1. Kissanhoito
  2. Turku

Kissanhoito, Turku

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
AadaA

1. Aada

5.1 km
alkaen
10 €
/päivä
2 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
AadaA

1. Aada

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️5.1 km
(2 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Kissani hoito luonani onnistui Aadalta mainiosti😊👍"
JereJ
Arvostelu - Jere
alkaen
10 €
/päivä
NeelaN

2. Neela

0.8 km
alkaen
12 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
NeelaN

2. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!0.8 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Neelan kanssa kaikki sujui hyvin, kissat tuntuivat pitävän hänestä. Lääkkeiden antokin onnistui."
MeriM
Arvostelu - Meri
alkaen
12 €
/päivä
PinjaP

3. Pinja

0.9 km
alkaen
18 €
/päivä
24 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
PinjaP

3. Pinja

Eläinrakas opiskelija, rapsuttajamestari0.9 km
(24 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Nopeallakin aikataululla onnistui hoito ja saimme kolmelle kissallemme päiväkäynnit. Jopa kaksi arempaa kissaamme oli reippaasti näkyvillä ja saimme kuvaterveiset kotoa. Kotiin tullessa oli tyytyväiset kissat ja leikkienergiat purettu. "
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
18 €
/päivä
JanitaJ

4. Janita

4.7 km
alkaen
13 €
/päivä
19 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Vastuuntuntoista kissanhoitoa

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
JanitaJ

4. Janita

Vastuuntuntoista kissanhoitoa4.7 km
(19 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Janita looked after our 2 cats for a week. The cats are happy! All instructions were followed. Janita also reported every day how well they have eaten and what toys preferred to play. 100% trustworthy, I had total peace of mind for all week! Thank you, Janita!"
JulsJ
Arvostelu - Juls
alkaen
13 €
/päivä
IidaI

5. Iida

5.4 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
IidaI

5. Iida

Luotettavaa ja välittävää hoitoa lemmikillesi ❤️🐾5.4 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
CharlotteC

6. Charlotte

4.4 km
alkaen
11 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Cat lover since 1997

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
CharlotteC

6. Charlotte

Cat lover since 19974.4 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
"Easy to communicate with and very flexible. Really appreciated the daily updates and pictures of my cats. Would definitely recommend! "
AmandaA
Arvostelu - Amanda
alkaen
11 €
/päivä
JennaJ

7. Jenna

2.6 km
alkaen
13 €
/päivä
2 arviota

Joustava hoitaja kissallesi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JennaJ

7. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi2.6 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Olen niin onnellinen, että löysin Jennan! Hän on täydellinen hoitaja kissalleni, kiitos paljon!"
MariiaM
Arvostelu - Mariia
alkaen
13 €
/päivä
LauraL

8. Laura

6.9 km
alkaen
14 €
/päivä
9 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa eläinten hoitoa hyvällä fiiliksellä

Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu pieniamerikanpaimenkoira Into kanssa
LauraL

8. Laura

Luotettavaa eläinten hoitoa hyvällä fiiliksellä6.9 km
(9 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu pieniamerikanpaimenkoira Into kanssa
"Lauralta tulee hyvät raportit miten kissat kotona voi. Käynnit sovitusti ja kotona kaikki hyvin. Käytämme jatkossakin :)"
TerhiT
Arvostelu - Terhi
alkaen
14 €
/päivä
ViolaV

9. Viola

0.2 km
alkaen
15 €
/päivä
32 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lemmikkiesi kaveri

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ViolaV

9. Viola

Lemmikkiesi kaveri 0.2 km
(32 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Viola is a very warm-hearted petsitter, she took a good care of my cat 🐈‍⬛ and reported with evaluation of the food consumption and activity in every time of her visit along with a photo/video. It really comforts me when I have to leave my cat alone in the house."
HUAYIH
Arvostelu - HUAYI
alkaen
15 €
/päivä
IdaI

10. Ida

3 km
alkaen
20 €
/päivä
72 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
IdaI

10. Ida

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä 3 km
(72 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Meidän koira tuli hyvin toimeen Idan kanssa, kaikki yhteydenpidot ja aikataulut sekä sovitut asiat menivät kuten pitikin. Luotettava ja asiansa osaava koiranhoitaja, jota voimme suositella lämpimästi!"
VictoriaV
Arvostelu - Victoria
alkaen
20 €
/päivä
FedericaF

11. Federica

4.2 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
FedericaF

11. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA4.2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"She is very friendly and punctual service! Definately we will book her again. Big thanks🙏"
JarnoJ
Arvostelu - Jarno
alkaen
10 €
/päivä
JennaJ

12. Jenna

2 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
JennaJ

12. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni2 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kaikki sujui sovitusti."
MerjaM
Arvostelu - Merja
alkaen
12 €
/päivä
ViiviV

13. Viivi

2.7 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

13. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!2.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Viivi on useamman kerran hoitanut koiraani. Aina kaikki mennyt erinomaisesti."
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
20 €
/päivä
TaraT

14. Tara

1.6 km
alkaen
15 €
/päivä
43 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
TaraT

14. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!1.6 km
(43 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Tara on taittava sekä luotettava vahti. Hän hoitti kissani hyvin ja piti koko ajan yhteyttä minun. Tara kohteli kissani hyvin ja leikki hänen kanssa. Tara tiesi mitä piti tehdä."
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
15 €
/päivä
VilmaV

15. Vilma

2.7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

eläinrakas nuori

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
VilmaV

15. Vilma

Uusi lemmikinhoitaja
eläinrakas nuori2.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
RonjaR

16. Ronja

2.8 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
RonjaR

16. Ronja

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja2.8 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AadaA

17. Aada

1.6 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
AadaA

17. Aada

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍1.6 km
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
OivaO

18. Oiva

0.5 km - Turku
alkaen
11 €
/päivä

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
OivaO

18. Oiva

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa0.5 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
11 €
/päivä
JuliaJ

19. Julia

4.4 km
alkaen
10 €
/päivä

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JuliaJ

19. Julia

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable4.4 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnastasiiaA

20. Anastasiia

2.2 km
alkaen
10 €
/päivä

When you’re away, I’ll stay and play🌸

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AnastasiiaA

20. Anastasiia

When you’re away, I’ll stay and play🌸2.2 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä