1. Kissanhoito
  2. Vantaa

Kissanhoito, Vantaa

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AnuA

1. Anu

6.2 km
alkaen
20 €
/päivä
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AnuA

1. Anu

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja6.2 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Anu huolehti kissojani hyvin ja kuvista päätellen kissat viihtyivät Anun sylissä. Kiitos!"
TuulaT
Arvostelu - Tuula
alkaen
20 €
/päivä
SaaraS

2. Saara

5.6 km
alkaen
22 €
/päivä
15 arviota
6
toistuvaa asiakasta

luotettava ja rakastava hoitaja🐶❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SaaraS

2. Saara

luotettava ja rakastava hoitaja🐶❤️5.6 km
(15 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
22 €
/päivä
LisaL

3. Lisa

2.7 km
alkaen
10 €
/päivä
65 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LisaL

3. Lisa

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind2.7 km
(65 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
VilmaV

4. Vilma

3.7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reipas ja luotettava eläintenystävä!

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
VilmaV

4. Vilma

Reipas ja luotettava eläintenystävä!3.7 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
"Vilma hoiti arkaa kissaamme kotikäynneillä kolmen päivän poissaolomme ajan ja kaikki sujui moitteettomasti! Voimme suositella 😊"
JoonasJ
Arvostelu - Joonas
alkaen
15 €
/päivä
SuviS

5. Suvi

5.3 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Lemmikkien hoitoa Pohjois-Helsingissä

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SuviS

5. Suvi

Lemmikkien hoitoa Pohjois-Helsingissä5.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni hienosti! "
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
12 €
/päivä
MiraM

6. Mira

4.6 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
25 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kissojenhoitaja kokemuksella & sydämellä

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MiraM

6. Mira

Kissojenhoitaja kokemuksella & sydämellä4.6 km - HKI
(25 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Mira huolehti kissoistani erittäin hyvin ja raportoi kattavasti kissojen kuulumisista matkani aikana. Kotiin palattua vastassani oli tyytyväiset kissat, jotka olivat saaneet paljon huomiota ja paijauksia Miralta. Myös hoidon sopiminen onnistui joustavasti, vaikka aikatauluni oli pikainen. "
PihlaP
Arvostelu - Pihla
alkaen
20 €
/päivä
SenniS

7. Senni

5.8 km
alkaen
30 €
/päivä
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SenniS

7. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷5.8 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
NataliiaN

8. Nataliia

5.6 km
alkaen
19 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
NataliiaN

8. Nataliia

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️5.6 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
19 €
/päivä
SiniS

9. Sini

6.9 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SiniS

9. Sini

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾6.9 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AnastasiaA

10. Anastasia

5.9 km
alkaen
30 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tuo koirasi lomailemaan

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnastasiaA

10. Anastasia

Tuo koirasi lomailemaan 5.9 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
RoosaR

11. Roosa

4.7 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Elämän pituisella kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
RoosaR

11. Roosa

Elämän pituisella kokemuksella4.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
MiraM

12. Mira

6.7 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

12. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja6.7 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä
SonjaS

13. Sonja

6 km
alkaen
25 €
/päivä

Koiran ulkoilutusta luottamuksella ja osaamisella!

Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Demi kanssa
SonjaS

13. Sonja

Koiran ulkoilutusta luottamuksella ja osaamisella! 6 km
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Demi kanssa
alkaen
25 €
/päivä
PaviP

14. Pavi

5.6 km
alkaen
12 €
/päivä

A friendly, caring, and reliable cat sitter and a dog walker

PaviP

14. Pavi

A friendly, caring, and reliable cat sitter and a dog walker 5.6 km
alkaen
12 €
/päivä
MatildaM

15. Matilda

6.4 km
alkaen
18 €
/päivä
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

15. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷6.4 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
alkaen
18 €
/päivä
ZahraZ

16. Zahra

4.9 km
alkaen
20 €
/päivä

Your Pet’s New Best Friend!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ZahraZ

16. Zahra

Your Pet’s New Best Friend!4.9 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
XiaowenX

17. Xiaowen

4.9 km
alkaen
15 €
/päivä

Over 10 years of pet ownership experience

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
XiaowenX

17. Xiaowen

Over 10 years of pet ownership experience4.9 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä