1. Koiran päivähoito
  2. Lempäälä

Koiran päivähoito, Lempäälä

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EllaE

1. Ella

17.9 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
3 arviota

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
EllaE

1. Ella

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella17.9 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Watson oli oikein tyytyväinen ja hyvässä iltahoidossa☺️ Suosittelen. "
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
18 €
/päivä
TaruT

2. Taru

17.8 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
TaruT

2. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 17.8 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Taru is a genuine dog lover who takes great care of the dog and communicates clearly and keeps you updated."
PujaP
Arvostelu - Puja
alkaen
20 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AnniinaA

3. Anniina

15.3 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
AnniinaA

3. Anniina

Uusi lemmikinhoitaja
15.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
TiiaT

4. Tiia

13.4 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Aktiivinen viimeksi tänään
TiiaT

4. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa13.4 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
"9-kuinen pentukoira Rudi on ollut jo pari kertaa Tiialla päivähoidossa ja viihtynyt oikein hyvin! Tiia on lempeä, huolellinen ja aktiivinen hoitaja, juuri sopiva ihmisiä rakastavalle koiralle. Seuraava hoitopäivä jo varattu!"
SarianneS
Arvostelu - Sarianne
alkaen
15 €
/päivä
SatuS

5. Satu

9.2 km
alkaen
25 €
/päivä
41 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Koirien rauhallinen Lomakoti <3

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SatuS

5. Satu

Koirien rauhallinen Lomakoti <39.2 km
(41 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Esiteinimme, Kira 6kk, oli Sadun kotona päivähoidossa. Kotiin palasi tyytyväinen koira. Kuvailisin Satua luotettavana, turvallisena, rauhallisena, lempeän jämäkkänä koirataitajana. Tulemme käyttämään Sadun palveluja tulevaisuudessakin. Vilpittömästi suosittelen! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Kira 🐕 & Pirjo"
PIRJOP
Arvostelu - PIRJO
alkaen
25 €
/päivä
RiittaR

6. Riitta

3.2 km
alkaen
30 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
RiittaR

6. Riitta

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa Lempäälässä3.2 km
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
SaraS

7. Sara

17.6 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SaraS

7. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella17.6 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Koiramme viihtyi hyvin, oli hyvässä hoidossa ☺️ Mielelläni vien uudestaan."
HannaH
Arvostelu - Hanna
alkaen
20 €
/päivä
DonyaD

8. Donya

17.8 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
DonyaD

8. Donya

Pet lover who enjoys being around animals17.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"My dog happily went to Donyas place again, showing she's enjoyed her multiple visits there. ♥️"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
15 €
/päivä
JennaJ

9. Jenna

16.5 km
alkaen
26 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava 30v eläintenhoitaja Valkeakoskelta

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JennaJ

9. Jenna

Eläinrakas luotettava 30v eläintenhoitaja Valkeakoskelta16.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Nuka viihtyi hyvin ja kaikki toimi oikein hienosti! 💕"
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
26 €
/päivä
KatariinaK

10. Katariina

18.2 km
alkaen
30 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas eläinlääkisopiskelija

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
KatariinaK

10. Katariina

Luotettava ja eläinrakas eläinlääkisopiskelija18.2 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"13 viikkoinen snautserinpentumme sai parasta mahdollista hoitoa. Yhteinen illanvietto pariskunnan oman koirankin kanssa sujui kuulemma mallikkaasti. Lieneekö aikuisen koiran rauhoittava vaikutus estänyt kotona esiintyvän iltavillin toteutumisen. Pentumme sai ensimmäisen ja tärkeän koirakontaktin. Kiitos❤️"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
30 €
/päivä
ParamiP

11. Parami

17.5 km
alkaen
22 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Aktiivinen viimeksi eilen
ParamiP

11. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!17.5 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
"Toistamiseen kaikki meni hienosti!❤️ Sovimme aikatauluista joustavasti ja pääsimme luottavaisin mielin omiin menoihin. "
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
22 €
/päivä
AlisaA

12. Alisa

19.8 km
alkaen
25 €
/päivä
22 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AlisaA

12. Alisa

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶19.8 km
(22 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Koirani hoito sujui Alisalta oikein mainiosti, selkeästi huomasi että koirien hoito on hänelle tuttua. Alisa otti koirani ilolla vastaan ja vaikutti siltä, että hyvin viihtyivät toistensa seurassa 😊 Alisa on rauhallinen, luotettava ja joustava ja kommunikointi hänen kanssaan on ollut helppoa. Ehdottomasti vien koirani hänen hoidettavakseen toistekin tarpeen vaatiessa."
TarleenaT
Arvostelu - Tarleena
alkaen
25 €
/päivä
ShanaliS

13. Shanali

16.8 km
alkaen
25 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Caring pet sitter

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
ShanaliS

13. Shanali

Caring pet sitter16.8 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Leia immediately warmed up to Shanali's family, which gave me a peace of mind while leaving her behind. Shanali provided update with photo, kept me informed about how Leia was doing, and followed my care instructions. Leia was happy when I fetched her and So, I am sure Shanali & her family treated her like their own—with love, patience, and attention. I shall go again if I am visiting Tampere with Leia :)"
PareshP
Arvostelu - Paresh
alkaen
25 €
/päivä
LeilaL

14. Leila

18 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
LeilaL

14. Leila

Pet lover in Tampere🐾18 km
(6 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Leila was quick to respond and provided detailed information about where Veli would be staying. The environment seemed calm and was a great fit for my dog. During the stay, Leila sent me a photo, which I really appreciated. When I picked Veli up, he was calm, relaxed, and seemed very happy, so everything had clearly gone very well. I would definitely recommend Leila to anyone looking for a caring and reliable dog sitter."
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
15 €
/päivä
AuroraA

15. Aurora

17.9 km - Tampere
alkaen
40 €
/päivä
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AuroraA

15. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja17.9 km - Tampere
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Tosi hyvä hoitopaikka meidän pienelle villakoiralle 😊"
AlinaA
Arvostelu - Alina
alkaen
40 €
/päivä
TaruT

16. Taru

17.1 km
alkaen
25 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
TaruT

16. Taru

Eläinrakasta ja liikunnallista koiranhoitoa Tampereella17.1 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Vilkas pentukoira viihtyi Tarun hyvässä hoidossa."
EmiliaE
Arvostelu - Emilia
alkaen
25 €
/päivä
EmmaE

17. Emma

15.9 km
alkaen
25 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EmmaE

17. Emma

Koiranhoitoa ja lenkitystä 🐕15.9 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Emma oli oikein mukava hoitaja Carla-koiralle. Carla kärsii eroahdistuksesta ja suosittelen Emmaa koirien tukihenkilöksi🐕"
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
25 €
/päivä
KaisuK

18. Kaisu

17.1 km
alkaen
37 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
KaisuK

18. Kaisu

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa17.1 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kotoisa ja rauhallinen päiväkoti :)"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
37 €
/päivä
MaijaM

19. Maija

15.4 km
alkaen
17 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
MaijaM

19. Maija

Pieni perhe tarjoaa koiranhoitoa Hervantajärvellä15.4 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Kaikki meni enemmän kuin hienosti! Hoitaja osasi kysyä koiraa hoitoon jätettäessä juuri oikeita kysymyksiä, hoidosta tuli kuvan kera terveisiä ja hoidosta kotiin saapui tyytyväinen ja rento koira. 🫶"
TuuliT
Arvostelu - Tuuli
alkaen
17 €
/päivä
PubuP

20. Pubu

17.8 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Looking for my fur friend

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
PubuP

20. Pubu

Looking for my fur friend 17.8 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Lempäälä tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Lempäälä. Yli 1251 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.