1. Koiran ulkoilutus
  2. Oulu

Koiran ulkoilutus, Oulu

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RoosaR

1. Roosa

4.1 km
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
22 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoitoapua sitä tarvitseville

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
RoosaR

1. Roosa

Eläinrakas opiskelija tarjoaa hoitoapua sitä tarvitseville 4.1 km
(22 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Roosa kävi päiväreissuni aikana ulkoiluttamassa ja ruokkimassa koiria. Heti tutustumiskäynnillä näki, että koirat tykkäsivät Roosasta - rotu ei automaattisesti ole kovin avoin vieraille. Roosa kuunteli ohjeet hyvin, oli sovitusti paikalla, tiedotti kuulumisista toiveitteni mukaan ja osasi huomioida myös vanhuskoiran erityistarpeet. Kyselen mielelläni häntä meille toistekin."
HeliH
Arvostelu - Heli
alkaen
19 €
/koiran ulkoilutus
MirjamM

2. Mirjam

3.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
MirjamM

2. Mirjam

Lemmikin hoitoa suurella sydämellä 3.3 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
RonyR

3. Rony

3.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas hoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
RonyR

3. Rony

Eläinrakas hoitaja3.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EssiE

4. Essi

3.8 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Varma lemmikkien ystävä

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EssiE

4. Essi

Varma lemmikkien ystävä 3.8 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnetteA

5. Anette

5.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
AnetteA

5. Anette

Ammattitaitoista, luotettavaa koirien ja kissojen hoitoa5.5 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

6. Emilia

0.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava & lempeä lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

6. Emilia

Luotettava & lempeä lemmikinhoitaja 0.7 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
Iida ja JeninaI

7. Iida ja Jenina

2.1 km
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
81 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Iida & Jenina Pawsome Care!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Iida ja JeninaI

7. Iida ja Jenina

Iida & Jenina Pawsome Care!2.1 km
(81 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
17 €
/koiran ulkoilutus
LaurindaL

8. Laurinda

2.6 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lemmikkihoitaja & koiranulkoiluttaja Pet Sitter & Dog Walker

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
LaurindaL

8. Laurinda

Lemmikkihoitaja & koiranulkoiluttaja Pet Sitter & Dog Walker2.6 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus
VenlaV

9. Venla

0.9 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VenlaV

9. Venla

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja0.9 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
SaraS

10. Sara

0.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä

SaraS

10. Sara

Ammattitaitoista lemmikinhoitoa, suurella sydämellä0.3 km
(1 arvio)
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ArmiA

11. Armi

4.1 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ArmiA

11. Armi

Luotettava ja eläinrakas hoitaja4.1 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
SiniS

12. Sini

2.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava ja eläinrakas koirienhoitaja

SiniS

12. Sini

Luotettava ja eläinrakas koirienhoitaja2.9 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
LauraL

13. Laura

0.4 km
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Reliable and caring pet sitter in Oulu

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LauraL

13. Laura

Reliable and caring pet sitter in Oulu 0.4 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/koiran ulkoilutus
MinttuM

14. Minttu

3.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinttuM

14. Minttu

Nuori reipas eläinrakas opiskelija Oulusta3.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SaanaS

15. Saana

3.5 km
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SaanaS

15. Saana

Paljon kokemusta kaikenlaisista koirista3.5 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
35 €
/koiran ulkoilutus