voi jättää huolettomin mielin koiran hoitoon ja koira otetaan osaksi arkea :) Asiat on helppo sopia ja kaikki sujunut aina kaikin puolin hienosti."
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
30 €
/päivä
JaninaJ

20. Janina

1.1 km
alkaen
19 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JaninaJ

20. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi1.1 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Pennun hoito meni erinomaisesti. Meillä oli myös nouto ja tuonti, mikä toimi sovitusti ja loistavasti. Kiitos!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
19 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Tampere tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Tampere. Yli 1243 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.