1. Koiran päivähoito
  2. Vaasa

Koiran päivähoito, Vaasa

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ViolaV

1. Viola

0.1 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Vastuuntuntoinen, sydämellinen, huomioiva ja reipas hoitaja🤎

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
ViolaV

1. Viola

Uusi lemmikinhoitaja
Vastuuntuntoinen, sydämellinen, huomioiva ja reipas hoitaja🤎0.1 km
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
VeraV

2. Vera

0.2 km
alkaen
18 €
/päivä
10 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja koirallesi💛

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
VeraV

2. Vera

Luotettava hoitaja koirallesi💛0.2 km
(10 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"2-vuotias kääpiövillakoiramme pääsi Veralle hoitoon kun lomareissun aikana menimme kummilapsen rippijuhliin. Kaikki meni niin hyvin, että palkkasimme Veran vielä seuraavallekin päivälle, jotta pääsimme käymään Tropiclandiassa. Vera on selvästi osaava ja kokenut koiraihminen!"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
18 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AleksiA

3. Aleksi

0.5 km
alkaen
15 €
/päivä
29 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja aktiivinen sijaiskoti lemmikillesi🐾

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AleksiA

3. Aleksi

Luotettava ja aktiivinen sijaiskoti lemmikillesi🐾0.5 km
(29 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Kaikki sujui mallikkaasti. Saimme tietoa tilanteesta, ja Aleksi on selkeästi koirien kanssa touhuillut."
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
15 €
/päivä
AnneA

4. Anne

10.7 km
alkaen
30 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja huolenpitoa karvaiselle lemmikillesi

Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
AnneA

4. Anne

Rakkautta ja huolenpitoa karvaiselle lemmikillesi10.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira, 3 kissoja lemmikin kanssa
"Hyvä huomiointi aktiiviselle koiralle, erinomaiset maastot lähellä. :)"
JuhaniJ
Arvostelu - Juhani
alkaen
30 €
/päivä
EugeniaE

5. Eugenia

3.5 km
alkaen
20 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

A vacation for your pet.

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EugeniaE

5. Eugenia

A vacation for your pet.3.5 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"I highly recommend Eugenia! Communication was excellent and she was easy to work with and flexible around pick up and drop off. Eugenia took such great care of my dog, who was happy and relaxed after her stay at Eugenia's place."
MetteM
Arvostelu - Mette
alkaen
20 €
/päivä
StellaS

6. Stella

0.8 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Eläimiä rakastava opiskelija etsimässä karvakavereita

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
StellaS

6. Stella

Eläimiä rakastava opiskelija etsimässä karvakavereita0.8 km
(14 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Koiramme oli Stellan luona päivähoidossa. Kaikki sujui tosi hyvin ja Stella piti koirastamme hyvää huolta päivän aikana käyttäen hänet myös pitkällä metsälenkillä."
JasmiinaJ
Arvostelu - Jasmiina
alkaen
20 €
/päivä
LindaL

7. Linda

6.2 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitaja lemmikillesi? Tässä olen!🌸

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
LindaL

7. Linda

Luotettava hoitaja lemmikillesi? Tässä olen!🌸6.2 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Huippu hoitaja 😍 luotettavasti ja rauhallisella otteella hoitui minun "erityiskoirat" viikonlopun yli. Lääkitykset ja voinnin seuranta ammattilaisella otteella. Kiitos "
PiaP
Arvostelu - Pia
alkaen
20 €
/päivä
IvonneI

8. Ivonne

3.3 km
alkaen
15 €
/päivä

Flexible, friendly pet care for all sizes & needs

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Dachshund Scraps kanssa
IvonneI

8. Ivonne

Flexible, friendly pet care for all sizes & needs3.3 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Dachshund Scraps kanssa
alkaen
15 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Vaasa tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Vaasa. Yli 71 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.99/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.