1. Koiran ulkoilutus
  2. Kauniainen

Koiran ulkoilutus, Kauniainen

Löydä luotettava koiran ulkoiluttaja

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JasminJ

1. Jasmin

5 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

1. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾5 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
ViktoriaV

2. Viktoria

5.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Kissan ja koiran hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
ViktoriaV

2. Viktoria

Kissan ja koiran hoitaja5.2 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu half-breed Martin kanssa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
JayleenJ

3. Jayleen

3.2 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

3. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta3.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
JanikaJ

4. Janika

3.9 km
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

4. Janika

Kokemusta monen laisista koirista3.9 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
25 €
/koiran ulkoilutus
LíviaL

5. Lívia

4.1 km
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Responsible and loving pet sitter

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LíviaL

5. Lívia

Responsible and loving pet sitter4.1 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/koiran ulkoilutus
VeeraV

6. Veera

5.3 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

6. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!5.3 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
Eveliina IsabellaE

7. Eveliina Isabella

5.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

7. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍5.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
KatriK

8. Katri

5.6 km
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus

Kotikäynnit lemmikeille

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriK

8. Katri

Kotikäynnit lemmikeille5.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
12 €
/koiran ulkoilutus
DaneD

9. Dane

5.6 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

9. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 5.6 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
KätriinK

10. Kätriin

2.8 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KätriinK

10. Kätriin

Lemmikillesi turvallinen ja rakastava hoitopaikka2.8 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus
MailaM

11. Maila

2.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

11. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa2.4 km
alkaen
9 €
/koiran ulkoilutus
VenlaV

12. Venla

4.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾

VenlaV

12. Venla

Luotettava opiskelija tarjoaa lemmikinhoitoa 🐾4.2 km
alkaen
15 €
/koiran ulkoilutus
EhsanE

13. Ehsan

4.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

13. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille4.1 km
alkaen
10 €
/koiran ulkoilutus