1. Talovahti
  2. Ylöjärvi

talovahti, Ylöjärvi

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SuraS

1. Sura

14.5 km - Tampere
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SuraS

1. Sura

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,14.5 km - Tampere
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
35 €
/yö
jenniJ

2. jenni

11.4 km
alkaen
40 €
/yö

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
jenniJ

2. jenni

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella11.4 km
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
ZeynepZ

3. Zeynep

18.2 km
alkaen
25 €
/yö

Zeynep the ystävällinen lemmikin hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ZeynepZ

3. Zeynep

Zeynep the ystävällinen lemmikin hoitaja18.2 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
VeikkoV

4. Veikko

4.7 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota

Täydellinen Kissanhoitaja Kotiisi :)

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VeikkoV

4. Veikko

Täydellinen Kissanhoitaja Kotiisi :)4.7 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
IrenaI

5. Irena

17.4 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinsuojelussa aktiivinen ja kokenut kissarakas henkilö

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
IrenaI

5. Irena

Eläinsuojelussa aktiivinen ja kokenut kissarakas henkilö17.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
FarhanaF

6. Farhana

4.8 km
alkaen
40 €
/yö

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FarhanaF

6. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles4.8 km
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö