1. Koiran ulkoilutus
  2. Lahti

Koiran ulkoilutus, Lahti

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RonjaR

1. Ronja

0.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
2 arviota

Autan mielelläni lemmikkienhoidossa:) Olen eläinrakas <3

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RonjaR

1. Ronja

Autan mielelläni lemmikkienhoidossa:) Olen eläinrakas <30.4 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
KatriinaK

2. Katriina

0.9 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
16 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koko Päivän Koirasi Seurassa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriinaK

2. Katriina

Koko Päivän Koirasi Seurassa0.9 km
(16 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
SergioS

3. Sergio

3.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Pet lover offering care and walks

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SergioS

3. Sergio

Pet lover offering care and walks 3.8 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
PetraP

4. Petra

0.7 km
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikin hoitajaa vailla?

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PetraP

4. Petra

Lemmikin hoitajaa vailla?0.7 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
13 €
/koiran ulkoilutus
NelliN

5. Nelli

2.2 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava, erilaisuuden ymmärtävä eläinten rakastaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
NelliN

5. Nelli

Luotettava, erilaisuuden ymmärtävä eläinten rakastaja2.2 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
IinaI

6. Iina

5.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja

IinaI

6. Iina

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja5.6 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MilaM

7. Mila

0.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava ja eläinrakas hoitaja, lemmikkisi parhaaksi

MilaM

7. Mila

Luotettava ja eläinrakas hoitaja, lemmikkisi parhaaksi0.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
AdaA

8. Ada

5.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettavaa ja lempeää lemmikinhoitoa🐾

AdaA

8. Ada

Luotettavaa ja lempeää lemmikinhoitoa🐾5.4 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus