1. Koiranhoito
  2. Kerava

Koiranhoito, Kerava

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MajušaM

1. Majuša

12.5 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Your pet's happy place🩷 Personalized care for dogs & cats

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MajušaM

1. Majuša

Uusi lemmikinhoitaja
Your pet's happy place🩷 Personalized care for dogs & cats 12.5 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JonnaJ

2. Jonna

12.5 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläimet ennen kaikkea!🐶🐰🐱🐹

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
JonnaJ

2. Jonna

Eläimet ennen kaikkea!🐶🐰🐱🐹12.5 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"I had an excellent experience with Jonna. She took care of my cats for a week, visiting twice a day, and I couldn’t be happier with the care she provided. She was incredibly attentive and dedicated the entire time. It’s clear that she truly loves animals and genuinely cares about their wellbeing. Communication was also a 10/10 — she kept me updated every day with messages, photos, and little updates, which gave me great peace of mind while I was away. My cats were very well looked after, and I felt completely relaxed knowing they were in such good hands. I would absolutely trust her again and highly recommend her to anyone looking for a responsible, caring, and trustworthy pet sitter. "
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
HarrietH

3. Harriet

12.2 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

At your bark and call 🐾

Aktiivinen viimeksi eilen
HarrietH

3. Harriet

Uusi lemmikinhoitaja
At your bark and call 🐾12.2 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
JennyJ

4. Jenny

9.1 km
alkaen
20 €
/päivä
29 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Vastuullinen hoitaja yli 20v kokemuksella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JennyJ

4. Jenny

Vastuullinen hoitaja yli 20v kokemuksella9.1 km
(29 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Todella hyvin sujui koiran hoito kotonamme😊"
AstaA
Arvostelu - Asta
alkaen
20 €
/päivä
LotteL

5. Lotte

2.3 km
alkaen
10 €
/päivä
8 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas kissojen- ja koirienhoitaja

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
LotteL

5. Lotte

Luotettava ja eläinrakas kissojen- ja koirienhoitaja2.3 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
"Selvästi kissat viihtyneet viikon hienosti ja sainkin hyviä kuvia ja kuulumisia joka päivä! Kissat tyytyväisiä ja paikat todella siistinä. Ehdottomasti voin Lottea suositella lemmikkien hoitajaksi!"
MarkusM
Arvostelu - Markus
alkaen
10 €
/päivä
RosiR

6. Rosi

12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
RosiR

6. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla12.1 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
VilmaV

7. Vilma

13.3 km
alkaen
16 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Olen luotettava, kohtaan mielelläni erilaisia eläimiä!

Aktiivinen viimeksi eilen
VilmaV

7. Vilma

Olen luotettava, kohtaan mielelläni erilaisia eläimiä!13.3 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
"Second time we had Vilma taking care of our cat while we were away. We are very happy with her! "
AnastasiosA
Arvostelu - Anastasios
alkaen
16 €
/päivä
RosaR

8. Rosa

0.6 km
alkaen
15 €
/päivä
57 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Puudeliparatiisi

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
RosaR

8. Rosa

Puudeliparatiisi0.6 km
(57 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Rosa took great care of my cat while I was away, handling feeding, litter box cleaning, playtime, and general care with real attention and responsibility. She provided detailed updates and photos after each visit, which gave me great peace of mind. My cat seemed comfortable with her and was in a very good mood when I returned. Everything at home was left exactly as it should be. During the meet and greet, Rosa asked all the right questions and showed genuine interest in understanding my cat’s needs and personality. She is friendly, reliable, and clearly cares about the animals she looks after. I would 100% book her again and highly recommend her as a pet sitter."
NadjaN
Arvostelu - Nadja
alkaen
15 €
/päivä
TuuliT

9. Tuuli

14.6 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoitoa kissaihmiseltä kissaihmisille!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
TuuliT

9. Tuuli

Luotettavaa hoitoa kissaihmiseltä kissaihmisille!14.6 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Hoitokäynnit sujuivat hyvin ja kissa oli tyytyväinen, suosittelen 🫶✨ "
NinniN
Arvostelu - Ninni
alkaen
20 €
/päivä
AnnaleenaA

10. Annaleena

12.2 km
alkaen
10 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
AnnaleenaA

10. Annaleena

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja12.2 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
"Annaleena kävi hoitamassa kolmea itämaista kissaamme kotonamme meidän ollessa lomalla. Kaikki sujui alusta loppuun sovitusti ja sujuvasti. Kiitos paljon avusta!"
MeriM
Arvostelu - Meri
alkaen
10 €
/päivä
SannaS

11. Sanna

8.8 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
SannaS

11. Sanna

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa lemmikillesi8.8 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
HenriettaH

12. Henrietta

9 km
alkaen
14 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

12. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi9 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
"Tämä varaus (1 käynti päivässä ekalla kerralla) oli yhdistettynä reissuhoidon 2 x päivässä -varaukseen. Kiitoksemme, tyytyväinen kissa odotteli palatessa."
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
14 €
/päivä
LauraL

13. Laura

6.6 km
alkaen
12 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet in Caring Hands

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
LauraL

13. Laura

Your Pet in Caring Hands6.6 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5‑Star Review for Laura Laura was absolutely wonderful. We originally booked her to look after our two cats while we were on holiday, but heartbreakingly one of them passed away a couple of days before we left. Laura handled the situation with such kindness and sensitivity. She visited our remaining cat every day, spent time playing with her, and made sure she felt safe and cared for during a difficult week. She went above and beyond, not only did she look after our cat beautifully, but towards the end of the week she even tidied up and did some vacuuming. It was such a thoughtful touch to come home to. Laura was amazing from start to finish, and I can’t recommend her highly enough. Anyone would be lucky to have her looking after their pets."
PabloP
Arvostelu - Pablo
alkaen
12 €
/päivä
SabrinaS

14. Sabrina

12.5 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Luotettava ja lenkkeilevä hoitaja joka oikeasti välittää

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SabrinaS

14. Sabrina

Luotettava ja lenkkeilevä hoitaja joka oikeasti välittää 12.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
MirkaM

15. Mirka

12.2 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Rakastava koirakoti 30+vuoden kokemuksella Vantaalla ❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
MirkaM

15. Mirka

Rakastava koirakoti 30+vuoden kokemuksella Vantaalla ❤️12.2 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"2 Kisssan hoitoi sujui sovitun mukaisesti. Suosittelen!"
JukkaJ
Arvostelu - Jukka
alkaen
15 €
/päivä
IdaI

16. Ida

12.4 km
alkaen
16 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas syli Tikkurilassa

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
IdaI

16. Ida

Eläinrakas syli Tikkurilassa12.4 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kissamme saivat erittäin hyvää hoitoa viikonlopun ajan! Saimme paljon kuvia ja kuulumisia. Viestittely sujui oikein sujuvasti ja lemmikeistä oli pidetty hyvää huolta!😁 Suosittelen lämpimästi ja tulemme käyttämään heitä varmasti jatkossakin!💐"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
16 €
/päivä
AuroraA

17. Aurora

5.7 km - Vantaa
alkaen
16 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
AuroraA

17. Aurora

Uusi lemmikinhoitaja
5.7 km - Vantaa
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
16 €
/päivä
EgemenE

18. Egemen

14.5 km
alkaen
10 €
/päivä

7 years of experience with cats

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
EgemenE

18. Egemen

7 years of experience with cats14.5 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
LottaL

19. Lotta

7.1 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LottaL

19. Lotta

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja7.1 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
JennaJ

20. Jenna

12.7 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Luotettavaa ja välittävää lemmikin hoitoa ❤️

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
JennaJ

20. Jenna

Luotettavaa ja välittävää lemmikin hoitoa ❤️12.7 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/päivä

Miksi koiranhoitopalvelu sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Kerava tarjoavat mielellään koiran ulkoilutusta monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiranhoitoa sijainnissa Kerava. Yli 4989 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.