1. Talovahti
  2. Kangasala

talovahti, Kangasala

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
LeilaL

1. Leila

8.1 km
alkaen
25 €
/yö
7 arviota

Pet lover in Tampere🐾

Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
LeilaL

1. Leila

Pet lover in Tampere🐾8.1 km
(7 arviota)
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
alkaen
25 €
/yö
KaarinK

2. Kaarin

18.1 km
alkaen
50 €
/yö
7 arviota
1
toistuva asiakas

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
KaarinK

2. Kaarin

Hyvällä kokemuksella Sydämellistä hoitoa lemmikillesi18.1 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Kaikki sujui erinomaisesti! Koirat tyytyväisiä ja omistajalla mielenrauha että kaikki on hyvin. ❤️"
LottaL
Arvostelu - Lotta
alkaen
50 €
/yö
PinjaP

3. Pinja

10.7 km
alkaen
35 €
/yö
12 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rauhallinen luottokaveri

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
PinjaP

3. Pinja

Rauhallinen luottokaveri10.7 km
(12 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Tervetuloa uudelleen! Luotettava, tunnollinen ja kuuntelee toiveet. On kiinnostunut eläinten voinnista. Meidän erittäin arka koira ystävystyi parissa päivässä ja mamman lellikki koira ei itkenyt perään tai mököttänyt niin kuin muiden vieraiden kanssa kotona. Kaikki kolme kissaa olivat myös tyytyväisen oloisia ja käyttäytyneet jokainen oman luonteen omaisesti. Suosittelen lämpimästi ❤️ "
AstaA
Arvostelu - Asta
alkaen
35 €
/yö
SunnaS

4. Sunna

0.8 km
alkaen
50 €
/yö
22 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Pirkanmaan alueen lemmikit! ❤️

Asuu 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
SunnaS

4. Sunna

Pirkanmaan alueen lemmikit! ❤️0.8 km
(22 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Asuu 4 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Sunna piti kissastani huolta reissuni ajan, ja kaikki sujui loistavasti! Kuvia ja kuulumisia tuli pitkin päivää, ja itse sain olla levollisin mielin matkoilla ☺️ asioista sopiminen oli sujuvaa ja joustavaa! "
RiituR
Arvostelu - Riitu
alkaen
50 €
/yö
EllaE

5. Ella

13.1 km
alkaen
28 €
/yö
8 arviota
1
toistuva asiakas

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EllaE

5. Ella

Varma ja luotettava lemmikinhoitaja apunasi13.1 km
(8 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"English below Kaikki meni oikein hyvin ja saimme Ellalta yksityiskohtaisia kuulumisia. Meidän kissat on aika ujoja, mutta saimme jo ensimmäisenä iltana kuvan heistä Ellan sylissä. Kissat vaikutti rennoilta, kun tultiin kotiin 😊 Jättäisimme mielellään kissat Ellalle hoitoon uudestaankin! Everything went really well, and we got very detailed updates from Ella. Our cats are quite shy but Ella got them to come to her lap already the first evening. The cats seemed relaxed when we got home 😊 We would gladly leave our cats to Ella's care again!"
SaraS
Arvostelu - Sara
alkaen
28 €
/yö
IlonaI

6. Ilona

16.4 km
alkaen
50 €
/yö
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
IlonaI

6. Ilona

Varma ja myötätuntoinen hoitaja lemmikillesi 16.4 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Paimensukunen suomenlapinkoira Elsa kanssa
"Everything went as agreed and Ilona took good care of my bunnies. "
LidiaL
Arvostelu - Lidia
alkaen
50 €
/yö
NeaN

7. Nea

11.8 km
alkaen
40 €
/yö
8 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
NeaN

7. Nea

Rakastava hoitokoti isoille, että pienille!11.8 km
(8 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Amerikanstaffordshirenterrieri Fani kanssa
"Nea asui meidän kotona ranskanbulldoggimme Brunon kanssa yli kaksi viikkoa. Koko tämän ajan hän piti meidät ajantasalla Brunon kuulumisista videoin ja kuvin. Nea vei Brunoa uimaan ja teetti runsaasti kaikenlaisia aktivointitehtäviä. Samalla hän osoitti paikkansapitämättömäksi vanhan väitteen etteikö vanha koira oppisi uusia temppuja. Nean kokemus palveluskoirista näkyy hyvänä otteena kaikessa tekemisessä. Ei oltaisi voitu parempaa hoitajaa meidän Brunolle löytää!"
AnuA
Arvostelu - Anu
alkaen
40 €
/yö
MarielM

8. Mariel

16.8 km
alkaen
37 €
/yö
6 arviota
1
toistuva asiakas

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MarielM

8. Mariel

Turvallinen ja lempeä koiranhoitaja16.8 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kaikki meni taas hienosti talovahtina. Mariel hoitaa tunnollisesti koirat ja näkee kuinka koiratkin tykkäävät Marielista. Vahva suositus. "
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
37 €
/yö
SusannaS

9. Susanna

15.1 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SusannaS

9. Susanna

Lempeää ja luotettavaa hoivaa💗🐶15.1 km
(1 arvio)
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
HenrikH

10. Henrik

12.3 km
alkaen
45 €
/yö
2 arviota

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HenrikH

10. Henrik

Erittäin luotettava sekä varteenotettava eläinrakas kundi12.3 km
(2 arviota)
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"SUOSITTELEN! Herrasmies Heikki huolehti meidän koirista, kissoista, linnuista, kilpikonnista ja chinchillasta mallikkaasti. Sain tilanne päivityksiä ja kuvia. Toinen koirista on erittäin arka, mutta hienosti meni myös chihuahuan kanssa."
AstaA
Arvostelu - Asta
alkaen
45 €
/yö
AuroraA

11. Aurora

18.4 km
alkaen
65 €
/yö
25 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
AuroraA

11. Aurora

Kokenut, luotettava ja vastuullinen lemmikinhoitaja18.4 km
(25 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Aurora on luotettava koirahoitaja, jota lämmöllä suosittelen. "
ElinaE
Arvostelu - Elina
alkaen
65 €
/yö
CasperC

12. Casper

9.6 km
alkaen
60 €
/yö
22 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Eläintenhoitoalan ammattilainen laajalla kokemuksella

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
CasperC

12. Casper

Eläintenhoitoalan ammattilainen laajalla kokemuksella9.6 km
(22 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Vasta nyt keksin kuinka arvio lemmikkini hoidosta annetaan. Toivottavasti vielä ehtii. Mukava tulla reissulta kotiin kun vastassa on levollinen koira."
HeliH
Arvostelu - Heli
alkaen
60 €
/yö
HeidiH

13. Heidi

8 km
alkaen
35 €
/yö
21 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Uusia eläinystäviä etsimässä ❤️

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HeidiH

13. Heidi

Uusia eläinystäviä etsimässä ❤️8 km
(21 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
35 €
/yö
EllaE

14. Ella

10.6 km
alkaen
35 €
/yö
3 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
EllaE

14. Ella

Tunnollinen hoitaja kaikenlaisille lemmikeille10.6 km
(3 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
JeminaJ

15. Jemina

6.2 km
alkaen
30 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteettiä lemmikillesi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JeminaJ

15. Jemina

Hellyyttä, rapsutuksia ja aktiviteettiä lemmikillesi6.2 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/yö
HelenaH

16. Helena

14.5 km
alkaen
60 €
/yö
45 arviota
12
toistuvaa asiakasta

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
HelenaH

16. Helena

Koulutettu hoitaja Tampereen keskustassa14.5 km
(45 arviota)
12 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Kaikki sujui hienosti ja sovitun mukaan. Koirat oli tyytyväisiä🌻"
VeeraV
Arvostelu - Veera
alkaen
60 €
/yö
JennaJ

17. Jenna

12.7 km
alkaen
40 €
/yö
5 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
JennaJ

17. Jenna

Luotettava lemmikinhoitaja12.7 km
(5 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
"Iso kiitos Jennalle hyvästä koiran hoidosta!! Kaikki meni hyvin ja kuten sovittu (kotivahti n 12 h). Jenna on rauhallinen, täsmällinen ja hyvä hoitaja. Voimme suositella lämpimästi. 😀👍"
HarriH
Arvostelu - Harri
alkaen
40 €
/yö
EerikaE

18. Eerika

14.4 km
alkaen
75 €
/yö
19 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
EerikaE

18. Eerika

Turvallinen ja eläinrakas hoitopaikka Tampereella❤️14.4 km
(19 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
"Aivan ihanat ja luotettavat hoitajat! ❤️ Jännitimme etukäteen, miten reaktiivisen koiramme kanssa tulisi sujumaan, mutta huoli oli täysin turha – kaikki meni todella hienosti! Oli ihanaa saada päivän aikana päivityksiä koirien kuulumisista ja tietää, että koirat ja koti olivat hyvissä käsissä. Saimme viettää hääpäiväämme täysin huoletta! 🐾💕"
SanniS
Arvostelu - Sanni
alkaen
75 €
/yö
MinnaM

19. Minna

12.7 km
alkaen
70 €
/yö
84 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
MinnaM

19. Minna

Hoidan tassukaverisi toiveidesi mukaan (etenkin kissat)12.7 km
(84 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi eilen
"Minna on käynyt meillä hoitamassa kissoja ja kilpikonnaa monta kertaa ja nyt myös pientä koiraamme. Kaikki sujuu täydellisesti joka kerta! Saan kuvia ja kuulumisia, ja kotiin palattua kotona odottaa tyytyväiset lemmikit. Jopa kissan lääkitseminen hoituu Minnalta hienosti. Suosittelen lämpimästi! "
PäiviP
Arvostelu - Päivi
alkaen
70 €
/yö
JennyJ

20. Jenny

16.7 km
alkaen
50 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
JennyJ

20. Jenny

Koirallesi aitoa huomiota sekä hoitoa tampereella❤️16.7 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
50 €
/yö