1. Talovahti
  2. Leppävaara

talovahti, Leppävaara

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MineaM

1. Minea

5.3 km
alkaen
30 €
/yö
10 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MineaM

1. Minea

Luotettavaa ja sydämellistä hoitoa❤️5.3 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Minea oli hoitamassa koiraamme kahden yön lomareissumme ajan. Kommunikaatio hänen kanssaan oli helppoa ja kotimme oli siisti, kun palasimme. Harmillisesti Minea sai kuitenkin allergiaoireita koirastamme. Hän oli itsekin yllättynyt, että niin kävi eli ei ole tyypillistä, että saisi oireita. Hän oli koiramme kanssa siitä huolimatta koko sovitun ajan ja on luotettava hoitaja."
JasmiinaJ
Arvostelu - Jasmiina
alkaen
30 €
/yö
IrisI

2. Iris

5.5 km
alkaen
35 €
/yö
27 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa Ruskeasuolla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
IrisI

2. Iris

Koiranhoitoa Ruskeasuolla5.5 km
(27 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Iriksestä tuli hyvä fiilis, niin omistajan kuin koirankin mielestä, jo heti ensikohtaamisella, ja pystyin jättämään koiran sekä kodin turvallisin mielin Iriksen käsiin. Iris piti aktiivisesti yhteyttä, ja lähetteli kuvia, kuvien perusteella Elmo-koira nautti olostaan. Ystävällinen ja luotettava hoitaja. Käännyn ehdottomasti jatkossakin Iriksen puoleen, jos tarvetta koiranhoitajalle. Kiitos Iris! ♥️"
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
35 €
/yö
EmiliaE

3. Emilia

4.2 km
alkaen
50 €
/yö
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

3. Emilia

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa4.2 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"It was such a great experience for me and my dogs! Emilia was very loving to my dogs and paying attention a lot to my puppy since it needed extra supervision. It felt safe to leave my dogs with Emilia and it was great and thoughtful from her to receive photos and videos of how the day was going. I’m definitely gonna use her services again 🤍"
AnastasiiaA
Arvostelu - Anastasiia
alkaen
50 €
/yö
MariaM

4. Maria

5.8 km
alkaen
40 €
/yö
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiria rakastava kokenut koiranhoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cavalier king charlesin spaniel Manu kanssa
MariaM

4. Maria

Koiria rakastava kokenut koiranhoitaja5.8 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Cavalier king charlesin spaniel Manu kanssa
"Maria on luonnostaan tosi hyvä koirien kanssa, Max tykkäsi kovasti! Kaikki meni hienosti ja varataan varmasti uudelleen. "
EevianE
Arvostelu - Eevian
alkaen
40 €
/yö
AnastasiiaA

5. Anastasiia

4.5 km
alkaen
40 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

I will take care of your pet!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
AnastasiiaA

5. Anastasiia

I will take care of your pet!4.5 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
SannaS

6. Sanna

5.8 km - Espoo
alkaen
40 €
/yö
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵

Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
SannaS

6. Sanna

Luotettavaa ja positiivista eläintenhoitoa 🐾🩵5.8 km - Espoo
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
KadaK

7. Kada

5.7 km
alkaen
75 €
/yö
12 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Eläinten Hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
KadaK

7. Kada

Eläinten Hoitaja 5.7 km
(12 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
"Kada oli aivan ihana. Piti hyvää huolta kissanpennustani ja piti mut hyvin ajan tasalla. "
EevaE
Arvostelu - Eeva
alkaen
75 €
/yö
AinoA

8. Aino

4.5 km
alkaen
75 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
AinoA

8. Aino

Ensiluokkaista hoitoa tunnollisen ja tarkan hoitajan kanssa.4.5 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui tosi hyvin rämäpää pennun kanssa. Kiitos vielä kerran niin paljon! "
FanniF
Arvostelu - Fanni
alkaen
75 €
/yö
JuliaJ

9. Julia

7.9 km
alkaen
50 €
/yö
10 arviota
1
toistuva asiakas

Koiranhoitaja Alppilassa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JuliaJ

9. Julia

Koiranhoitaja Alppilassa7.9 km
(10 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Julia hoiti koiraamme oikein mallikkaasti ja meistä oli luontevaa ja huoletonta jättää Robert hänen hoitoonsa. Lämmin suositus"
AnttiA
Arvostelu - Antti
alkaen
50 €
/yö
MinnaM

10. Minna

5.3 km
alkaen
70 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
MinnaM

10. Minna

Ammattitaitoista ja rakastavaa hoitoa ystävällesi 🐶5.3 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
70 €
/yö
HarriH

11. Harri

5.8 km - Espoo
alkaen
90 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
HarriH

11. Harri

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta5.8 km - Espoo
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi tänään
alkaen
90 €
/yö
YuliyaY

12. Yuliya

4.5 km
alkaen
34,9 €
/yö
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Loving animals, enjoying time with them

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
YuliyaY

12. Yuliya

Loving animals, enjoying time with them4.5 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
34,9 €
/yö
JasminJ

13. Jasmin

7.8 km
alkaen
30 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Vain parasta hoitoa lemmikillesi!

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JasminJ

13. Jasmin

Vain parasta hoitoa lemmikillesi! 7.8 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
PiaP

14. Pia

6.6 km
alkaen
40 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
PiaP

14. Pia

Luotettava ja kokenut hoitaja6.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
OksanaO

15. Oksana

1.2 km
alkaen
20 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
OksanaO

15. Oksana

Caring Pet Lover & Experienced Cat Companion1.2 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
20 €
/yö
TuuaT

16. Tuua

5.6 km
alkaen
45 €
/yö
16 arviota
2
toistuvaa asiakasta

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
TuuaT

16. Tuua

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas5.6 km
(16 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
alkaen
45 €
/yö
CaroleC

17. Carole

7.7 km
alkaen
70 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable and experienced cat carer!

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
CaroleC

17. Carole

Reliable and experienced cat carer!7.7 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
70 €
/yö
ReettaR

18. Reetta

6.9 km
alkaen
45 €
/yö
2 arviota

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱

Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
ReettaR

18. Reetta

Luotettava, joustava koiran ja kissan hoitaja 🐶🐱6.9 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
45 €
/yö
SenniS

19. Senni

5.1 km
alkaen
40 €
/yö
23 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷

Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
SenniS

19. Senni

Hoitoa ja rakkautta lemmikeille Malminkartanosta🐾🩷5.1 km
(23 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi eilen
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
Tseyang ja RiiaT

20. Tseyang ja Riia

1.9 km
alkaen
45 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
Tseyang ja RiiaT

20. Tseyang ja Riia

Karvakavereita kaivataan, hoitoa sydämellä Mäkkylässä1.9 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
45 €
/yö