1. Kissanhoito
  2. Leppävaara

Kissanhoito, Leppävaara

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MineaM

1. Minea

5.3 km
alkaen
13 €
/päivä
10 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MineaM

1. Minea

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️5.3 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kaikki sujui hienosti! Eläinrakas, huolehtiva hoitaja. Päivitti oma-aloitteisesti kissamme kuulumisia. Kissa oli todella hyvissä käsissä! Iso suositus! "
AnttiA
Arvostelu - Antti
alkaen
13 €
/päivä
Hanna MariaH

2. Hanna Maria

4.2 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Hanna MariaH

2. Hanna Maria

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla4.2 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
"Kiitos avusta, kissat tyytyväisiä! "
SannaS
Arvostelu - Sanna
alkaen
15 €
/päivä
AinoA

3. Aino

4.5 km
alkaen
30 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

3. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.4.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Aino hoiti kahta kissaani lomani ajan kotonani. Kaikki sujui hienosti sekä omistajan että kissojen mielestä! Yhteydenpito ja kommunikointi oli helppoa jo käyntejä suunnitellessa, ja lomani aikana Aino lähetti minulle jokaisen käynnin jälkeen kissojen kuulumiset. Jopa arka ja vieraita pelkäävä kissani luotti Ainoon heti ensikäynnistä! Tämän kokemuksen perusteella suosittelen Ainoa lämpimästi."
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
30 €
/päivä
VickyV

4. Vicky

4.4 km
alkaen
13 €
/päivä
1 arvio

Munkka Pet Sitting/ Walking

VickyV

4. Vicky

Munkka Pet Sitting/ Walking 4.4 km
(1 arvio)
alkaen
13 €
/päivä
MiljaM

5. Milja

5.3 km
alkaen
25 €
/päivä
27 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MiljaM

5. Milja

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja5.3 km
(27 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki toimi Miljan kanssa jouhevasti ja sovitusti, ja hän pystyi ulkoiluttamaan koiraani lyhyellä varoitusajalla. Myös koira selvästi tykkäsi Miljasta ja hänen varmasta otteestaan koiraa kohtaan. :) "
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
25 €
/päivä
HennaH

6. Henna

5.2 km
alkaen
35 €
/päivä
6 arviota

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
HennaH

6. Henna

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla5.2 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Henna hoiti ja lääkitsi (insuliinipiikillä) kahta diabetes-kissaamme viikonlopun ajan. Lääkitsemisen harjoiteltiin yhdessä ennen hoitokeikkaa ja kaikki meni tosi hyvin. 😌 Henna viestitteli aktiivisesti ja varmisti tietoja hoitokeikkojen aikana. Tämän johdosta saimme olla reissussa luottavaisin mielin kun Henna oli niin tunnollinen ja tarkka. Kotiin oli kiva tulla kun kissan astiat oli hyvin siivottu ja kissat näyttivät voivan hyvin. 🥰 Suosittelemme oikein lämpimästi!"
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
35 €
/päivä
MelissaM

7. Melissa

4.6 km
alkaen
15 €
/päivä
45 arviota
16
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
MelissaM

7. Melissa

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella4.6 km
(45 arviota)
16 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
"Kaikki meni todella hyvin Melissan kanssa! Melissa oli todella mukava, täsmällinen ja piti hyvää huolta kissoistani. Oli ilo palata kotiin, kun vastassa oli kaksi tyytyväistä kissaa."
JemppuJ
Arvostelu - Jemppu
alkaen
15 €
/päivä
JaninaJ

8. Janina

3.5 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
JaninaJ

8. Janina

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille3.5 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Aivan ihana perhe❤️kaikki sujui hyvin ja tarpeiden mukaisesti. Oma koira oli tykästynyt selkeästi! "
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
15 €
/päivä
SonjaS

9. Sonja

1.4 km
alkaen
12 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja eläinrakas opiskelija

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SonjaS

9. Sonja

Luotettava ja eläinrakas opiskelija1.4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Ystävällinen ja lämminhenkinen hoitaja, joka piti hyvää huolta koirastani. "
AidaA
Arvostelu - Aida
alkaen
12 €
/päivä
EllaE

10. Ella

5.1 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
EllaE

10. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi5.1 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
"Ella kävi huolehtimassa kissastamme kotonamme loman aikana, ja kaikki sujui erinomaisesti. Oli kiva saada kuulumisia ja kuvia käynneistä, ja kissa vaikutti tyytyväiseltä palatessamme – lämmin suositus!"
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
30 €
/päivä
HeidiH

11. Heidi

4.4 km
alkaen
11 €
/päivä

Energiankulutusta aktiivisille koirille!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Siperiranhusky Koda 10v ja Amor 7v kanssa
HeidiH

11. Heidi

Energiankulutusta aktiivisille koirille!4.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Siperiranhusky Koda 10v ja Amor 7v kanssa
alkaen
11 €
/päivä
JasminJ

12. Jasmin

0.9 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

12. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾0.9 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Jasminin kanssa asiointi oli mukavaa, ja aran kissan kotihoito sujui moitteetta!"
JoonasJ
Arvostelu - Joonas
alkaen
20 €
/päivä
NataliiaN

13. Nataliia

5.3 km
alkaen
19 €
/päivä
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
NataliiaN

13. Nataliia

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️5.3 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
19 €
/päivä
JenniJ

14. Jenni

3.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Luotettava hoitaja kissalle tai pienelle koiralle :)

Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JenniJ

14. Jenni

Luotettava hoitaja kissalle tai pienelle koiralle :)3.6 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi tänään
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
15 €
/päivä
OlgaO

15. Olga

4.3 km
alkaen
18 €
/päivä
177 arviota
83
toistuvaa asiakasta

Happy Home For Your Pet

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
OlgaO

15. Olga

Happy Home For Your Pet4.3 km
(177 arviota)
83 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
"Olga took great care of my cats and plants! Communication was easy, she did everything I asked for and I heard my cats were happy to see her - which is awesome since they are rescue cats and can therefore be a little shy. That tells me that Olga is a great pet sitter and I would definitely book her again!"
Riina-AlisaR
Arvostelu - Riina-Alisa
alkaen
18 €
/päivä
MinnaM

16. Minna

5.3 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
MinnaM

16. Minna

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶5.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
OksanaO

17. Oksana

1.2 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OksanaO

17. Oksana

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion1.2 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
MatidaM

18. Matida

2.6 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Kielitaitoinen, tunnollinen, kokenut & joustava hoitaja!

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
MatidaM

18. Matida

Kielitaitoinen, tunnollinen, kokenut & joustava hoitaja!2.6 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
SenniS

19. Senni

5.1 km
alkaen
30 €
/päivä
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SenniS

19. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷5.1 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
SiniS

20. Sini

5.2 km
alkaen
15 €
/päivä
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SiniS

20. Sini

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾5.2 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä