1. Koiranhoito
  2. Masku

Koiranhoito, Masku

Kotikäyntejä koirallesi

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
KatiK

1. Kati

7 km
alkaen
10 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Turvallinen hoitopaikka rauhallisessa kodissa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
KatiK

1. Kati

Uusi lemmikinhoitaja
Turvallinen hoitopaikka rauhallisessa kodissa7 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
10 €
/päivä
AlexandraA

2. Alexandra

9.9 km
alkaen
15 €
/päivä
11 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlexandraA

2. Alexandra

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja9.9 km
(11 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Tunnollinen hoitaja, raportti hoidettavan kissan kuulumisista tuli kerran päivässä. Aikaa oli myös leikitykseen. Suosittelen."
PasiP
Arvostelu - Pasi
alkaen
15 €
/päivä
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
CaritaC

3. Carita

10.1 km
alkaen
10 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
CaritaC

3. Carita

Luotettava ja kokenut koiranhoitaja Naantalissa10.1 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Kiitos Caritalle kissamme kotihoidosta viikon ajan. Joka päivä saimme videoviestejä kissamme voinnista ja toimista. Yhteydenpito sujuvaa. Carita onnistui myös sulattamaan nirson kissamme sydämen. "
MarjoM
Arvostelu - Marjo
alkaen
10 €
/päivä
FedericaF

4. Federica

12.3 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FedericaF

4. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA12.3 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"She is very friendly and punctual service! Definately we will book her again. Big thanks🙏"
JarnoJ
Arvostelu - Jarno
alkaen
10 €
/päivä
JennaJ

5. Jenna

14.5 km
alkaen
12 €
/päivä
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
JennaJ

5. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni14.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
"Kaikki sujui sovitusti."
MerjaM
Arvostelu - Merja
alkaen
12 €
/päivä
EmiliaE

6. Emilia

13.6 km
alkaen
25 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰

Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

6. Emilia

Luotettava apu lemmikkisi hoitoon 🥰13.6 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 3 koiraa, 4 kissoja lemmikin kanssa
"Emilia hoiti kissojamme lomareissun aikana hienosti kotikäynneillä. Emilialle oli helppo jättää kissat hoitoon, koska hänellä vaikutti olevan paljon tietotaitoa eläimistä ja hän kohtasi kissamme hienosti. Tutustumiskäynnillä sovittiin hoidon sisällöstä ja nämä sovitut asiat hoitui mallikkaasti.. myös sännöllisen lääkkeen antaminen toiselle kissallemme. Saimme reissulla myös joka päivä tietää miten kissat voivat ja muutenkin yhteydenpito Emlian kanssa toimi hyvin. Suosittelen Emiliaa hoitajana ja voisin ottaa hänet uudelleen hoitamaan kissojamme ❤️"
TiinaT
Arvostelu - Tiina
alkaen
25 €
/päivä
KatariinaK

7. Katariina

5 km
alkaen
13 €
/päivä
3 arviota

Kaikenkarvaisten kissojen kaveri vapaana hoitoavuksi!

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
KatariinaK

7. Katariina

Kaikenkarvaisten kissojen kaveri vapaana hoitoavuksi!5 km
(3 arviota)
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Olen todella tyytyväinen, Katariina on tunnollinen ja mukava kissanhoitaja. Kissamme voivat hyvin ja olivat rauhallisia palattuamme kotiin yhdeksän päivän lomaltamme. Käännymme varmasti hänen puoleensa vastakin 😺"
SeijaS
Arvostelu - Seija
alkaen
13 €
/päivä
MikiM

8. Miki

13.9 km
alkaen
30 €
/päivä
5 arviota

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MikiM

8. Miki

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾13.9 km
(5 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Mainio kissanhoitaja! Kaikki tehtiin kuten sovittiinkin ja kissatkin tykkäs :) Lääkityksenkin anto onnistui."
MarikaM
Arvostelu - Marika
alkaen
30 €
/päivä
AlinaA

9. Alina

13.5 km
alkaen
20 €
/päivä

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

9. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin13.5 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
KikkaK

10. Kikka

12.4 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

hau hau

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
KikkaK

10. Kikka

hau hau12.4 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
20 €
/päivä
JenniJ

11. Jenni

14.3 km
alkaen
10 €
/päivä

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JenniJ

11. Jenni

Lempeä tyyppi kissasi tai koirasi kaveriksi14.3 km
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
RonjaR

12. Ronja

14.5 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
RonjaR

12. Ronja

Vastuullinen ja todella rakastava koiranhoitaja14.5 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
MinttuM

13. Minttu

14.5 km
alkaen
15 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
MinttuM

13. Minttu

Luotettava ja välittävä koiranhoitaja14.5 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AadaA

14. Aada

14.7 km
alkaen
13 €
/päivä

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
AadaA

14. Aada

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍14.7 km
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
13 €
/päivä
MonicaM

15. Monica

12 km
alkaen
10 €
/päivä

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
MonicaM

15. Monica

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!12 km
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
alkaen
10 €
/päivä
PiaP

16. Pia

8.6 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Ihanaa peltojen keskellä oloa

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PiaP

16. Pia

Ihanaa peltojen keskellä oloa8.6 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
JuliaJ

17. Julia

11.9 km
alkaen
10 €
/päivä

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable

JuliaJ

17. Julia

Rabbit and cat sitter :з Caring and reliable11.9 km
alkaen
10 €
/päivä
PeppiP

18. Peppi

2.2 km
alkaen
20 €
/päivä

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PeppiP

18. Peppi

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶2.2 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä

Miksi koiranhoitopalvelu sopisi teille?

Vaikeinta lemmikinomistajille on lähteä töihin joka päivä, sillä lemmikkimme joutuvat jäämään siksi aikaa yksin kotiin. Ymmärrämme hyvin kuinka paljon useimmat koirat tarvitsevat tekemistä ja sosialisointia myös päiväsaikaan, ja siksi palvelustamme löytyykin päivähoitoa tarjoavia hoitajia. Paikalliset hoitajamme sijainnissa Masku tarjoavat mielellään koiran ulkoilutusta monenlaisille koirille.

Jokaiseen Pawshaken kautta tehtyyn varaukseen kuuluu myös Pawshake-takuu, eläinlääkärikulutakuu ja paljon muita hyötyjä.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa koiranhoitoa sijainnissa Masku. Yli 971 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express.