1. Koiran ulkoilutus
  2. Tampere

Koiran ulkoilutus, Tampere

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NinaN

1. Nina

0.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
NinaN

1. Nina

Monipuolista taitoa ja kokemusta omaava eläintenhoitaja0.5 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AstaA

2. Asta

1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
89 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
AstaA

2. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨1 km
(89 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Our afirst meeting went well, Asta was calm around the dog, she came on time and was easy to talk to"
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
TeroT

3. Tero

2.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon

TeroT

3. Tero

Luotettava koiranhoitaja lenkeille ja turvalliseen hoitoon2.9 km
(2 arviota)
"Tero oli mahtava Minnin kanssa! Kaikki sujui todella hyvin ja saimme myös ihania kuvia illan aikana. Minni vaikutti viihtyvän todella hyvin. Voidaan lämpimästi suositella Teroa muillekin!"
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SinikkaS

4. Sinikka

1.1 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria

SinikkaS

4. Sinikka

Lapsiperhe rapsuttaa ja hoitaa koiria1.1 km
(4 arviota)
"Sinikka kiltti ja auttavainen ihminen! hyvää koiran hoito ! Kiitos Sinikka! "
OlgaO
Arvostelu - Olga
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
MiisaM

5. Miisa

3.1 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MiisaM

5. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella3.1 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Lämmin suositus! Ulkoilu sujui hyvin Nipsun kanssa :) "
PaulinaP
Arvostelu - Paulina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
AnnikaA

6. Annika

3.5 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnnikaA

6. Annika

Kokenut ja luotettava hoitaja karvalapsillesi :)3.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Yhteydenpito oli vaivatonta ja Annika pärjäsi hyvin koiran kanssa, jolla on remmirähjäys taustaa. Ehdottomasti otan uudestaankin Annikan lenkittämään koiraani!☺️"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
AlisaA

7. Alisa

0.8 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
22 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AlisaA

7. Alisa

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteetteja koirallesi 🐶0.8 km
(22 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Ihana hoitaja ❤️"
AnnukkaA
Arvostelu - Annukka
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
RiikkaR

8. Riikka

6 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
RiikkaR

8. Riikka

Koirien lenkitystä Länsi-Tampereella6 km
(25 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
"Riikka walked our dog for a few days and we have nothing but good things to say about her! She was very flexible and reliable. We received a report on the walk and pictures of our dog. So we definitely recommend her! "
Sanna-MariS
Arvostelu - Sanna-Mari
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MineaM

9. Minea

4.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
MineaM

9. Minea

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella4.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
"Osaavaa ja koiraa ymmärtävää/lukevaa ulkoilutusta ja seuranaoloa. Helppoa kommunikointia ja hyvä käytettävyys. Kiitos!"
HelenaH
Arvostelu - Helena
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
IidaI

10. Iida

1.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
16 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
IidaI

10. Iida

Rauhallista ja osaavaa hoitoa parhaalle ystävällesi 1.2 km
(16 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SepuS

11. Sepu

2.4 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SepuS

11. Sepu

Eläinrakas opiskelija hoitamaan karvaista ystävääsi2.4 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Sepu on hoitanut erinomaisesti koiriemme lenkit!"
DariaD
Arvostelu - Daria
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
IidaI

12. Iida

2.7 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
IidaI

12. Iida

Koirarakas nuori aikuinen etsii hoitomahdollisuksia!2.7 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cotton Dina kanssa
"Koirien ulkoilutus sujui kaikkinensa todella hyvin! Varmasti kysymme Iidaa toistekin auttamaan."
LeenaL
Arvostelu - Leena
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
HenrikH

13. Henrik

2.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HenrikH

13. Henrik

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi2.9 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Heikki hoiti sovitut ulkoilutukset säntillisesti ja koirat selvästi tykkäsivät Heikin kanssa olla. Eläinystävällinen ja hyvä tyyppi!"
SauliS
Arvostelu - Sauli
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SinemS

14. Sinem

0.3 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Friendly and caring cat mom 🤍

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
SinemS

14. Sinem

Friendly and caring cat mom 🤍 0.3 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"I felt like I could trust lovely Sinem with my labradoodle Bowie right away. Thank you!! "
SophieS
Arvostelu - Sophie
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JonnaJ

15. Jonna

2.3 km
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Luotettava koiranhoitaja Tampereella

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JonnaJ

15. Jonna

Luotettava koiranhoitaja Tampereella2.3 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Jonna kävi lenkittämässä ja ruokkimassa koiramme kun olimme itse illan poissa kotoa. Kaikki hoitui sovitusti ja Jonna laittoi tietoa ja kuvia miten lenkitys sujui. Kiitos hyvästä hoidosta. :)"
TuireT
Arvostelu - Tuire
alkaen
16 €
/koiran ulkoilutus
NeaN

16. Nea

3.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

16. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!3.8 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
"Nea otti meidän keskenkasvuisen terrierin hienosti haltuun ja ulkoilutukset sujuivat tosi hyvin. Toivottavasti saadaan apua jatkossakin! Risto"
RistoR
Arvostelu - Risto
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
ParamiP

17. Parami

5.3 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your Pet’s Second Best Friend!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
ParamiP

17. Parami

Your Pet’s Second Best Friend!5.3 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
NinaN

18. Nina

0.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
NinaN

18. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️0.8 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
KaarinK

19. Kaarin

4.4 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
1
toistuva asiakas

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
KaarinK

19. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi4.4 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
MinnaM

20. Minna

3.6 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
84 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MinnaM

20. Minna

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)3.6 km
(84 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus