1. Koiran ulkoilutus
  2. Uusikaupunki

Koiran ulkoilutus, Uusikaupunki

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NadiaN

1. Nadia

0.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Een liefdevol maatje als oppas voor jouw dier!

Aktiivinen viimeksi eilen
NadiaN

1. Nadia

Uusi lemmikinhoitaja
Een liefdevol maatje als oppas voor jouw dier!0.6 km
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RachelR

2. Rachel

1.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

American animal lover with calm energy & creative interests

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
RachelR

2. Rachel

Uusi lemmikinhoitaja
American animal lover with calm energy & creative interests1.8 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
lovisaL

3. lovisa

1.5 km - Amsterdam
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

alll floofs welcome 💕🌸

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
lovisaL

3. lovisa

alll floofs welcome 💕🌸1.5 km - Amsterdam
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
YennyY

4. Yenny

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your pet is in safe, happy, and loving hands

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
YennyY

4. Yenny

Your pet is in safe, happy, and loving hands1.2 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Yenny is great! Reliable and communicative. Thank you Yenny! "
JessicaJ
Arvostelu - Jessica
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
IlincaI

5. Ilinca

1.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Your pet's new favorite part of the day!

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
IlincaI

5. Ilinca

Uusi lemmikinhoitaja
Your pet's new favorite part of the day!1.3 km
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
RafaR

6. Rafa

1.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Experienced Pet Sitter in Amsterdam Dapperbuurt

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
RafaR

6. Rafa

Experienced Pet Sitter in Amsterdam Dapperbuurt1.4 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
"Daan had a wonderful walk with Rafa. He is a very friendly person with love for dogs and lots of knowledge of dogs. "
MiekeM
Arvostelu - Mieke
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AlperA

7. Alper

1.8 km
alkaen
12,5 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Daily Cat Visits & Happy Dog Walks from a Pet Lover

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
AlperA

7. Alper

Daily Cat Visits & Happy Dog Walks from a Pet Lover1.8 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"This was really a good experience: most important for Juno and also for us. Alper is kind and caring. The communication was great and the pictures he send a great indication of this first visit. Will definitely ask him again."
MarjelleM
Arvostelu - Marjelle
alkaen
12,5 €
/koiran ulkoilutus
IroI

8. Iro

0.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
18 arviota
4
toistuvaa asiakasta

University student who misses having a pet!

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
IroI

8. Iro

University student who misses having a pet! 0.8 km
(18 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"I can’t recommend Iro enough! From the moment we met, it was clear how much she genuinely cares about animals. She kept me updated with photos and messages, and my dog came back happy, relaxed, and well-loved. It’s such a relief knowing your furry friend is in such capable and loving hands. Truly professional, reliable, and kind—definitely my go-to pet sitter from now on!"
JosJ
Arvostelu - Jos
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
GillianG

9. Gillian

1.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Animal lover looking to meet all the neighbourhood cuties

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
GillianG

9. Gillian

Uusi lemmikinhoitaja
Animal lover looking to meet all the neighbourhood cuties 1.3 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Gillian was very responsive and turned up promptly for our meeting. She was calm and comfortable with Smush, and asked all the right questions. Would definitely recommend!"
DanielD
Arvostelu - Daniel
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MargheritaM

10. Margherita

1.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
MargheritaM

10. Margherita

Uusi lemmikinhoitaja
1.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
veroV

11. vero

1.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

dog and cat lady 🧐

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
veroV

11. vero

dog and cat lady 🧐1.3 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"A great sitter with genuine care for our pets and great attention to detail. We were on a long trip far from home, and thanks to Vero, we were absolutely calm about our small ones. I can strongly recommend Vero as a pet sitter for both cat and dog owners"
PaulP
Arvostelu - Paul
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MintM

12. Mint

0.7 km - Amsterdam
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
17 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Caring Pet Lover Available

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
MintM

12. Mint

Caring Pet Lover Available 0.7 km - Amsterdam
(17 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Eerste keer Pawshake en we zijn erg blij met Mint. Fijne en snelle communicatie. We konden last minute bij haar terecht. Teddy heeft nogal een gebruikaanwijze maar is een vrolijk hondje als hij je eenmaal kent. Mint liet gelijk zien dat ze ervaring heeft met honden. Aanrader dus!"
HeleenH
Arvostelu - Heleen
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
AyushA

13. Ayush

0.3 km - Amsterdam
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Reliable and Caring: I'll give your dog the perfect day!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
AyushA

13. Ayush

Reliable and Caring: I'll give your dog the perfect day!0.3 km - Amsterdam
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Ayush you are a reliable and a lovely pet sitter. You are from beginnen till the end perfect. You saved my life when I needed at most. Me and Joy are eternally grateful to you for all your help."
MarcoM
Arvostelu - Marco
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EdithE

14. Edith

1.4 km
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
EdithE

14. Edith

Uusi lemmikinhoitaja
1.4 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

15. Laura

1.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

The biggest dog lover! ❤️🐶

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LauraL

15. Laura

The biggest dog lover! ❤️🐶1.5 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Laura is trustworthy, organised and reliable! Great communication and a super lovely. Thank you so much Laura! "
JessicaJ
Arvostelu - Jessica
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MariaM

16. Maria

1.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Dog mum & researcher — your pet's calm companion!

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

16. Maria

Dog mum & researcher — your pet's calm companion!1.4 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
ArielA

17. Ariel

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

looking forward to share time with lovely little ones

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
ArielA

17. Ariel

looking forward to share time with lovely little ones1.2 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
"Ariel walked our old lady dog Hanne this week. Ariel is super kind, responsible and knows how to take care of dogs. Hanne was extremely happy after her walk with Ariel!! I can definitely recommend Ariel and look forward to seeing her again 😊☘️"
LuluL
Arvostelu - Lulu
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MykytaM

18. Mykyta

0.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
11 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MykytaM

18. Mykyta

Animal lover in Amsterdam East - all dogs 🐶 and cats 🐱 0.4 km
(11 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"I can highly recommend Mykyta as a dog sitter. He is a friendly, punctual, and calm person who made a great impression right from the start. Our dog Floki liked him immediately, and everything went perfectly. Thank you for the excellent service—Floki is already looking forward to the next time!"
DominikD
Arvostelu - Dominik
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
SuzanneS

19. Suzanne

1.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SuzanneS

19. Suzanne

Uusi lemmikinhoitaja
1.5 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AlexandraA

20. Alexandra

1.4 km - Amsterdam
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Calm, Caring & Experienced Pet Companion

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AlexandraA

20. Alexandra

Calm, Caring & Experienced Pet Companion1.4 km - Amsterdam
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"My dogs love Alexandra. She is very flexible and I trust her with my dogs. They always look happy after she walked them"
NurN
Arvostelu - Nur
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus

Miksi koiran ulkoiluttaminen sopisi teille?

Joskus elämä on hyvin kiireistä, jolloin voit tarvita apua koirasi ulkoiluttamisessa. Onneksi voit löytää Pawshaken kautta eläinrakkaita ihmisiä, jotka ulkoiluttavat koiraasi sijainnissa Uusikaupunki mielellään.

Kaikki ulkoiluttajamme on tarkistettu erikseen ja kaikki varaukset sisältävät automaattisesti Pawshake-takuun, jolloin mielenrauhasi on taattu. Lisäksi Pawshake-ulkoiluttajasi on naapurustostasi Uusikaupunki ja useimmat ovat jo saaneet arvosteluja muilta lemmikinomistajilta.

Koiranulkoiluttajan käyminen päiväsaikaan on helppo tapa saada koirasi päivästä mielenkiintoisempi. Jotkut ulkoiluttajat voivat lenkkeilyttää useampia koiria kerrallaan, jolloin sosiaalinen koira voi tavata muitakin koiria helposti. Jos haluat hoitajan ulkoiluttavan koiraasi erikseen, tämä onnistuu myös. Silloin hoitaja voi keskittyä tarkemmin vain sinun koiraasi.