1. Kissanhoito
  2. Kauniainen

Kissanhoito, Kauniainen

Kotikäyntejä kissallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MichaelM

1. Michael

2.9 km
alkaen
25 €
/päivä
72 arviota
26
toistuvaa asiakasta

Lemmikinhoitoa, kokenut, luotettava, välittävä 🐾

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
MichaelM

1. Michael

Lemmikinhoitoa, kokenut, luotettava, välittävä 🐾2.9 km
(72 arviota)
26 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Michael and Harri looked after our cat Luna for four days while we were travelling. We were initially worried about how she would cope but our minds were put at ease after meeting them. They are fantastic cat sitters who kept her well fed and entertained. We received regular updates, pictures, and videos and are beyond impressed with how professional and reliable they are. Luna was very well cared for and looked after and we are so glad to have found cat sitters who we can absolutely trust with our cat and our home. We highly recommend Michael and Harri — if you’re looking for cat sitters, they are your people! "
GayatriG
Arvostelu - Gayatri
alkaen
25 €
/päivä
TaiT

2. Tai

2.5 km
alkaen
20 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Young & caring couple excited to meet new furry friends

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
TaiT

2. Tai

Young & caring couple excited to meet new furry friends2.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
MariaM

3. Maria

4 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Professional and loving sitter for your pets!

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MariaM

3. Maria

Professional and loving sitter for your pets!4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"We are beyond happy with Maria, she was great! She sent us updates every day and looked after our cats with so much care and love. I felt so relaxed and at peace traveling and knowing she is going to see the cats every day. I will absolutely call her again when we need to travel!"
AnaA
Arvostelu - Ana
alkaen
20 €
/päivä
MeriM

4. Meri

6.2 km
alkaen
16 €
/päivä
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Experienced pet sitter(Espoo) Kokenut koiranhoitaja Espoossa

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
MeriM

4. Meri

Experienced pet sitter(Espoo) Kokenut koiranhoitaja Espoossa6.2 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Merille iso kiitos kissamme hoidosta! Kaikki sujui erittäin hyvin ja vastassa oli tyytyväinen kissa, joka on yleensä hyvin loukkaantunut reissujemme jälkeen. Ehdottamasti pyydetään Meriä hoitamaan myös jatkossa!"
JaniJ
Arvostelu - Jani
alkaen
16 €
/päivä
AriadnaA

5. Ariadna

5.7 km
alkaen
13 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastan lemmikkiäsi kuin omaani :)

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AriadnaA

5. Ariadna

Rakastan lemmikkiäsi kuin omaani :)5.7 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Ariadna is a lovely sitter, very kind and considerate to our cats. She sent us daily updates and photos for the 3 days she was helping us, and our cats were relaxed when we came back. She kept our apartment tidy also. Thank you for your help. 💫 "
MichaelM
Arvostelu - Michael
alkaen
13 €
/päivä
SuviS

6. Suvi

2.3 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja lempeää eläintenhoitoa

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
SuviS

6. Suvi

Luotettavaa ja lempeää eläintenhoitoa2.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Suvilta sai luotettavaa ja hyvää kissanhoitoa. Kaikki sujui sovitusti ja kissa oli tyytyväinen. ❣️"
ReettaR
Arvostelu - Reetta
alkaen
20 €
/päivä
ReineR

7. Reine

6.1 km
alkaen
25 €
/päivä
2 arviota

Loving and Experienced Pet Sitter

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ReineR

7. Reine

Loving and Experienced Pet Sitter6.1 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
SiniS

8. Sini

2.9 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Kokenut kissahoitaja etsii hoitokissoja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SiniS

8. Sini

Kokenut kissahoitaja etsii hoitokissoja2.9 km
(6 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Sini is a responsible and caring cat sitter. Everything went smoothly. Next time we need a sitter, we will definitely ask for her help again. Highly recommended! Sini on vastuullinen ja huolehtivainen kissanhoitaja. Kaikki sujui loistavasti. Seuraavalla kerralla, kun tarvitsemme kissanhoitajaa, pyydämme ehdottomasti hänen apuaan uudelleen. Suosittelen lämpimästi!"
NikolaiN
Arvostelu - Nikolai
alkaen
25 €
/päivä
VarpuV

9. Varpu

3.4 km
alkaen
10 €
/päivä
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
VarpuV

9. Varpu

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi3.4 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Olen tyytyväinen kissanhoitoon, todennäköisesti varaan myös uudestaan. "
KatjaK
Arvostelu - Katja
alkaen
10 €
/päivä
OrianaO

10. Oriana

2.8 km
alkaen
25 €
/päivä
38 arviota
14
toistuvaa asiakasta

Pet Sitter For Your Furry Baby :-)

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
OrianaO

10. Oriana

Pet Sitter For Your Furry Baby :-)2.8 km
(38 arviota)
14 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Having Oriana as a cat sitter was great! She communicated very clearly and promptly and absolutely spoiled our three cats. She didn’t hesitate to give one of our cats his oral medication and she sent us lots of amazing and funny photos to show how well they were doing. If we’re going on trip again, we would absolutely reach out to Oriana! Best cat sitter you can wish for! "
AnneroosA
Arvostelu - Anneroos
alkaen
25 €
/päivä
OonaO

11. Oona

5.4 km
alkaen
20 €
/päivä
43 arviota
22
toistuvaa asiakasta

🤎🐈‍⬛Oonan kissahoitopalvelu🐈🤎

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OonaO

11. Oona

🤎🐈‍⬛Oonan kissahoitopalvelu🐈🤎5.4 km
(43 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"We had a very calm vacation while Oona was looking after our two cats. Everything went smoothly. She visited them twice a day, giving them lots of attention and care, and followed all of our instructions perfectly. We will definitely contact her again in the future and highly recommend her to anyone needing a reliable pet sitter. "
StepanS
Arvostelu - Stepan
alkaen
20 €
/päivä
ValeriaV

12. Valeria

5.6 km
alkaen
12 €
/päivä
4 arviota

Experienced pet owner ready to care for your best friend

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
ValeriaV

12. Valeria

Experienced pet owner ready to care for your best friend5.6 km
(4 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Valeria is a great and reliable sitter. She took good care of my cats during three days. The home visits went well. Thank you very much! "
YlleY
Arvostelu - Ylle
alkaen
12 €
/päivä
MarinaM

13. Marina

6.1 km
alkaen
15 €
/päivä

In-home pet visits — feeding, cleaning & companionship

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
MarinaM

13. Marina

In-home pet visits — feeding, cleaning & companionship6.1 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
OliviaO

14. Olivia

6.3 km
alkaen
25 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

14. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja6.3 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
"Olivia hoiti kissat juuri niinkuin sovittiin. Oltiin pari päivää poissa ja Olivia kävi keskimmäisenä päivänä hengailemassa kissojen kanssa muutaman tunnin, ruokkimassa ja siivoamassa hiekkalaatikot. Kaikki oli tehty kuten pyysin, kissat myös vaikuttivat tyytyväisiltä kun tulimme kotiin :)"
Anna-LiisaA
Arvostelu - Anna-Liisa
alkaen
25 €
/päivä
CilienC

15. Cilien

6 km
alkaen
10 €
/päivä
2 arviota

Turvallista ja Luotettavaa Lemmikkihoitoa

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
CilienC

15. Cilien

Turvallista ja Luotettavaa Lemmikkihoitoa 6 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kissojen hoito hoitui sovitun mukaisesti ja voimme suositella muille kissojen omistajille lämpimästi. "
TitoT
Arvostelu - Tito
alkaen
10 €
/päivä
MalinM

16. Malin

6.8 km
alkaen
16 €
/päivä
3 arviota

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MalinM

16. Malin

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡6.8 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
16 €
/päivä
ViljaV

17. Vilja

3.9 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Let me give your pet some love! <3

Aktiivinen viimeksi eilen
ViljaV

17. Vilja

Uusi lemmikinhoitaja
Let me give your pet some love! <33.9 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/päivä
FridaF

18. Frida

4.2 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
FridaF

18. Frida

Uusi lemmikinhoitaja
Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa4.2 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
AnnaA

19. Anna

5 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
AnnaA

19. Anna

Uusi lemmikinhoitaja
Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱5 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
AbbyA

20. Abby

6.5 km
alkaen
15 €
/päivä

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AbbyA

20. Abby

Looking for a new friendly and loving pet-sitter?6.5 km
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä