1. Talovahti
  2. Vantaa

talovahti, Vantaa

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
EmiliaE

1. Emilia

11.3 km
alkaen
50 €
/yö
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

1. Emilia

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa11.3 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"It was such a great experience for me and my dogs! Emilia was very loving to my dogs and paying attention a lot to my puppy since it needed extra supervision. It felt safe to leave my dogs with Emilia and it was great and thoughtful from her to receive photos and videos of how the day was going. I’m definitely gonna use her services again 🤍"
AnastasiiaA
Arvostelu - Anastasiia
alkaen
50 €
/yö
EmmiE

2. Emmi

8.2 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
EmmiE

2. Emmi

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla8.2 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Kaikki meni hienosti! Max tykkäsi kovasti Emmistä ja luotti häneen. Ihana oli saada kuvia ja videoita. 🥰"
EevianE
Arvostelu - Eevian
alkaen
50 €
/yö
AnastasiiaA

3. Anastasiia

7.8 km
alkaen
40 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

I will take care of your pet!

Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
AnastasiiaA

3. Anastasiia

I will take care of your pet!7.8 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 13 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
AnnaA

4. Anna

9.6 km - HKI
alkaen
30 €
/yö
2 arviota

Rauhallista ja tarkkaavaista hoitoa kissan ehdoilla 🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
AnnaA

4. Anna

Rauhallista ja tarkkaavaista hoitoa kissan ehdoilla 🐾9.6 km - HKI
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
30 €
/yö
Tseyang ja RiiaT

5. Tseyang ja Riia

9.3 km
alkaen
45 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Tseyang ja RiiaT

5. Tseyang ja Riia

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä9.3 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
45 €
/yö
YuliyaY

6. Yuliya

6.8 km
alkaen
27,9 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Loving animals, enjoying time with them

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
YuliyaY

6. Yuliya

Loving animals, enjoying time with them6.8 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
27,9 €
/yö
JulianaJ

7. Juliana

8.6 km
alkaen
30 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Kokenut koiranhoitaja Oulunkylässä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
JulianaJ

7. Juliana

Kokenut koiranhoitaja Oulunkylässä8.6 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
alkaen
30 €
/yö
AuneA

8. Aune

8.5 km
alkaen
40 €
/yö
5 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕

Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
AuneA

8. Aune

Koirien & kissojen turvallinen hoitaja/ hoitopaikka 💕8.5 km
(5 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
JenniJ

9. Jenni

10.3 km
alkaen
50 €
/yö
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
JenniJ

9. Jenni

Vuosien kokemuksella hyvää lemmikinhoitoa!10.3 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
50 €
/yö
MinnaM

10. Minna

8.7 km
alkaen
70 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MinnaM

10. Minna

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶8.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
70 €
/yö
EduardoE

11. Eduardo

11 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Loving & Reliable Pet Care Steps from Central Park 🐾

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EduardoE

11. Eduardo

Loving & Reliable Pet Care Steps from Central Park 🐾11 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/yö
LunaL

12. Luna

3.8 km - Vantaa
alkaen
40 €
/yö
10 arviota
5
toistuvaa asiakasta

lemmikki hoitaja 10v kokemuksella🩷

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
LunaL

12. Luna

lemmikki hoitaja 10v kokemuksella🩷3.8 km - Vantaa
(10 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
AkiA

13. Aki

8.1 km - HKI
alkaen
43 €
/yö
47 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Vastuullista ulkoilua ja hoitoa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
AkiA

13. Aki

Vastuullista ulkoilua ja hoitoa 8.1 km - HKI
(47 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
43 €
/yö
SenniS

14. Senni

5.8 km
alkaen
40 €
/yö
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
SenniS

14. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷5.8 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
KiiraK

15. Kiira

10.9 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja🤗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
KiiraK

15. Kiira

Eläinrakas hoitaja🤗10.9 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
EvaE

16. Eva

10.7 km
alkaen
60 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
EvaE

16. Eva

Tarpeiden Mukaista Hoitoa!10.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
VarpuV

17. Varpu

11.1 km
alkaen
25 €
/yö
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
VarpuV

17. Varpu

Luotettavaa ja rakastavaa hoitoa karvaiselle kaverillisi11.1 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
JuliaJ

18. Julia

7.5 km
alkaen
70 €
/yö
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JuliaJ

18. Julia

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart7.5 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
70 €
/yö
JanitaJ

19. Janita

9.8 km
alkaen
25 €
/yö
2 arviota

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
JanitaJ

19. Janita

Luotettava ja eläinrakas lemmikinhoitaja Helsingistä🐾 9.8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
MiiaM

20. Miia

8 km
alkaen
56 €
/yö
1
toistuva asiakas

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
MiiaM

20. Miia

Lempeä, vastuullinen ja kokenut lemmikinhoitaja 8 km
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
56 €
/yö