1. Talovahti
  2. Tampere

talovahti, Tampere

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MortezaM

1. Morteza

7.8 km
alkaen
20 €
/yö

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats

MortezaM

1. Morteza

Experienced and Caring Pet Sitter for Dogs & Cats7.8 km
alkaen
20 €
/yö
EmiliaE

2. Emilia

3.7 km - Tampere
alkaen
60 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut koiranhoitaja

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
EmiliaE

2. Emilia

Kokenut koiranhoitaja3.7 km - Tampere
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö
MineaM

3. Minea

4.2 km - Tampere
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
MineaM

3. Minea

Luotettava koirahoitaja vuosien kokemuksella4.2 km - Tampere
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Beauceron Tarmo kanssa
alkaen
50 €
/yö
SuraS

4. Sura

4.6 km - Tampere
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SuraS

4. Sura

Luotettava ja lempeä Eläinkoluttaja,4.6 km - Tampere
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
35 €
/yö
jenniJ

5. jenni

1 km
alkaen
40 €
/yö

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella

Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
jenniJ

5. jenni

Eläinrakasta hoitoapua joustavasti Pirkanmaan alueella1 km
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
ZeynepZ

6. Zeynep

8 km
alkaen
25 €
/yö

Zeynep the ystävällinen lemmikin hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ZeynepZ

6. Zeynep

Zeynep the ystävällinen lemmikin hoitaja8 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
VeikkoV

7. Veikko

7.3 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota

Täydellinen Kissanhoitaja Kotiisi :)

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
VeikkoV

7. Veikko

Täydellinen Kissanhoitaja Kotiisi :)7.3 km
(2 arviota)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
IrenaI

8. Irena

7.6 km
alkaen
25 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinsuojelussa aktiivinen ja kokenut kissarakas henkilö

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
IrenaI

8. Irena

Eläinsuojelussa aktiivinen ja kokenut kissarakas henkilö7.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
FarhanaF

9. Farhana

15.2 km
alkaen
40 €
/yö

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FarhanaF

9. Farhana

Your Dog’s Holiday Home: Walks & Cuddles15.2 km
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö