1. Kissanhoito
  2. Oulu

Kissanhoito, Oulu

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MeaM

1. Mea

6.5 km
alkaen
8 €
/päivä

Eläinten hoito Oulun alueella!

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MeaM

1. Mea

Eläinten hoito Oulun alueella!6.5 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
8 €
/päivä
MinttuM

2. Minttu

3.6 km
alkaen
10 €
/päivä

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinttuM

2. Minttu

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta3.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
MesiM

3. Mesi

0.7 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
MesiM

3. Mesi

Eläintenhoito-ammatin käynyt hoitaja keskustasta ❤️🐇0.7 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Super tyytyväinen kissojemme kotihoitokäynteihin 🥰 Suosittelen lämpimästi ☺️"
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
15 €
/päivä
IlonaI

4. Ilona

2.7 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin luotto kaveri

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
IlonaI

4. Ilona

Lemmikin luotto kaveri2.7 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu cairnterrieri Sipi kanssa
alkaen
10 €
/päivä
KatriinaK

5. Katriina

3.5 km
alkaen
30 €
/päivä
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
KatriinaK

5. Katriina

Lemmikinhoitoa suurella sydämellä3.5 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
"Katariina oli huippu kissanhoitaja. Terveisiä ja kuvia tuli reissun aikana Voin suositella!"
JaakkoJ
Arvostelu - Jaakko
alkaen
30 €
/päivä
SonjaS

6. Sonja

3.5 km
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
SonjaS

6. Sonja

eläinrakas eläintenhoitaja opiskelija3.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
WilmaW

7. Wilma

5.7 km
alkaen
10 €
/päivä

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
WilmaW

7. Wilma

Luotettava eläintenhoitaja ja innokas auttamaan!5.7 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
LauraL

8. Laura

0.2 km
alkaen
13 €
/päivä
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

8. Laura

Luotettava ja eläinrakas lemmikkihoitaja0.2 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Hyvin hoidetut kissat 🐈 Luottavaisin mielin sai olla reissussa. "
AnneA
Arvostelu - Anne
alkaen
13 €
/päivä
VenlaV

9. Venla

0.9 km - Oulu
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VenlaV

9. Venla

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja0.9 km - Oulu
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui erinomaisesti ja sain väliaikatietoja kissojen voinnista! "
TiaT
Arvostelu - Tia
alkaen
20 €
/päivä
SanniS

10. Sanni

2.4 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koiran lenkitysapua Oulussa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
SanniS

10. Sanni

Koiran lenkitysapua Oulussa2.4 km - Oulu
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Bokseri Hilla kanssa
alkaen
10 €
/päivä
MillaM

11. Milla

6.2 km - Oulu
alkaen
10 €
/päivä

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MillaM

11. Milla

Hoitaja mille tahansa lemmikillesi! 6.2 km - Oulu
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
KaroliinaK

12. Karoliina

5.5 km
alkaen
7 €
/päivä
1 arvio

Kaveri koiralle

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KaroliinaK

12. Karoliina

Kaveri koiralle5.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
7 €
/päivä
TopiT

13. Topi

5.6 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TopiT

13. Topi

Lemmikin hoitaja tarjolla! Pet sitter available!5.6 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
AnetteA

14. Anette

5.5 km - Oulu
alkaen
15 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
AnetteA

14. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa5.5 km - Oulu
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JonnaJ

15. Jonna

5.3 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
JonnaJ

15. Jonna

Kodinomaista hoitoa koirille omakotitalossa Kaijonrannassa 5.3 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
20 €
/päivä
LauraL

16. Laura

0.4 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Reliable and caring pet sitter in Oulu

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

16. Laura

Reliable and caring pet sitter in Oulu 0.4 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
SaanaS

17. Saana

3.5 km
alkaen
40 €
/päivä

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SaanaS

17. Saana

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista3.5 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/päivä