1. Kissanhoito
  2. Kauniainen

Kissanhoito, Kauniainen

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
GuliaG

1. Gulia

6 km
alkaen
40 €
/päivä
32 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Caring and responsible dog-sitter 🤍

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
GuliaG

1. Gulia

Caring and responsible dog-sitter 🤍 6 km
(32 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
ViktoriaV

2. Viktoria

5.2 km
alkaen
15 €
/päivä

Kissan ja koiran hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
ViktoriaV

2. Viktoria

Kissan ja koiran hoitaja5.2 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
JayleenJ

3. Jayleen

3.2 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

3. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta3.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
25 €
/päivä
JanikaJ

4. Janika

3.9 km
alkaen
15 €
/päivä

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

4. Janika

Kokemusta monen laisista koirista3.9 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
15 €
/päivä
LauraL

5. Laura

6.1 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Luotettavaa ja hyvää hoitoa lemmikillesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

5. Laura

Luotettavaa ja hyvää hoitoa lemmikillesi6.1 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

6. Veera

5.3 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

6. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!5.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
10 €
/päivä
Eveliina IsabellaE

7. Eveliina Isabella

5.2 km
alkaen
10 €
/päivä

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

7. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍5.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
ChristinC

8. Christin

2.1 km
alkaen
19 €
/päivä
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

8. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.1 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
19 €
/päivä
KatriK

9. Katri

5.6 km
alkaen
15 €
/päivä

Kotikäynnit lemmikeille

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriK

9. Katri

Kotikäynnit lemmikeille5.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
DaneD

10. Dane

5.6 km
alkaen
20 €
/päivä

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

10. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 5.6 km
alkaen
20 €
/päivä
JennyJ

11. Jenny

2 km
alkaen
30 €
/päivä

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

JennyJ

11. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮2 km
alkaen
30 €
/päivä
JichenJ

12. Jichen

4.8 km
alkaen
20 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

12. Jichen

For the reason of loving pets4.8 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
20 €
/päivä
VenlaV

13. Venla

4.2 km
alkaen
25 €
/päivä

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾

VenlaV

13. Venla

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾4.2 km
alkaen
25 €
/päivä
EhsanE

14. Ehsan

4.1 km
alkaen
16 €
/päivä

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

14. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille4.1 km
alkaen
16 €
/päivä