1. Talovahti
  2. Masku

talovahti, Masku

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MyriamM

1. Myriam

15.7 km
alkaen
25 €
/yö
4 arviota

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
MyriamM

1. Myriam

Those who say that animals have no soul, never saw dog eyes 15.7 km
(4 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
NeelaN

2. Neela

15.7 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
NeelaN

2. Neela

rakastava ja luotettava hoitaja lemmikillesi!15.7 km
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
JennaJ

3. Jenna

14.5 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
JennaJ

3. Jenna

Eläinten hyvinvointi lähellä sydäntäni14.5 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
JadeJ

4. Jade

15.2 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja lämmintä hoivaa kissallesi 🐾

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
JadeJ

4. Jade

Luotettavaa ja lämmintä hoivaa kissallesi 🐾15.2 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
FedericaF

5. Federica

12.3 km
alkaen
32 €
/yö
1 arvio

ELÄINTEN YSTÄVA

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
FedericaF

5. Federica

ELÄINTEN YSTÄVA12.3 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
32 €
/yö
MonicaM

6. Monica

12 km
alkaen
25 €
/yö

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
MonicaM

6. Monica

Eksoottisten lemmikkien hoitoa ja lemmikkivahtipalvelua!12 km
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
AlexandraA

7. Alexandra

9.9 km
alkaen
40 €
/yö
11 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AlexandraA

7. Alexandra

Iloinen ja luotettava lemmikinhoitaja9.9 km
(11 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
40 €
/yö
ErikaE

8. Erika

16.9 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ErikaE

8. Erika

Eläinrakas hoitaja, jolla kokemusta kaikenlaisista koirista16.9 km
(3 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
50 €
/yö
OivaO

9. Oiva

15.5 km
alkaen
23 €
/yö

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa

OivaO

9. Oiva

Lemmikinhoitoa ja turvaa suurella sydämellä Turussa15.5 km
alkaen
23 €
/yö
AlinaA

10. Alina

13.5 km
alkaen
30 €
/yö

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlinaA

10. Alina

Eläintenhoidon opiskelija valmiina hommiin13.5 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
SatuS

11. Satu

13 km
alkaen
90 €
/yö

Koiranhoitoa kokemuksella 💜

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
SatuS

11. Satu

Koiranhoitoa kokemuksella 💜13 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Amerikan Akita Kata kanssa
alkaen
90 €
/yö
LinneaL

12. Linnea

16.4 km
alkaen
55 €
/yö
2 arviota

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LinneaL

12. Linnea

Iloista, luotettavaa ja osaavaa hoitoa lemmikillesi!16.4 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
55 €
/yö
PeppiP

13. Peppi

2.2 km
alkaen
50 €
/yö

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
PeppiP

13. Peppi

Jokaisen eläimen ystävä&reipas lenkkeilijä🐶2.2 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
ViiviV

14. Viivi

17 km
alkaen
35 €
/yö

yhdessäoloa lemmikillesi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
ViiviV

14. Viivi

yhdessäoloa lemmikillesi17 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
35 €
/yö
HeidiH

15. Heidi

19 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
HeidiH

15. Heidi

Hoidan koiraasi rakkaudella❤️19 km
(2 arviota)
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Sekarotuinen (mäyräkoira, jack russel ja cotton) Jade kanssa
alkaen
35 €
/yö
SaraS

16. Sara

16.9 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇

SaraS

16. Sara

Luotettavaa hoito- ja lenkitysapua🐾🦮🐈🐁🐇16.9 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
alkaen
50 €
/yö
MariaM

17. Maria

17.7 km
alkaen
25 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas luotettava hoitaja

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MariaM

17. Maria

Eläinrakas luotettava hoitaja17.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
25 €
/yö
ViiviV

18. Viivi

18.4 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ViiviV

18. Viivi

Rakkautta ja rapsutuksia lemmikille; mielenrauhaa sinulle!18.4 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
OrsolaO

19. Orsola

17 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
OrsolaO

19. Orsola

Experienced pet sitter and animal lover 🐈🐕17 km
(1 arvio)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
40 €
/yö
MarieM

20. Marie

16.9 km
alkaen
25 €
/yö

Enthousiaste dierenliefhebber

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarieM

20. Marie

Enthousiaste dierenliefhebber 16.9 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö