1. Kissanhoito
  2. Kauniainen

Kissanhoito, Kauniainen

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
KatieK

1. Katie

5.5 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatieK

1. Katie

5.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
TracyT

2. Tracy

5.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TracyT

2. Tracy

Uusi lemmikinhoitaja
Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.5.1 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
NuppuN

3. Nuppu

3.7 km
alkaen
15 €
/päivä
2 arviota

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
NuppuN

3. Nuppu

Luotettava hoitaja - Rakastava hoitopaikka!🐾3.7 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
amelieA

4. amelie

1.8 km
alkaen
40 €
/päivä

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
amelieA

4. amelie

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi1.8 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
alkaen
40 €
/päivä
LiaL

5. Lia

3.1 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava nuori koiranulkoiluttaja💓

LiaL

5. Lia

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava nuori koiranulkoiluttaja💓3.1 km
alkaen
10 €
/päivä
ViviV

6. Vivi

5.5 km
alkaen
15 €
/päivä

Luotettavaa lemmikkien hoitoapua!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
ViviV

6. Vivi

Luotettavaa lemmikkien hoitoapua!5.5 km
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
StavroulaS

7. Stavroula

3.3 km
alkaen
12 €
/päivä

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

StavroulaS

7. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 3.3 km
alkaen
12 €
/päivä
MilenaM

8. Milena

5 km
alkaen
10 €
/päivä

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita

MilenaM

8. Milena

Kokenut ja reipas lenkittäjä etsii koirakavereita5 km
alkaen
10 €
/päivä
SuviS

9. Suvi

6.9 km
alkaen
10 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SuviS

9. Suvi

Liikunnallinen hoitaja perheenjäsenellesi6.9 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni sovitusti ja hoidettava tykkäsi hoitajasta 😊"
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
10 €
/päivä
HennaH

10. Henna

3.1 km - Espoo
alkaen
25 €
/päivä
13 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Pohjanmaan likka valmiina hoitamaan lemmikkejäsi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
HennaH

10. Henna

Pohjanmaan likka valmiina hoitamaan lemmikkejäsi3.1 km - Espoo
(13 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Henna took care of my two cats during 11 days. Communication with Henna was very smooth - she was sending me photos and videos from each visit. She put extra effort in playing with my younger cat and gave my cats all her love. I found my apartment perfectly clean. I totally recommend Henna to anyone and I would hire her again in the future. Many thanks for your help Henna! "
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
25 €
/päivä
AinoA

11. Aino

5 km
alkaen
25 €
/päivä
60 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
AinoA

11. Aino

Kokenut lemmikinhoitaja ja koirahieroja5 km
(60 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Aino took great care of our 3 cats while we were on vacation for a few nights. The communication was super clear, and the cats have been in good care and in safe hands throughout the entire duration of our trip. Thank you!"
KristinaK
Arvostelu - Kristina
alkaen
25 €
/päivä
LíviaL

12. Lívia

4.1 km
alkaen
25 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Responsible and loving pet sitter

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LíviaL

12. Lívia

Responsible and loving pet sitter4.1 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"I highly recommend Livia as a cat sitter! She not only helped feed my cat, but also spent a lot of time playing and interacting with her, making sure she felt comfortable and happy while I was away. Livia even came by the day before to meet my cat and get familiar with her routine, which really put my mind at ease. I would absolutely trust her with my cat again and recommend her to anyone looking for someone reliable and caring to look after their pets!🥰🥰🥰"
SherryS
Arvostelu - Sherry
alkaen
25 €
/päivä
HarriH

13. Harri

3.9 km - Espoo
alkaen
17 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
HarriH

13. Harri

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta3.9 km - Espoo
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Harri jälleen hoiti erinomaisesta meidän kahta kisupoikaa viikon ajan. Kommunikaatio oli erinomaista ja oli mukava palata reissusta kotio, kun näki, että kisupojat olivat olleet hyvässä hoidossa."
NikoN
Arvostelu - Niko
alkaen
17 €
/päivä
SupriyaS

14. Supriya

6.4 km
alkaen
13 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
SupriyaS

14. Supriya

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs6.4 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
KätriinK

15. Kätriin

2.8 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KätriinK

15. Kätriin

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka2.8 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
KadaK

16. Kada

5.7 km
alkaen
17 €
/päivä
12 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinten Hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KadaK

16. Kada

Eläinten Hoitaja 5.7 km
(12 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Kaikki meni hyvin, ja kissat olivat tyytyväisiä"
AnttiA
Arvostelu - Antti
alkaen
17 €
/päivä
SannaS

17. Sanna

6.8 km - Espoo
alkaen
22 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SannaS

17. Sanna

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵6.8 km - Espoo
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Kiitos hyvästä ja luotettavasta hoidosta, varmasti ottaisin Sannan uudestaankin kissalle hoitajaksi 🥰"
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
22 €
/päivä
AinoA

18. Aino

6.3 km
alkaen
30 €
/päivä
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

18. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.6.3 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Aino hoiti kahta kissaani lomani ajan kotonani. Kaikki sujui hienosti sekä omistajan että kissojen mielestä! Yhteydenpito ja kommunikointi oli helppoa jo käyntejä suunnitellessa, ja lomani aikana Aino lähetti minulle jokaisen käynnin jälkeen kissojen kuulumiset. Jopa arka ja vieraita pelkäävä kissani luotti Ainoon heti ensikäynnistä! Tämän kokemuksen perusteella suosittelen Ainoa lämpimästi."
KatriK
Arvostelu - Katri
alkaen
30 €
/päivä
HennaH

19. Henna

2.7 km
alkaen
35 €
/päivä
6 arviota

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
HennaH

19. Henna

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla2.7 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Henna hoiti ja lääkitsi (insuliinipiikillä) kahta diabetes-kissaamme viikonlopun ajan. Lääkitsemisen harjoiteltiin yhdessä ennen hoitokeikkaa ja kaikki meni tosi hyvin. 😌 Henna viestitteli aktiivisesti ja varmisti tietoja hoitokeikkojen aikana. Tämän johdosta saimme olla reissussa luottavaisin mielin kun Henna oli niin tunnollinen ja tarkka. Kotiin oli kiva tulla kun kissan astiat oli hyvin siivottu ja kissat näyttivät voivan hyvin. 🥰 Suosittelemme oikein lämpimästi!"
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
35 €
/päivä
EmmaE

20. Emma

1.5 km
alkaen
30 €
/päivä
25 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmmaE

20. Emma

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa1.5 km
(25 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui hienosti ja saimme kuvia ja kuulumisia kissojen voinnista, kun Emma kävi meillä hoitamassa kissojamme! 🙂"
MeijuM
Arvostelu - Meiju
alkaen
30 €
/päivä