1. Kissanhoito
  2. Tampere

Kissanhoito, Tampere

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SinemS

1. Sinem

0.3 km
alkaen
16 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Friendly and caring cat mom 🤍

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
SinemS

1. Sinem

Friendly and caring cat mom 🤍 0.3 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Sinem was amazing with our cats! 💕 She sent us photos and videos every day, so we felt totally relaxed on our trip. Our cats loved her, and when we came back they were super happy and calm. Highly recommend! 🐾✨ "
MahshidM
Arvostelu - Mahshid
alkaen
16 €
/päivä
IlonaI

2. Ilona

1.2 km
alkaen
17,5 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
IlonaI

2. Ilona

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi 1.2 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
"The cats were fed, played with and were generally happy, judging by the many pictures that Ilona sent quite often."
AlekseiA
Arvostelu - Aleksei
alkaen
17,5 €
/päivä
HannaH

3. Hanna

6.6 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja

Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HannaH

3. Hanna

Kokenut ja vastuullinen lemmikkienhoitaja6.6 km
(7 arviota)
Asuu 5 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Hanna took care of our two cats for a week while we were on vacation. Everything went well, she updated us daily and took great care of the cats. I would definitely recommend Hanna and book her again in the future!"
SonjaS
Arvostelu - Sonja
alkaen
15 €
/päivä
MinnaM

4. Minna

2.4 km
alkaen
17 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Kaiken karvaisten hoitaja

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MinnaM

4. Minna

Kaiken karvaisten hoitaja2.4 km
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
17 €
/päivä
HelenaH

5. Helena

0.7 km
alkaen
20 €
/päivä
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
HelenaH

5. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa0.7 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Helena on maailman paras hoitaja pienelle chihulleni. Voin suositella häntä täydestä sydämestäni, kaikki sujuu kuten on sovittu, koira rakastaa Helenaa, ja minulla turvallinen olo. "
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
20 €
/päivä
SonjaS

6. Sonja

2.6 km
alkaen
12 €
/päivä
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
SonjaS

6. Sonja

Läsnäoloa ja lämmintä huolenpitoa lemmikillesi ❤️2.6 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Ystävällinen hoitaja, kaikki toteutui sovitusti ja kommunikaatio oli helppoa ja nopeaa. Kotona odottivat iloiset ja hyvävointiset kissat. Suosittelen! "
EevaE
Arvostelu - Eeva
alkaen
12 €
/päivä
NinaN

7. Nina

0.8 km
alkaen
10 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
NinaN

7. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️0.8 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AnnaA

8. Anna

2.9 km - Tampere
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
2 arviota

Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AnnaA

8. Anna

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas ja vastuullinen lemmikinhoitaja2.9 km - Tampere
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
ParamiP

9. Parami

5.3 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Aktiivinen viimeksi eilen
ParamiP

9. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!5.3 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
20 €
/päivä
EssiE

10. Essi

3.2 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
EssiE

10. Essi

Asiantuntevaa hoitoa aktiivisessa kodissa🩷3.2 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
40 €
/päivä
EmilioE

11. Emilio

1.4 km
alkaen
15 €
/päivä

Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
EmilioE

11. Emilio

Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈1.4 km
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
LindaL

12. Linda

0.7 km
alkaen
8 €
/päivä

Välittävää hoitoa koirille ja kissoille🐶🐱

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
LindaL

12. Linda

Välittävää hoitoa koirille ja kissoille🐶🐱0.7 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
8 €
/päivä
MelindaM

13. Melinda

3.1 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koirien, kissojen ja jyrsijöiden hoitoapua joustavasti

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MelindaM

13. Melinda

Koirien, kissojen ja jyrsijöiden hoitoapua joustavasti3.1 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
BrunaB

14. Bruna

1.6 km
alkaen
12 €
/päivä

Loving, reliable care while you're away

BrunaB

14. Bruna

Loving, reliable care while you're away1.6 km
alkaen
12 €
/päivä
Minh ThinhM

15. Minh Thinh

6.1 km
alkaen
8 €
/päivä

Luotettavaa ja asiantuntevaa kissanhoitoa

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Minh ThinhM

15. Minh Thinh

Luotettavaa ja asiantuntevaa kissanhoitoa6.1 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
8 €
/päivä
ErjaE

16. Erja

0.8 km
alkaen
20 €
/päivä

Eläinrakas ja luotettava hoitaja - lemmikkisi parhaaksi.

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ErjaE

16. Erja

Eläinrakas ja luotettava hoitaja - lemmikkisi parhaaksi.0.8 km
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
IlonaI

17. Ilona

1.8 km
alkaen
20 €
/päivä

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
IlonaI

17. Ilona

Kokenut ja vastuullinen lemmikinhoitaja lemmikkisi parhaaksi1.8 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Labradorinnoutaja Maila kanssa
alkaen
20 €
/päivä
EeviE

18. Eevi

3.7 km
alkaen
20 €
/päivä
29 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Eläinrakastaja Härmälästä

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EeviE

18. Eevi

Eläinrakastaja Härmälästä3.7 km
(29 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Eevi kävi hoitamassa Neilikka-kissaamme kotona. Kaikki meni kivasti ja erityisen mukavaa oli, että Eevillä oli aikaa jäädä viettämään tovi kissan seurana. "
Mari-SohviM
Arvostelu - Mari-Sohvi
alkaen
20 €
/päivä
LauraL

19. Laura

2.4 km
alkaen
15 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
LauraL

19. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!2.4 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Laura tarjosi viiden tähden hoitoa kissoilleni Ernestolle ja Faustolle. Yhteydenpito sujui hyvin ja kaikki sovitut asiat oli tehty tunnollisesti ja tarkasti. Kisutkin selvästi piti hoitajasta, koska olivat niin tyytyväisiä, kun tulin reissusta kotiin. Suosittelen!"
NoraN
Arvostelu - Nora
alkaen
15 €
/päivä
PubuP

20. Pubu

6.1 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Looking for my fur friend

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
PubuP

20. Pubu

Looking for my fur friend 6.1 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/päivä