1. Talovahti
  2. Kauniainen

talovahti, Kauniainen

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
sogandS

1. sogand

9.1 km
alkaen
55 €
/yö
4 arviota

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki

sogandS

1. sogand

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki 9.1 km
(4 arviota)
alkaen
55 €
/yö
JayleenJ

2. Jayleen

3.2 km
alkaen
70 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta

JayleenJ

2. Jayleen

Lemmikkisi paras ystävä – hoivaa ja rakkautta3.2 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
70 €
/yö
MaceyM

3. Macey

9.4 km
alkaen
30 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Attentive and loving caretaker

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MaceyM

3. Macey

Attentive and loving caretaker 9.4 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
MiraM

4. Mira

7.1 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

4. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja7.1 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö
KatiK

5. Kati

10.6 km
alkaen
56 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa

KatiK

5. Kati

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa10.6 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
alkaen
56 €
/yö
JanikaJ

6. Janika

3.9 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

6. Janika

Kokemusta monen laisista koirista3.9 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
LottaL

7. Lotta

9.8 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Laajaa kokemusta eläimistä :)

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LottaL

7. Lotta

Laajaa kokemusta eläimistä :)9.8 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
TaraT

8. Tara

11.4 km
alkaen
60 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️

TaraT

8. Tara

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️11.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
60 €
/yö
EllaE

9. Ella

10.7 km
alkaen
60 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EllaE

9. Ella

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵10.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö
ChristinC

10. Christin

2.1 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

10. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.1 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
50 €
/yö
KatriK

11. Katri

5.6 km
alkaen
60 €
/yö

Kotikäynnit lemmikeille

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriK

11. Katri

Kotikäynnit lemmikeille5.6 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
60 €
/yö
AnastasiiaA

12. Anastasiia

9.4 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Ana's Friendly House

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
AnastasiiaA

12. Anastasiia

Ana's Friendly House9.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
alkaen
35 €
/yö
DaneD

13. Dane

5.6 km
alkaen
25 €
/yö

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

13. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 5.6 km
alkaen
25 €
/yö
EliasE

14. Elias

10.6 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Kissarakas hoitaja 🥰

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EliasE

14. Elias

Kissarakas hoitaja 🥰10.6 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
LenaL

15. Lena

10.8 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Ready to love your pet and help you

LenaL

15. Lena

Ready to love your pet and help you10.8 km
(1 arvio)
alkaen
30 €
/yö
ZahraZ

16. Zahra

10.5 km
alkaen
60 €
/yö

Your Pet’s New Best Friend!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ZahraZ

16. Zahra

Your Pet’s New Best Friend!10.5 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö
SeanS

17. Sean

8.1 km
alkaen
80 €
/yö

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!

SeanS

17. Sean

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!8.1 km
alkaen
80 €
/yö
EhsanE

18. Ehsan

4.1 km
alkaen
25 €
/yö

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

18. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille4.1 km
alkaen
25 €
/yö
SiniS

19. Sini

9.4 km
alkaen
50 €
/yö
10 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
SiniS

19. Sini

Luotettavaa koiran hoitajaa vailla?🥰🐾9.4 km
(10 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
MuskanM

20. Muskan

3.2 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MuskanM

20. Muskan

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo3.2 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö