1. Talovahti
  2. Tuusula

talovahti, Tuusula

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RoosaR

1. Roosa

19.4 km - HKI
alkaen
24 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

nelitassuisille rakastava ja välittävä hoitaja

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu cockerspaniel Iina kanssa
RoosaR

1. Roosa

nelitassuisille rakastava ja välittävä hoitaja19.4 km - HKI
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu cockerspaniel Iina kanssa
alkaen
24 €
/yö
JennaJ

2. Jenna

19.1 km - Vantaa
alkaen
50 €
/yö
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu chihuahua Diego kanssa
JennaJ

2. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja19.1 km - Vantaa
(1 arvio)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu chihuahua Diego kanssa
alkaen
50 €
/yö
CristinaC

3. Cristina

12.4 km
alkaen
35 €
/yö

Experienced Pet Sitter, Caring for Cats, Dogs & All Animals

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
CristinaC

3. Cristina

Experienced Pet Sitter, Caring for Cats, Dogs & All Animals12.4 km
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/yö
LeenaL

4. Leena

11.3 km
alkaen
44 €
/yö
11 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja rauhallinen kissan ja koiran hoitaja

LeenaL

4. Leena

Luotettava ja rauhallinen kissan ja koiran hoitaja11.3 km
(11 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
alkaen
44 €
/yö
LiljaL

5. Lilja

18.6 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettava 19-vuotias Pohjois-Espoosta hoitamaan lemmikkejä

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LiljaL

5. Lilja

Luotettava 19-vuotias Pohjois-Espoosta hoitamaan lemmikkejä18.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
PariP

6. Pari

18.8 km
alkaen
32 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Your pet’s new best friend! 🐾 Loving & trustworthy care

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PariP

6. Pari

Your pet’s new best friend! 🐾 Loving & trustworthy care18.8 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
32 €
/yö
AnnamariA

7. Annamari

19.6 km
alkaen
70 €
/yö
1 arvio

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa eläimellesi! 🐕🐈

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnnamariA

7. Annamari

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa eläimellesi! 🐕🐈 19.6 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
70 €
/yö
sogandS

8. sogand

17.5 km
alkaen
55 €
/yö
4 arviota

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki

sogandS

8. sogand

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki 17.5 km
(4 arviota)
alkaen
55 €
/yö
MiraM

9. Mira

19.4 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

9. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja19.4 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö
NoraN

10. Nora

9.5 km
alkaen
65 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Hei kaikki lemmikkien omistajat!

Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Chihuahua-yorkshirenterrieri-kääpiöpinsermix Nana kanssa
NoraN

10. Nora

Hei kaikki lemmikkien omistajat!9.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Chihuahua-yorkshirenterrieri-kääpiöpinsermix Nana kanssa
alkaen
65 €
/yö
ViktoriiaV

11. Viktoriia

5.4 km
alkaen
30 €
/yö
3 arviota

Koiran ja kissan hoitaja Turussa

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Toy Terrieri Josie kanssa
ViktoriiaV

11. Viktoriia

Koiran ja kissan hoitaja Turussa5.4 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Toy Terrieri Josie kanssa
alkaen
30 €
/yö
AdityanA

12. Adityan

18.4 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable dog dad, will treat your pet like my own

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AdityanA

12. Adityan

Reliable dog dad, will treat your pet like my own18.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
WilmaW

13. Wilma

13.7 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

13. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä13.7 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
35 €
/yö
PaviP

14. Pavi

15.2 km
alkaen
25 €
/yö

A friendly, caring, and reliable cat sitter and a dog walker

PaviP

14. Pavi

A friendly, caring, and reliable cat sitter and a dog walker 15.2 km
alkaen
25 €
/yö
MatildaM

15. Matilda

10.2 km
alkaen
55 €
/yö
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

15. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷10.2 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
alkaen
55 €
/yö
JasminJ

16. Jasmin

9.6 km
alkaen
60 €
/yö

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua.

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JasminJ

16. Jasmin

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua. 9.6 km
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö
ZahraZ

17. Zahra

17.7 km
alkaen
60 €
/yö

Your Pet’s New Best Friend!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ZahraZ

17. Zahra

Your Pet’s New Best Friend!17.7 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö
TelluT

18. Tellu

19.3 km
alkaen
60 €
/yö

Rakkautta ja rutiineja lemmikillesi💕

TelluT

18. Tellu

Rakkautta ja rutiineja lemmikillesi💕19.3 km
alkaen
60 €
/yö
SorinS

19. Sorin

13.6 km
alkaen
25 €
/yö

Companion for your four legged friend 🐾

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Shetland Sheepdog Johnny kanssa
SorinS

19. Sorin

Companion for your four legged friend 🐾13.6 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Shetland Sheepdog Johnny kanssa
alkaen
25 €
/yö
OlakunleO

20. Olakunle

17 km
alkaen
50 €
/yö

Friendly Dog Lover & Ex-Breeder – Pet Care Expert

OlakunleO

20. Olakunle

Friendly Dog Lover & Ex-Breeder – Pet Care Expert17 km
alkaen
50 €
/yö