1. Talovahti
  2. Masku

talovahti, Masku

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EllenE

1. Ellen

15 km
alkaen
35 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Lemmikin hoitoa isolla sydämellä

Aktiivinen viimeksi eilen
EllenE

1. Ellen

Uusi lemmikinhoitaja
Lemmikin hoitoa isolla sydämellä15 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
35 €
/yö
SanttuS

2. Santtu

15.6 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua

Aktiivinen viimeksi tänään
SanttuS

2. Santtu

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoito- ja lenkitysapua15.6 km
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
SaraS

3. Sara

16.9 km
alkaen
50 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
SaraS

3. Sara

Uusi lemmikinhoitaja
Tunnollinen ja rento kissamami x2 Turust! <3🐈16.9 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
50 €
/yö
JosephJ

4. Joseph

16.7 km - Turku
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Your Dog’s New Best Friend

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
JosephJ

4. Joseph

Uusi lemmikinhoitaja
Your Dog’s New Best Friend16.7 km - Turku
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
KristinaK

5. Kristina

17.2 km
alkaen
40 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable and positive pet-sitter ;)

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KristinaK

5. Kristina

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable and positive pet-sitter ;)17.2 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
AlinaA

6. Alina

16.1 km
alkaen
24 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlinaA

6. Alina

Kaikenkarvaisten lemmikkien hoitoa Turun ja Salon alueella!16.1 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Alina is a wonderful sitter. My cat really enjoyed spending time with her. Alina followed all instructions, sent photos and updates, and was a pleasure to talk to. I highly recommend her ☺️"
AnastasiiaA
Arvostelu - Anastasiia
alkaen
24 €
/yö
KarlaK

7. Karla

16.5 km
alkaen
50 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Luotettava ja rauhallinen lemmikkinhoitaja🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
KarlaK

7. Karla

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja rauhallinen lemmikkinhoitaja🐾16.5 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
alkaen
50 €
/yö
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

12.8 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾12.8 km
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
EsteriE

9. Esteri

17.1 km
alkaen
50 €
/yö
28 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Suuri eläinrakas tarjoaa tärkeää huolenpitoa ❤️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
EsteriE

9. Esteri

Suuri eläinrakas tarjoaa tärkeää huolenpitoa ❤️17.1 km
(28 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kissani olivat ensimmäistä kertaa vieraan hoidossa ja olen tosi tyytyväinen Esterin tapaan hoitaa kahta bengaliani. Yhteydenpito jo ennen hoitoa oli nopeaa ja sujuvaa, ja tutustumiskäynnillä Esteri osasi kohdata kissat niiden omilla ehdoilla. Esteri huolehti toisen kissani lääkityksestä sovitun mukaisesti ja kysyi tarvittaessa lisäohjeita varmistaakseen, että kaikki hoituu oikein. Plussaa myös siitä, että hän toimi oma-aloitteisesti ja otti yhteyttä päivystävään eläinlääkäriin, kun lääkityksen suhteen tuli epävarma tilanne eikä omistaja ollut heti tavoitettavissa. Palatessani koti oli siistissä kunnossa ja kissat hyvävointisia. Myös loman aikana saaduista kuvaterveisistä välittyi, että kotona oli kaikki hyvin. Kaiken kaikkiaan erittäin luotettava ja huolellinen hoitaja, jonka palveluita käytämme tarvittaessa myös jatkossa. "
MariM
Arvostelu - Mari
alkaen
50 €
/yö
JenniJ

10. Jenni

16.1 km
alkaen
33 €
/yö
11 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JenniJ

10. Jenni

Luotettavaa lemmikinhoitoa rakkaudella ❤️16.1 km
(11 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki sujui hyvin ja kissat olivat hyvin hoidettuja."
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
33 €
/yö
AadaA

11. Aada

14.7 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
AadaA

11. Aada

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍14.7 km
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
JenniJ

12. Jenni

14.3 km
alkaen
25 €
/yö

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JenniJ

12. Jenni

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi14.3 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
CarlaC

13. Carla

18.6 km
alkaen
45 €
/yö
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
CarlaC

13. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!18.6 km
(3 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Carla hoiti kahta kissaamme talonvahtina viikonlopun yli luotettavasti. Hän vastasi viesteihin nopeasti. Toinen kissoista sai pennut etuajassa hoitojakson aikana, joten Carla pääsi tarkkailemaan kissan vointia ja oireita sekä auttamaan kasvattajaa kissan synnytyksessäkin. Hän hoiti myös pentujen punnituksen ja merkitsemisen. Kaikki sujui hyvin ja rauhallisesti. Suosittelen Carlaa lämpimästi myös tavallista vaativampiin eläintenhoitotarpeisiin."
HeliH
Arvostelu - Heli
alkaen
45 €
/yö
HeiniH

14. Heini

16.6 km
alkaen
70 €
/yö
30 arviota
14
toistuvaa asiakasta

Turvallista hoitoa & positiivista koulutusta Turun alueella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
HeiniH

14. Heini

Turvallista hoitoa & positiivista koulutusta Turun alueella16.6 km
(30 arviota)
14 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Heini pärjäsi todella hyvin hieman reaktiivisen ja vaativan koiramme sekä kissamme kanssa viikonlopun. Kommunikointi sujui ja sain mielestäni riittävästi tietoa eläinten kuulumisista sekä kuvia ☺️ koira sai paljon liikuntaa, joka on tärkeää hänelle. Rauhallista ja sydämellistä eläintenhoitoa, ollaan erittäin tyytyväisiä ❤️"
SuviS
Arvostelu - Suvi
alkaen
70 €
/yö
AinoA

15. Aino

16.8 km
alkaen
45 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
AinoA

15. Aino

Luotettava ja reipas lemmikinhoitaja16.8 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
"Kiitos Ainolle! Koirien viikonloppu hoito meillä kotona sujui oikein hyvin, varmasti kysymme uudestaankin jos tarve 🫶🏼"
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
45 €
/yö
HuldaH

16. Hulda

15.3 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HuldaH

16. Hulda

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi15.3 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
IdaI

17. Ida

17.4 km
alkaen
40 €
/yö
72 arviota
22
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
IdaI

17. Ida

Lemmikkien hoitoa suurella sydämellä 17.4 km
(72 arviota)
22 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Ihana hoitaja. Koirat ja kissat olivat tykänneet kovasti🥰"
LyydiaL
Arvostelu - Lyydia
alkaen
40 €
/yö
MaisaM

18. Maisa

16.9 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!

MaisaM

18. Maisa

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!16.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
"Todella tunnollinen ja reipas hoitaja! 😊"
KatiK
Arvostelu - Kati
alkaen
50 €
/yö
MonicaM

19. Monica

12 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MonicaM

19. Monica

Uusi lemmikinhoitaja
Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!12 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
NeaN

20. Nea

16.3 km
alkaen
50 €
/yö
22 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
NeaN

20. Nea

Eläinrakas ja tunnollinen nuori nainen16.3 km
(22 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Nea oli kodissamme parin päivän ajan ja hoiti koiraamme. Kaikki sujui moitteettomasti ja saimme hyvin tietoa koiran kuulumista. Iso kiitos Nealle avusta!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
50 €
/yö

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Masku. Yli 688 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express