1. Koiran ulkoilutus
  2. Leppävaara

Koiran ulkoilutus, Leppävaara

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
VickyV

1. Vicky

4.4 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Munkka Pet Sitting/ Walking

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
VickyV

1. Vicky

Munkka Pet Sitting/ Walking 4.4 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
EllaE

2. Ella

5.1 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EllaE

2. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi5.1 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Oikein positiivinen kokemus Ellasta! Hän tuli ajallaan ja vei koiramme pitkälle lenkille. Kommunikaatio oli vaivatonta Ellan kanssa. Voin suositella!"
AnninaA
Arvostelu - Annina
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
OliviaO

3. Olivia

4.8 km
alkaen
17,5 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

3. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja4.8 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
"Olivia on reipas ja mukava ulkoiluttaja, ja tulee erinomaisesti juttuun koirani kanssa!"
RiikkaR
Arvostelu - Riikka
alkaen
17,5 €
/koiran ulkoilutus
ThaoT

4. Thao

4.7 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
31 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Loving and Reliable Pet Care

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
ThaoT

4. Thao

Loving and Reliable Pet Care4.7 km
(31 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
"I really recommend Thao as a pet sitter. She provides friendly and helpful service and will accommodate your schedule. "
CécileC
Arvostelu - Cécile
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
AmmiA

5. Ammi

3.4 km
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
16 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja eläinrakas lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
AmmiA

5. Ammi

Kokenut ja eläinrakas lemmikinhoitaja3.4 km
(16 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki meni tosi hyvin! Selvää kommunikointia, tuli paikalle ajallaan ja koirani pääsi ulkoilemaan mukavassa seurassa :) Lopuksi vielä sai muutaman kuvan kävelyltä mikä oli kiva ylläri!"
HetaH
Arvostelu - Heta
alkaen
18 €
/koiran ulkoilutus
JohannaJ

6. Johanna

1.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
25 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Kissakokenut hoitaja tarjoaa hoitoa! English ok!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
JohannaJ

6. Johanna

Kissakokenut hoitaja tarjoaa hoitoa! English ok!1.3 km
(25 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
HelmiH

7. Helmi

5.3 km
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota

Hoitoapua kissoillesi 🐱❤️

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
HelmiH

7. Helmi

Hoitoapua kissoillesi 🐱❤️5.3 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
7 €
/koiran ulkoilutus
AinoA

8. Aino

4.5 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

8. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.4.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"We were very happy with Aino, Vinski and Aino bonded immediately and her own experience with dogs was very useful in caring for Vinski. "
MiaM
Arvostelu - Mia
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
AnastasiiaA

9. Anastasiia

4.5 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
26 arviota
10
toistuvaa asiakasta

I will take care of your pet!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AnastasiiaA

9. Anastasiia

I will take care of your pet!4.5 km
(26 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Anastasia did a good job with Larsan and he is not an easy client. So highly recommend 😊"
ArinaA
Arvostelu - Arina
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JasminJ

10. Jasmin

0.6 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
JasminJ

10. Jasmin

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶0.6 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Jasmin tuli sovitusti hoitamaan koiraa ja teki kaiken kuten sovittu. Kaikki meni hyvin, kiitos!"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EmiliaE

11. Emilia

4.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
17 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
EmiliaE

11. Emilia

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa4.2 km
(17 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Emilia oli super! Saapui täsmällisesti ja sai heti hyvän kontaktin koiraan. Molemmilla oli selvästi kiva lenkki."
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JichenJ

12. Jichen

1.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

12. Jichen

For the reason of loving pets1.3 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
NataliiaN

13. Nataliia

5.3 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
NataliiaN

13. Nataliia

Luotettava hoitaja kaikille eläimille 🐾❤️5.3 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
YuliyaY

14. Yuliya

4.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Loving animals, enjoying time with them

Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
YuliyaY

14. Yuliya

Loving animals, enjoying time with them4.5 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
Luise-MarieL

15. Luise-Marie

5 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettava viikonloppu kissanhoitaja

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Luise-MarieL

15. Luise-Marie

Luotettava viikonloppu kissanhoitaja5 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
OksanaO

16. Oksana

1.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
1
toistuva asiakas

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
OksanaO

16. Oksana

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion1.2 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
WenW

17. Wen

2.9 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
45 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lovely Home Pet Boarding

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
WenW

17. Wen

Lovely Home Pet Boarding2.9 km
(45 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
MariamM

18. Mariam

2.9 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MariamM

18. Mariam

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶2.9 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
MinnaM

19. Minna

5.3 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
MinnaM

19. Minna

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶5.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
ViljaV

20. Vilja

3.5 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Let me give your pet some love! <3

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
ViljaV

20. Vilja

Let me give your pet some love! <33.5 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus