1. Koiran päivähoito
  2. Masku

Koiran päivähoito, Masku

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RonjaR

1. Ronja

19.7 km
alkaen
18 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
RonjaR

1. Ronja

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja19.7 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin, Ronja otti koirat joustavasti hoitoon ja ujompikin koira viihtyi hienosti!"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
18 €
/päivä
KatiK

2. Kati

0.3 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Turvallinen hoitopaikka rauhallisessa kodissa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
KatiK

2. Kati

Uusi lemmikinhoitaja
Turvallinen hoitopaikka rauhallisessa kodissa0.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
CaritaC

3. Carita

9.3 km
alkaen
20 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
CaritaC

3. Carita

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa9.3 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kokemus oli kaikinpuolin erittäin hyvä. Carita oli miellyttävä ja viestintä sujui hyvin. Caritalla on tilava koti ja suojainen, aidattu piha, jossa koira voi puuhailla."
KirsiK
Arvostelu - Kirsi
alkaen
20 €
/päivä
NeelaN

4. Neela

19.9 km
alkaen
13 €
/päivä
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
NeelaN

4. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!19.9 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Kommunikointi oli sujuvaa ja asiallista. Valitettavasti uroskoiranpentumme ei tullut toimeen Neelan oman narttukoiran kanssa. Pentumme (8kk) oli liian villi ja innokas, eikä pystynyt rauhoittumaan, josta Neela ystävällisesti ilmoitti kesken hoitopäivän. Haimme koiran pois ja harjoittelemme koiramme sosiaalistamista vielä lisää. Kiitos hoidosta 😊"
JennyJ
Arvostelu - Jenny
alkaen
13 €
/päivä
Emmi-ReettaE

5. Emmi-Reetta

19.9 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Emmi-ReettaE

5. Emmi-Reetta

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava 19.9 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kaikki sujui sovitusti.👍"
RikuR
Arvostelu - Riku
alkaen
15 €
/päivä
MinttuM

6. Minttu

19.7 km
alkaen
19 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
MinttuM

6. Minttu

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja19.7 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin! "
jennaJ
Arvostelu - jenna
alkaen
19 €
/päivä
HeiniH

7. Heini

19.6 km
alkaen
50 €
/päivä
30 arviota
14
toistuvaa asiakasta

Turvallista hoitoa & positiivista koulutusta Turun alueella

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HeiniH

7. Heini

Turvallista hoitoa & positiivista koulutusta Turun alueella19.6 km
(30 arviota)
14 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Heini is a very warm-hearted, experienced and professionell dog sitter. We honestly could not imagine anyone better for our dog. Our dog felt clearly very at ease, even though if it was his first time with a dog sitter. She took care of him in a beautiful surrounding. I would have happily stayed there myself! "
TuuliaT
Arvostelu - Tuulia
alkaen
50 €
/päivä
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

18.3 km
alkaen
14 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Sanni-MariaS

8. Sanni-Maria

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾18.3 km
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
14 €
/päivä
KianaK

9. Kiana

19.9 km
alkaen
17 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
KianaK

9. Kiana

Koiran hoitoa rakkaudella ja rapsutuksilla❤️19.9 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
"Kiana hoiti erinomaisesti 3 kuukautta vanhaa innokasta koiranpentua. Kotiin palasi iloinen ja hyvinvoiva pentu 😊"
TaraT
Arvostelu - Tara
alkaen
17 €
/päivä
PiaP

10. Pia

11.5 km
alkaen
30 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Ihanaa peltojen keskellä oloa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PiaP

10. Pia

Ihanaa peltojen keskellä oloa11.5 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
MarianneM

11. Marianne

17.5 km
alkaen
15 €
/päivä
26 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Kissoille hyvää hoitoa

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MarianneM

11. Marianne

Kissoille hyvää hoitoa 17.5 km
(26 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
KikkaK

12. Kikka

11.3 km
alkaen
23 €
/päivä
2 arviota

hau hau

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
KikkaK

12. Kikka

hau hau11.3 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kikka oli aivan ihana hoitaja ja koirani rakastui häneen välittömästi. Pikkuista hemmoteltiin niin, että kotiinlähdön hetkellä hän selvästi arvioi, kannattaisiko sittenkin jäädä hoitopaikkaan. Minunkin ahdistustani helpotti, kun huomasin koirani selvästi viihtyneen hoidossa. "
KristiinaK
Arvostelu - Kristiina
alkaen
23 €
/päivä
MikiM

13. Miki

16.6 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MikiM

13. Miki

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾16.6 km
(5 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Miki hoiti Kodaa erinomaisesti, kaikki sujui hyvin ja erityiskiitos joustavuudesta tuonti- ja hakuaikojen suhteen. Huomasi hyvin, että Mikillä on paljon kokemusta eläinten kanssa toimimisesta. "
LauraL
Arvostelu - Laura
alkaen
25 €
/päivä
AadaA

14. Aada

18.9 km
alkaen
20 €
/päivä

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
AadaA

14. Aada

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍18.9 km
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
HuldaH

15. Hulda

19.4 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HuldaH

15. Hulda

Luotettava hoitaja apunasi - lempeää hoitoa koirallesi19.4 km
(4 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/päivä
SatuS

16. Satu

17.4 km
alkaen
25 €
/päivä

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
SatuS

16. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜17.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
alkaen
25 €
/päivä
PeppiP

17. Peppi

9.1 km
alkaen
50 €
/päivä

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PeppiP

17. Peppi

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶9.1 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/päivä

Miksi koiran päivähoito sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Masku tarjoavat mielellään päivähoitoa monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiran päivähoitoa sijainnissa Masku. Yli 725 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.