1. Talovahti
  2. Kirkkonummi

talovahti, Kirkkonummi

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
ChristinaC

1. Christina

9.7 km
alkaen
45 €
/yö
64 arviota
21
toistuvaa asiakasta

Hellää huolenpitoa kissallesi

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
ChristinaC

1. Christina

Hellää huolenpitoa kissallesi 9.7 km
(64 arviota)
21 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi tänään
"Onneksi saimme Christinan jälleen hoitamaan neljää maine cooniamme. Kahdella heistä myös lääkitystä annettavaksi päivittäin. Nyt olimme matkalla lähes 2 viikkoa ja kaikki sujui täydellisesti. Saimme päivittäin kuulumisia kuvien kera ja kissat todellakin nauttivat. Matkalla pystyi olemaan niin rauhallisin mielin kun tiesi, että kotona kaikki hyvin. Jokaisella kissalla on omat luonteensa ja Christina valloitti heistä jokaisen. Kotiin oli ihana tulla, kun siellä odottivat tyytyväiset kissat ja siisti koti. Iso suositus ❤️ "
EevaE
Arvostelu - Eeva
alkaen
45 €
/yö
KaterynaK

2. Kateryna

16.7 km
alkaen
25 €
/yö
15 arviota

Caring pet sitter with training experience in Espoo 🥰

Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
KaterynaK

2. Kateryna

Caring pet sitter with training experience in Espoo 🥰16.7 km
(15 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
MilonaM

3. Milona

18.7 km
alkaen
50 €
/yö
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen ja eläinrakas opiskelija Espoosta!

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
MilonaM

3. Milona

Aktiivinen ja eläinrakas opiskelija Espoosta!18.7 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
50 €
/yö
HeidiH

4. Heidi

10.9 km
alkaen
40 €
/yö
2 arviota

Empaattinen koiranhoitaja palveluksessasi😍

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
HeidiH

4. Heidi

Empaattinen koiranhoitaja palveluksessasi😍10.9 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
40 €
/yö
JennyJ

5. Jenny

18.8 km
alkaen
75 €
/yö

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JennyJ

5. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮18.8 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
75 €
/yö
HarriH

6. Harri

17.3 km - Espoo
alkaen
90 €
/yö
7 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
HarriH

6. Harri

Eläinrakas "cat dad" Suurpellosta17.3 km - Espoo
(7 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
90 €
/yö
PiaP

7. Pia

16.6 km
alkaen
40 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
PiaP

7. Pia

Luotettava ja kokenut hoitaja16.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
40 €
/yö
HennaH

8. Henna

15.7 km - Espoo
alkaen
55 €
/yö
13 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Pohjanmaan likka valmiina hoitamaan lemmikkejäsi

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
HennaH

8. Henna

Pohjanmaan likka valmiina hoitamaan lemmikkejäsi15.7 km - Espoo
(13 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
55 €
/yö
SuviS

9. Suvi

19.5 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa ja lempeää eläintenhoitoa

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
SuviS

9. Suvi

Luotettavaa ja lempeää eläintenhoitoa19.5 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
EllaE

10. Ella

17.7 km
alkaen
70 €
/yö
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
EllaE

10. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi17.7 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
70 €
/yö
EmmaE

11. Emma

17.3 km
alkaen
70 €
/yö
25 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmmaE

11. Emma

Luotettava eläintenhoitaja Espoossa17.3 km
(25 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
70 €
/yö
BiancaB

12. Bianca

17.5 km
alkaen
70 €
/yö
42 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Little paws paradise 🐾

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
BiancaB

12. Bianca

Little paws paradise 🐾 17.5 km
(42 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
70 €
/yö
JayleenJ

13. Jayleen

15.7 km
alkaen
70 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

13. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta15.7 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
70 €
/yö
RuutR

14. Ruut

4.8 km
alkaen
45 €
/yö
1 arvio

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella!

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RuutR

14. Ruut

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella! 4.8 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
45 €
/yö
JanikaJ

15. Janika

17.3 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

15. Janika

Kokemusta monen laisista koirista17.3 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
ChristinC

16. Christin

17.8 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

16. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly17.8 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
50 €
/yö
DaneD

17. Dane

14.7 km
alkaen
25 €
/yö

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

17. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 14.7 km
alkaen
25 €
/yö
SeanS

18. Sean

11.7 km
alkaen
80 €
/yö

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!

SeanS

18. Sean

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!11.7 km
alkaen
80 €
/yö
EhsanE

19. Ehsan

14.8 km
alkaen
25 €
/yö

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

19. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille14.8 km
alkaen
25 €
/yö
SamuelS

20. Samuel

6.8 km
alkaen
25 €
/yö

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <3

SamuelS

20. Samuel

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <36.8 km
alkaen
25 €
/yö