1. Talovahti
  2. Lieto

talovahti, Lieto

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
LindaL

1. Linda

12.6 km
alkaen
35 €
/yö
20 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinten lomakoti🧡

Aktiivinen viimeksi eilen
LindaL

1. Linda

Eläinten lomakoti🧡12.6 km
(20 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
"Erinomainen kissanhoitaja, Pottu ja Nakki kiittävät"
EetuE
Arvostelu - Eetu
alkaen
35 €
/yö
TaraT

2. Tara

10.7 km
alkaen
45 €
/yö
44 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
TaraT

2. Tara

Luotettavaa ja huolehtivaa hoitoa!10.7 km
(44 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
"Tara huolehti Hugosta lomareissumme ajan kotonamme ja kaikki meni todella hyvin. Tara on tunnollinen ja luotettava hoitaja, jonka hoiviin jätän koirani mielelläni. Häneltä onnistuu esim. lääkkeiden annot ja hän ottaa kaiken kaikkiaan koiran yksilölliset tarpeet todella hyvin huomioon. "
JohannaJ
Arvostelu - Johanna
alkaen
45 €
/yö
KarlaK

3. Karla

14.1 km
alkaen
50 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja aktiivinen lemmikkinhoitaja🐾

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
KarlaK

3. Karla

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettava ja aktiivinen lemmikkinhoitaja🐾14.1 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
Sanni-MariaS

4. Sanni-Maria

10.6 km
alkaen
25 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Sanni-MariaS

4. Sanni-Maria

Uusi lemmikinhoitaja
Eläinrakas lenkkikaveri ja huolehtiva hoitaja 🐾10.6 km
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
25 €
/yö
Anne-MariaA

5. Anne-Maria

14.1 km
alkaen
45 €
/yö
12 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikinhoitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Anne-MariaA

5. Anne-Maria

Luotettavaa lemmikinhoitoa 14.1 km
(12 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Anne hoiti erittäin hyvin niin koirat kuin kodinkin viikonloppureissuni aikana. Viestintä sujui alusta lähtien mutkattomasti ja jo tutustuessamme tuli varma olo ❤️ Olen varmasti yhteydessä Anneen seuraavallakin kerralla, kun Simo ja Paavo tarvitsevat hoitajaa 😊"
SuviS
Arvostelu - Suvi
alkaen
45 €
/yö
juliaJ

6. julia

8.5 km
alkaen
20 €
/yö
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikeille Kamu

juliaJ

6. julia

Lemmikeille Kamu8.5 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
"Jälleen kerran kissanhoitoa luotettavasti ja sujuvasti. Lämmin suositus Juliasta!"
SatuS
Arvostelu - Satu
alkaen
20 €
/yö
AadaA

7. Aada

13 km
alkaen
30 €
/yö

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
AadaA

7. Aada

Luotettava ja eläinrakas hoitaja Turussa 🐶🤍13 km
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
YvonneY

8. Yvonne

10.5 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

A Caring Sitter Who Treats Your Pet Like Family🥰

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
YvonneY

8. Yvonne

A Caring Sitter Who Treats Your Pet Like Family🥰10.5 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
MikiM

9. Miki

17.3 km
alkaen
50 €
/yö
5 arviota

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MikiM

9. Miki

Hellä ja luotettava, lemmikkisi uusi ystävä! 🐾17.3 km
(5 arviota)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
ElisaE

10. Elisa

11.5 km
alkaen
50 €
/yö
1 arvio

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ElisaE

10. Elisa

Eläinten hoitoapua myös pidemmiksi lomiksi11.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Tunnollinen Elisa huolehti koiristamme meille erittäin tärkeänä viikonloppuna. Saimme viestejä, että kotona oli kaikki hyvin. Viestintä ja asioiden sopiminen oli täysin mutkatonta. Annan täyden suositteluni luottaa tähän ihanaan ihmiseen, josta koiramme selvästi pitivät. Saimme hänestä kontaktin, jota kysyä avuksi tulevaisuudessakin."
ViiviV
Arvostelu - Viivi
alkaen
50 €
/yö
JanitaJ

11. Janita

15.9 km
alkaen
35 €
/yö
19 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Vastuuntuntoista kissanhoitoa

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
JanitaJ

11. Janita

Vastuuntuntoista kissanhoitoa15.9 km
(19 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
"Kahden lääkehoitoa tarvitsevan kissan hoito sujui mainiosti meillä kotona. Kaikki hoitui sovitusti ja kivoja terveisiä tuli hoitoajalta kotoa säännöllisin väliajoin. Tunnollinen ja luotettava hoitaja."
TiiaT
Arvostelu - Tiia
alkaen
35 €
/yö
AuroraA

12. Aurora

11.6 km
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja tarjolla!

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AuroraA

12. Aurora

Eläinrakas hoitaja tarjolla!11.6 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Aurora oli kodissamme Onnin ja Urhon kanssa yön yli ja pikkupojat tykkäsivät taas niin paljon. Näkee, kun vanhempi koirani Onnikin menee heti nuolemaan Auroraa, että kyseessä on mieluinen ja tykätty ihminen. Aurora on rehellinen, avoin ja luotettava."
EijaE
Arvostelu - Eija
alkaen
50 €
/yö
SanniS

13. Sanni

13.7 km
alkaen
50 €
/yö
24 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja eläinrakasta hoitoa karvaystäville🥰

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
SanniS

13. Sanni

Luotettavaa ja eläinrakasta hoitoa karvaystäville🥰13.7 km
(24 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
NelliN

14. Nelli

13.6 km
alkaen
50 €
/yö
14 arviota
5
toistuvaa asiakasta

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
NelliN

14. Nelli

🩷Eläinrakkaat hoitajat lemmikillesi 24/7🩷13.6 km
(14 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi eilen
alkaen
50 €
/yö
AadaA

15. Aada

16.1 km
alkaen
20 €
/yö
2 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
AadaA

15. Aada

Eläinrakas ja luotettava hoitaja❤️16.1 km
(2 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/yö
AinoA

16. Aino

4.6 km
alkaen
55 €
/yö
67 arviota
24
toistuvaa asiakasta

Reippaat Paimentajat

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
AinoA

16. Aino

Reippaat Paimentajat4.6 km
(67 arviota)
24 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
55 €
/yö
Emmi-ReettaE

17. Emmi-Reetta

12.7 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Emmi-ReettaE

17. Emmi-Reetta

Suurella rakkaudella lemmikkiäsi hoitava 12.7 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
25 €
/yö
DiliniD

18. Dilini

10.5 km
alkaen
35 €
/yö
15 arviota
1
toistuva asiakas

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
DiliniD

18. Dilini

🐾 RAKASTAVA LEMMIKKIHOITAJA 🐾 10.5 km
(15 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
JennaJ

19. Jenna

14.4 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Joustava hoitaja kissallesi

Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
JennaJ

19. Jenna

Joustava hoitaja kissallesi14.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö
SuviS

20. Suvi

12.3 km
alkaen
40 €
/yö

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
SuviS

20. Suvi

Aktiivista seuraa koiralle kuin kissallekin12.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö