1. Talovahti
  2. Järvenpää

talovahti, Järvenpää

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
HerttaH

1. Hertta

14.9 km
alkaen
50 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Liikkuvainen koiranomistaja

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
HerttaH

1. Hertta

Liikkuvainen koiranomistaja14.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
50 €
/yö
KalleK

2. Kalle

16.9 km
alkaen
60 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KalleK

2. Kalle

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä16.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
60 €
/yö
MiloM

3. Milo

3.8 km
alkaen
28 €
/yö
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

3. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja3.8 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
alkaen
28 €
/yö
MinnaM

4. Minna

14.7 km
alkaen
40 €
/yö
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja välittävää lemmikinhoitoa

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
MinnaM

4. Minna

Luotettavaa ja välittävää lemmikinhoitoa14.7 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
LeenaL

5. Leena

2.3 km
alkaen
44 €
/yö
11 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettava ja rauhallinen kissan ja koiran hoitaja

LeenaL

5. Leena

Luotettava ja rauhallinen kissan ja koiran hoitaja2.3 km
(11 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
alkaen
44 €
/yö
NoraN

6. Nora

17 km
alkaen
65 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Hei kaikki lemmikkien omistajat!

Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Chihuahua-yorkshirenterrieri-kääpiöpinsermix Nana kanssa
NoraN

6. Nora

Hei kaikki lemmikkien omistajat!17 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 3 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Chihuahua-yorkshirenterrieri-kääpiöpinsermix Nana kanssa
alkaen
65 €
/yö
ViktoriiaV

7. Viktoriia

8.3 km
alkaen
30 €
/yö
3 arviota

Koiran ja kissan hoitaja Turussa

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Toy Terrieri Josie kanssa
ViktoriiaV

7. Viktoriia

Koiran ja kissan hoitaja Turussa8.3 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Toy Terrieri Josie kanssa
alkaen
30 €
/yö
WilmaW

8. Wilma

15.9 km
alkaen
35 €
/yö

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

8. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä15.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
35 €
/yö
MatildaM

9. Matilda

18.6 km
alkaen
55 €
/yö
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

9. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷18.6 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
alkaen
55 €
/yö
JasminJ

10. Jasmin

2.2 km
alkaen
60 €
/yö

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua.

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JasminJ

10. Jasmin

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua. 2.2 km
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö
SorinS

11. Sorin

16.6 km
alkaen
25 €
/yö

Companion for your four legged friend 🐾

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Shetland Sheepdog Johnny kanssa
SorinS

11. Sorin

Companion for your four legged friend 🐾16.6 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Shetland Sheepdog Johnny kanssa
alkaen
25 €
/yö