1. Koiran päivähoito
  2. Nokia

Koiran päivähoito, Nokia

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
NinaN

1. Nina

13.7 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
NinaN

1. Nina

Kodinomaista koiranhoitoa Tampereella 🏡❤️13.7 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"Ihan huippuhyvää hoitoa ja palvelua saimme!"
PirjoP
Arvostelu - Pirjo
alkaen
20 €
/päivä
TaruT

2. Taru

19.4 km
alkaen
20 €
/päivä
13 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
TaruT

2. Taru

Tampere Cuddle & Paw Dog Walking and sitting 19.4 km
(13 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
"Taru is a genuine dog lover who takes great care of the dog and communicates clearly and keeps you updated."
PujaP
Arvostelu - Puja
alkaen
20 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MiisaM

3. Miisa

17.3 km
alkaen
30 €
/päivä
93 arviota
37
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
MiisaM

3. Miisa

Luotettavaa Lemmikinhoitoa Tampereella17.3 km
(93 arviota)
37 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Miisa otti koiramme hoitoon, kun tarvitsimme koiralle yllättäen hoitopaikkaa viikon ajaksi. Koiramme ei aiemmin ole ollut juurikaan hoidossa koiralle vierailla ihmisillä eikä koskaan näin pitkää aikaa. Kaikki meni Miisan kanssa kuitenkin ihan tosi kivasti ja koirakin näytti kuvien perusteella viihtyvän Miisan hoidossa oikein hyvin. Kommunikointi Miisan kanssa oli helppoa ja sujuvaa ja aikatauluissa oli joustoa. Veisin koiramme Miisalle hoitoon oikein mielelläni uudestaankin, mikäli tarvetta joskus tulisi. "
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
30 €
/päivä
Hiranya ThisiriH

4. Hiranya Thisiri

19.7 km - Tampere
alkaen
22 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
Hiranya ThisiriH

4. Hiranya Thisiri

Uusi lemmikinhoitaja
Reliable & Caring Dog Lover - Fun Walks & Day Care! 🐾19.7 km - Tampere
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
22 €
/päivä
EllaE

5. Ella

12.2 km
alkaen
18 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
EllaE

5. Ella

Luotettavaa ja kodinomaista koirahoitoa Tampereella12.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
"Watson oli oikein tyytyväinen ja hyvässä iltahoidossa☺️ Suosittelen. "
HeikkiH
Arvostelu - Heikki
alkaen
18 €
/päivä
jennaJ

6. jenna

12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

aikuinen hoitaja koiralle

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
jennaJ

6. jenna

Uusi lemmikinhoitaja
aikuinen hoitaja koiralle12.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JennyJ

7. Jenny

12.9 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
JennyJ

7. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️12.9 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kaikki meni hyvin ja koirat tulivat juttuun keskenään 😍"
AnnikaA
Arvostelu - Annika
alkaen
25 €
/päivä
InariI

8. Inari

17.3 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja joustava koiranhoitaja

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
InariI

8. Inari

Luotettava ja joustava koiranhoitaja17.3 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"nopealla aikataululla onnistui varaus ja koira nautti selkeästi!"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
20 €
/päivä
JooelJ

9. Jooel

13.7 km
alkaen
23 €
/päivä
43 arviota
11
toistuvaa asiakasta

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JooelJ

9. Jooel

Kissan tai koiran hoitoa kokemuksella Tampereen keskustassa13.7 km
(43 arviota)
11 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Ystävällinen ja erinomainen koiran hoito"
TuijaT
Arvostelu - Tuija
alkaen
23 €
/päivä
RiinaR

10. Riina

8.5 km
alkaen
20 €
/päivä
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
RiinaR

10. Riina

Rakastavaa hoitoa parhaalle ystävällesi🐶8.5 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"hienosti oli turrit pärjännyt, ja pikaisella aikataululla onnistu hoitopaikka 👍🏻 "
SamiS
Arvostelu - Sami
alkaen
20 €
/päivä
TiiaT

11. Tiia

18 km
alkaen
15 €
/päivä
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
TiiaT

11. Tiia

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Vuoreksessa18 km
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
"9-kuinen pentukoira Rudi on ollut jo pari kertaa Tiialla päivähoidossa ja viihtynyt oikein hyvin! Tiia on lempeä, huolellinen ja aktiivinen hoitaja, juuri sopiva ihmisiä rakastavalle koiralle. Seuraava hoitopäivä jo varattu!"
SarianneS
Arvostelu - Sarianne
alkaen
15 €
/päivä
SonjaS

12. Sonja

15.3 km
alkaen
18 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
SonjaS

12. Sonja

Uusi lemmikinhoitaja
Osaavaa koirahoitoa Tampereella 💗15.3 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
18 €
/päivä
LauraL

13. Laura

16.7 km
alkaen
25 €
/päivä
8 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
LauraL

13. Laura

Lämminhenkistä eläinhoitoa Kalevassa!16.7 km
(8 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
"Voin suositella, tutustuminen ja hoitopäivä sujuivat molemmat tosi hyvin. Tänne tuon koirani hoitoon mielelläni uudestaankin 😊 "
PinjaP
Arvostelu - Pinja
alkaen
25 €
/päivä
SaraS

14. Sara

12.6 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
SaraS

14. Sara

Lemmikin hoitoa lämmöllä ja rakkaudella12.6 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Koiramme hoito ja kaikki siihen liittyvä kommunikointi sujui erinomaisesti. Kiitos Sara!"
MinnaM
Arvostelu - Minna
alkaen
20 €
/päivä
DonyaD

15. Donya

19.5 km
alkaen
15 €
/päivä
12 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Pet lover who enjoys being around animals

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
DonyaD

15. Donya

Pet lover who enjoys being around animals19.5 km
(12 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"My dog happily went to Donyas place again, showing she's enjoyed her multiple visits there. ♥️"
MatildaM
Arvostelu - Matilda
alkaen
15 €
/päivä
IisaI

16. Iisa

16.7 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
IisaI

16. Iisa

Luotettavaa kotihoitoa ja ulkoilutusta lemmikillesi16.7 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Kuismalla on ollut Iisan luona hyvät oltavat ja olemme olleet todella tyytyväisiä."
KaroliinaK
Arvostelu - Karoliina
alkaen
15 €
/päivä
RiinaR

17. Riina

17.1 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1 arvio

Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
RiinaR

17. Riina

Uusi lemmikinhoitaja
Aikaisempaa kokemusta omaava luotettava hoitaja17.1 km
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AstaA

18. Asta

13.4 km
alkaen
30 €
/päivä
89 arviota
30
toistuvaa asiakasta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
AstaA

18. Asta

välittävä ja luotettava eläinhoitaja✨13.4 km
(89 arviota)
30 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Kiitos jälleen hoidosta! Astalle voi jättää huolettomin mielin koiran hoitoon ja koira otetaan osaksi arkea :) Asiat on helppo sopia ja kaikki sujunut aina kaikin puolin hienosti."
TanjaT
Arvostelu - Tanja
alkaen
30 €
/päivä
JaninaJ

19. Janina

14 km
alkaen
19 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JaninaJ

19. Janina

Kokenut hoitaja perheenjäsenellesi14 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Pennun hoito meni erinomaisesti. Meillä oli myös nouto ja tuonti, mikä toimi sovitusti ja loistavasti. Kiitos!"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
19 €
/päivä
OonaO

20. Oona

14.2 km
alkaen
20 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OonaO

20. Oona

Karvakaverille luotettava ja empaattinen hoitaja14.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Koiranpentu tykkäsi, oli saanut leikkiä ja ulkoilla mielensä mukaan, niin kotona sai hyvin nukuttua. Kommunikointi oli helppoa ja ystävällistä. Aiomme uudestaankin varata. Kiitoksia! :)"
EmmiE
Arvostelu - Emmi
alkaen
20 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Nokia tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Nokia. Yli 1237 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.