1. Talovahti
  2. Leppävaara

talovahti, Leppävaara

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MiraM

1. Mira

5.5 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

1. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja5.5 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö
KatiK

2. Kati

6.2 km
alkaen
56 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa

KatiK

2. Kati

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa6.2 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
alkaen
56 €
/yö
JanikaJ

3. Janika

5.8 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

3. Janika

Kokemusta monen laisista koirista5.8 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
LottaL

4. Lotta

5.5 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Laajaa kokemusta eläimistä :)

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LottaL

4. Lotta

Laajaa kokemusta eläimistä :)5.5 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
TaraT

5. Tara

7.6 km
alkaen
60 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️

TaraT

5. Tara

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️7.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
60 €
/yö
EllaE

6. Ella

7.6 km
alkaen
60 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EllaE

6. Ella

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵7.6 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö
SirkkuS

7. Sirkku

7.6 km - HKI
alkaen
45 €
/yö
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Lämminsydämistä eläintenhoitoa Käpylässä

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
SirkkuS

7. Sirkku

Lämminsydämistä eläintenhoitoa Käpylässä7.6 km - HKI
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
45 €
/yö
ChristinC

8. Christin

6.4 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

8. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly6.4 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
50 €
/yö
KatriK

9. Katri

1.4 km
alkaen
60 €
/yö

Kotikäynnit lemmikeille

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriK

9. Katri

Kotikäynnit lemmikeille1.4 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
60 €
/yö
AnastasiiaA

10. Anastasiia

6.6 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Ana's Friendly House

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
AnastasiiaA

10. Anastasiia

Ana's Friendly House6.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
alkaen
35 €
/yö
EliasE

11. Elias

6.5 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Kissarakas hoitaja 🥰

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EliasE

11. Elias

Kissarakas hoitaja 🥰6.5 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
LenaL

12. Lena

6.6 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Ready to love your pet and help you

LenaL

12. Lena

Ready to love your pet and help you6.6 km
(1 arvio)
alkaen
30 €
/yö
JennyJ

13. Jenny

5.7 km
alkaen
75 €
/yö

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

JennyJ

13. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮5.7 km
alkaen
75 €
/yö
ZahraZ

14. Zahra

6.7 km
alkaen
60 €
/yö

Your Pet’s New Best Friend!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ZahraZ

14. Zahra

Your Pet’s New Best Friend!6.7 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö
MitsukiM

15. Mitsuki

7.2 km
alkaen
50 €
/yö

Lovely and happy pet sitter based in Pasila🐶🐾

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MitsukiM

15. Mitsuki

Lovely and happy pet sitter based in Pasila🐶🐾7.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
50 €
/yö
StefanS

16. Stefan

7.7 km
alkaen
20 €
/yö

rakastan kissoja ja koiria

StefanS

16. Stefan

rakastan kissoja ja koiria7.7 km
alkaen
20 €
/yö
SiniS

17. Sini

5.2 km
alkaen
50 €
/yö
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SiniS

17. Sini

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾5.2 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
JingyiJ

18. Jingyi

7.3 km - HKI
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa Pasilassa rakkaudella

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JingyiJ

18. Jingyi

Koiranhoitoa Pasilassa rakkaudella7.3 km - HKI
(7 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
MuskanM

19. Muskan

7.7 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MuskanM

19. Muskan

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo7.7 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö