1. Koiran ulkoilutus
  2. Leppävaara

Koiran ulkoilutus, Leppävaara

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JenniJ

1. Jenni

2.7 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
JenniJ

1. Jenni

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!2.7 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
ZeeZ

2. Zee

5.1 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Reliable dog&cat family for your best friend HKI area

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
ZeeZ

2. Zee

Reliable dog&cat family for your best friend HKI area5.1 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
AdaA

3. Ada

3.5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <3

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AdaA

3. Ada

Lemmikillesi hoitoapua Munkkivuoresta! <33.5 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
AnastasiaA

4. Anastasia

5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tuo koirasi lomailemaan

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
AnastasiaA

4. Anastasia

Tuo koirasi lomailemaan 5 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
FridaF

5. Frida

4.7 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
FridaF

5. Frida

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa4.7 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
LuisaL

6. Luisa

0.8 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Dog Lover in Espoo – Walks, Company & Regular Care

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
LuisaL

6. Luisa

Dog Lover in Espoo – Walks, Company & Regular Care0.8 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
HennaH

7. Henna

5.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
6 arviota

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
HennaH

7. Henna

Eläinrakas hoitaja Lemmikillesi Espoon Henttaalla5.2 km
(6 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
TracyT

8. Tracy

1.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TracyT

8. Tracy

Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.1.6 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
ElenaE

9. Elena

4.3 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
ElenaE

9. Elena

Kokenut ja luotettava lemmikinhoitaja4.3 km
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
JosefiinaJ

10. Josefiina

4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JosefiinaJ

10. Josefiina

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä 4 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
SashaS

11. Sasha

0.4 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
4 arviota
1
toistuva asiakas

Thoughtful Pet Care for Peace of Mind 🐾❤️

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
SashaS

11. Sasha

Thoughtful Pet Care for Peace of Mind 🐾❤️0.4 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
SupriyaS

12. Supriya

2.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SupriyaS

12. Supriya

Reliable & Calm Dog Walker for Small and Medium Dogs2.1 km
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
KatieK

13. Katie

1.2 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio
1
toistuva asiakas

Loving Care for Your Dog While You’re Away!

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatieK

13. Katie

Loving Care for Your Dog While You’re Away!1.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
MiiaM

14. Miia

4.1 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
MiiaM

14. Miia

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja 4.1 km
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
AnnaA

15. Anna

5.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
AnnaA

15. Anna

Caring Dog Walker & Pet Sitter in Helsinki/Espoo 🐶🐱5.1 km
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
StavroulaS

16. Stavroula

5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
StavroulaS

16. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 5 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AriadnaA

17. Ariadna

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastan lemmikkiäsi kuin omaani :)

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AriadnaA

17. Ariadna

Rakastan lemmikkiäsi kuin omaani :)1.2 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
PAVITHRAP

18. PAVITHRA

3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Uusi lemmikinhoitaja

Caring & Reliable Pet Sitter – Loving Care You Can Trust 🐾

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
PAVITHRAP

18. PAVITHRA

Uusi lemmikinhoitaja
Caring & Reliable Pet Sitter – Loving Care You Can Trust 🐾3 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
EvrenE

19. Evren

2.9 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus

Structured nature walks for high-energy dogs

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EvrenE

19. Evren

Structured nature walks for high-energy dogs2.9 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
AuraA

20. Aura

2.9 km
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus

Eläinrakas opiskelija

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
AuraA

20. Aura

Eläinrakas opiskelija 2.9 km
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
8 €
/koiran ulkoilutus