1. Koiran ulkoilutus
  2. Turku

Koiran ulkoilutus, Turku

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MaggieM

1. Maggie

0.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Your pet's new biggest fan!

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
MaggieM

1. Maggie

Your pet's new biggest fan! 0.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SuviS

2. Suvi

0.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SuviS

2. Suvi

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin0.4 km
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ErikaE

3. Erika

1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ErikaE

3. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista1 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
CarlaC

4. Carla

2.7 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
CarlaC

4. Carla

Eläintenhoitaja kaikille lemmikeille!2.7 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
VenlaV

5. Venla

4.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VenlaV

5. Venla

Koirien hoitoa suurella sydämellä❤️4.3 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AlinaA

6. Alina

2.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

6. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin2.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HuldaH

7. Hulda

1.5 km
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HuldaH

7. Hulda

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi1.5 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
MyriamM

8. Myriam

3.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MyriamM

8. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 3.4 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

9. Emilia

2.5 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰

Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

9. Emilia

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰2.5 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
LinneaL

10. Linnea

2.1 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

10. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!2.1 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
JanetteJ

11. Janette

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JanetteJ

11. Janette

Luotettava, aktiivinen ja rakastava hoitaja!1.2 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ViiviV

12. Viivi

2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

yhdessäoloa lemmikillesi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ViiviV

12. Viivi

yhdessäoloa lemmikillesi2 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
HeidiH

13. Heidi

3.6 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

13. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️3.6 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Kaisa-MaijaK

14. Kaisa-Maija

2.4 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua

Kaisa-MaijaK

14. Kaisa-Maija

Rapsutuksia, raksuja ja reippailua2.4 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MaisaM

15. Maisa

1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!

MaisaM

15. Maisa

Lemmikkisi iloksi ja sinun mielenrauhaksi!1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
LenaL

16. Lena

2.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettavaa lemmikinhoitoa 🐶🐱

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Pinsher Milo kanssa
LenaL

16. Lena

Luotettavaa lemmikinhoitoa 🐶🐱2.5 km
(2 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Pinsher Milo kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ViiviV

17. Viivi

2.7 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

17. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!2.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
OrsolaO

18. Orsola

1.8 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OrsolaO

18. Orsola

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕1.8 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
TerhiT

19. Terhi

1.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus

Luotettavaa jyrsijän hoitoa ja koiran lenkitystä Turussa.

TerhiT

19. Terhi

Luotettavaa jyrsijän hoitoa ja koiran lenkitystä Turussa.1.2 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MarieM

20. Marie

1.2 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Enthousiaste dierenliefhebber

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarieM

20. Marie

Enthousiaste dierenliefhebber 1.2 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus