1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
KaroliinaK

1. Karoliina

2.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
KaroliinaK

1. Karoliina

Lemmikin hoitoa rakkaudella, luottamuksella ja kokemuksella2.4 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
InariI

2. Inari

3 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
InariI

2. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja3 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
OonaO

3. Oona

0.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
OonaO

3. Oona

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja0.3 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RiinaR

4. Riina

2.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
RiinaR

4. Riina

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja2.8 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
GretaG

5. Greta

1.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Rauhallinen ja luotettava hoitaja :)

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
GretaG

5. Greta

Rauhallinen ja luotettava hoitaja :)1.9 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KristaK

6. Krista

1.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <3

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
KristaK

6. Krista

Luotettava ja kokenut eläinten hoitaja <31.5 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JaninaJ

7. Janina

0.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
JaninaJ

7. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi0.3 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EmilioE

8. Emilio

1.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus

Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
EmilioE

8. Emilio

Reliable and Loving Care for Pets in Tampere 🐾🐕🐈1.4 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
SusannaS

9. Susanna

1.7 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SusannaS

9. Susanna

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶1.7 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

10. Emilia

3.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranhoitaja

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
EmiliaE

10. Emilia

Kokenut koiranhoitaja3.7 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JennyJ

11. Jenny

1.5 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JennyJ

11. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️1.5 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
AuroraA

12. Aurora

2.1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
AuroraA

12. Aurora

Toinen koti rakkaalle perheenjäsenellesi!❤️2.1 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
SanniS

13. Sanni

2.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SanniS

13. Sanni

Rakastava hoitokoti lemmikeille💕2.8 km
(4 arviota)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
IlkeI

14. Ilke

2.5 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Cosy partying in sisters place

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
IlkeI

14. Ilke

Cosy partying in sisters place2.5 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
EerikaE

15. Eerika

2.1 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
EerikaE

15. Eerika

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️2.1 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
Iida-MariaI

16. Iida-Maria

2.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota

Karvakuonot HOI!

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Iida-MariaI

16. Iida-Maria

Karvakuonot HOI!2.1 km
(5 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
FanniF

17. Fanni

3.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
1
toistuva asiakas

Aktiivinen koiran ulkoiluttaja ja hyvä sohvakaveri

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
FanniF

17. Fanni

Aktiivinen koiran ulkoiluttaja ja hyvä sohvakaveri3.1 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EsterE

18. Ester

5.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas ja vastuuntuntoinen opiskelija Tampereella

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
EsterE

18. Ester

Eläinrakas ja vastuuntuntoinen opiskelija Tampereella5.2 km
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
NooraN

19. Noora

4.6 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava eläintenhoitaja Tampereella

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
NooraN

19. Noora

Kokenut ja luotettava eläintenhoitaja Tampereella4.6 km
(4 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
KaisuK

20. Kaisu

4.8 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
KaisuK

20. Kaisu

Kokenut koiranhoitaja Hallilassa4.8 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus