1. Talovahti
  2. Lahti

talovahti, Lahti

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
RonjaR

1. Ronja

2.4 km
alkaen
38 €
/yö
2 arviota

Autan mielelläni lemmikkienhoidossa:) Olen eläinrakas <3

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RonjaR

1. Ronja

Autan mielelläni lemmikkienhoidossa:) Olen eläinrakas <32.4 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
38 €
/yö
LumiL

2. Lumi

2.1 km
alkaen
45 €
/yö
29 arviota
14
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi parhaaksi — hoitoa, ulkoilua ja huolenpitoa

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
LumiL

2. Lumi

Lemmikkisi parhaaksi — hoitoa, ulkoilua ja huolenpitoa2.1 km
(29 arviota)
14 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
"Lumi hoiti koiraani erinomaisesti ja kaikki sujui sovitusti.😊"
PetraP
Arvostelu - Petra
alkaen
45 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
AuroraA

3. Aurora

2.4 km
alkaen
50 €
/yö
8 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Aurinkoinen ja reipas eläintenhoitaja 🌻

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AuroraA

3. Aurora

Aurinkoinen ja reipas eläintenhoitaja 🌻2.4 km
(8 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Loistavaa koiranhoitoa! Auroran kanssa oli helppo sopia hoidosta ja kaikki sujui sovitusti. Luotettava ja ystävällinen palvelu 😊"
EveliinaE
Arvostelu - Eveliina
alkaen
50 €
/yö
ViiviV

4. Viivi

2.5 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Luotettavaa Lemmikin hoitoa Lahdessa. Kokemusta löytyy!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
ViiviV

4. Viivi

Luotettavaa Lemmikin hoitoa Lahdessa. Kokemusta löytyy!2.5 km
(1 arvio)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
40 €
/yö
RosaR

5. Rosa

3.8 km
alkaen
30 €
/yö
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Sydämellistä ja vastuullista lemmikinhoitoa Lahdessa

Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
RosaR

5. Rosa

Sydämellistä ja vastuullista lemmikinhoitoa Lahdessa 3.8 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
TatianaT

6. Tatiana

3.4 km
alkaen
25 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikkisi hoidossa, kun oot poissa!

Varattu viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
TatianaT

6. Tatiana

Lemmikkisi hoidossa, kun oot poissa!3.4 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
25 €
/yö
PetraP

7. Petra

1.5 km
alkaen
30 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Lemmikin hoitajaa vailla?

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
PetraP

7. Petra

Lemmikin hoitajaa vailla?1.5 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
30 €
/yö
AnniA

8. Anni

8.8 km
alkaen
30 €
/yö
2 arviota

Täällä koira saa olla koira ❤️

Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
AnniA

8. Anni

Täällä koira saa olla koira ❤️8.8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
30 €
/yö
TaruT

9. Taru

3.3 km
alkaen
40 €
/yö
11 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Huolenpitoa ja hellyyttä lemmikillesi

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TaruT

9. Taru

Huolenpitoa ja hellyyttä lemmikillesi3.3 km
(11 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
Ada-AlexandraA

10. Ada-Alexandra

1.9 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

🐱Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa🐶

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Ada-AlexandraA

10. Ada-Alexandra

🐱Luotettavaa kissojen ja koirien hoitoa🐶1.9 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
ElinaE

11. Elina

3.5 km
alkaen
35 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja kokenut hoitaja valmiina arjen avuksi!

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ElinaE

11. Elina

Eläinrakas ja kokenut hoitaja valmiina arjen avuksi!3.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
KatarinaK

12. Katarina

1.4 km
alkaen
45 €
/yö
8 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava koiranhoito Lahdessa•yli 8v kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
KatarinaK

12. Katarina

Luotettava koiranhoito Lahdessa•yli 8v kokemuksella1.4 km
(8 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
45 €
/yö
KiiaK

13. Kiia

2.1 km
alkaen
44 €
/yö
2 arviota

Kissan, kanin, koiran tai muun lemmikien hoidot

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
KiiaK

13. Kiia

Kissan, kanin, koiran tai muun lemmikien hoidot2.1 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 3 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
44 €
/yö
RonjaR

14. Ronja

0.9 km
alkaen
25 €
/yö

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RonjaR

14. Ronja

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa0.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
25 €
/yö
HetaH

15. Heta

2.1 km
alkaen
25 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut ja aktiivinen opiskelija kaipaa lemmikkien seuraa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
HetaH

15. Heta

Kokenut ja aktiivinen opiskelija kaipaa lemmikkien seuraa2.1 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
25 €
/yö
ElinaE

16. Elina

3.3 km
alkaen
50 €
/yö
9 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Osaavaa koiran hoitoa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
ElinaE

16. Elina

Osaavaa koiran hoitoa3.3 km
(9 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
50 €
/yö
MinnaM

17. Minna

2 km
alkaen
50 €
/yö
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hoitaja kissoille ja koirille/Petsitter for cats and dogs

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MinnaM

17. Minna

Hoitaja kissoille ja koirille/Petsitter for cats and dogs2 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
50 €
/yö
KatriinaK

18. Katriina

2.6 km
alkaen
70 €
/yö
16 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koko Päivän Koirasi Seurassa

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriinaK

18. Katriina

Koko Päivän Koirasi Seurassa2.6 km
(16 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
70 €
/yö
SergioS

19. Sergio

3.8 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio

Pet lover offering care and walks

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
SergioS

19. Sergio

Pet lover offering care and walks 3.8 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
EveliinaE

20. Eveliina

3.4 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Ulkoilutusta ja hoivaa karvakamuille!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
EveliinaE

20. Eveliina

Ulkoilutusta ja hoivaa karvakamuille!3.4 km
(2 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Lahti. Yli 130 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.98/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express