1. Talovahti
  2. Ilmajoki

talovahti, Ilmajoki

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SannaS

1. Sanna

15.4 km
alkaen
30 €
/yö
18 arviota
8
toistuvaa asiakasta

Kissojen ja koirien hoitoapua

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
SannaS

1. Sanna

Kissojen ja koirien hoitoapua15.4 km
(18 arviota)
8 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
"Sanna hoiti hienosti sovitut asiat. Kommunkointi sujui sekä ennen hoitojaksoa ja sen aikana. Unski oli tyytyväinen ja koti pystyssä, kun tulin kotiin ☺️ Suosittelen!"
HeidiH
Arvostelu - Heidi
alkaen
30 €
/yö
JasminJ

2. Jasmin

13.9 km
alkaen
35 €
/yö
Uusi lemmikinhoitaja

Eläintenhoitajaa ja sassiin! Täältä tulee superhoitaja!

JasminJ

2. Jasmin

Uusi lemmikinhoitaja
Eläintenhoitajaa ja sassiin! Täältä tulee superhoitaja!13.9 km
alkaen
35 €
/yö
Sinä ja lemmikkisi olette turvassa, kun varaatte ja maksatte Pawshaken kautta.
MadliM

3. Madli

11.8 km
alkaen
60 €
/yö
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa hoivaa ja iloisia lenkkejä lemmikeille!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
MadliM

3. Madli

Luotettavaa hoivaa ja iloisia lenkkejä lemmikeille! 11.8 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
60 €
/yö
AleksandraA

4. Aleksandra

14.4 km - Seinäjoki
alkaen
45 €
/yö
69 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Love and Care for Pets

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AleksandraA

4. Aleksandra

Love and Care for Pets14.4 km - Seinäjoki
(69 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Aleksandra took care of our shy cats again while we were on vacation."
TeemuT
Arvostelu - Teemu
alkaen
45 €
/yö
LauraL

5. Laura

14.9 km
alkaen
35 €
/yö
5 arviota
1
toistuva asiakas

Hoidan kaikkia lemmikkejä kuin omaani!

Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
LauraL

5. Laura

Hoidan kaikkia lemmikkejä kuin omaani!14.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
35 €
/yö
IinaI

6. Iina

13.6 km
alkaen
30 €
/yö
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rakastavaa hoitoa lähes kaikenlaisille lemmikeille❤️

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
IinaI

6. Iina

Rakastavaa hoitoa lähes kaikenlaisille lemmikeille❤️13.6 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
"Hoitojakso sujui todella hyvin ja sain Iinalta myös kuulumisia kuvien ja videoiden kera. Iina osasi ottaa hyvin huomioon myös helpommin stressaantuvan koiran tarpeet."
SariS
Arvostelu - Sari
alkaen
30 €
/yö
TinaT

7. Tina

15 km
alkaen
55 €
/yö
78 arviota
29
toistuvaa asiakasta

Friendly And Reliable Pet Care

Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
TinaT

7. Tina

Friendly And Reliable Pet Care15 km
(78 arviota)
29 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 2 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
"Tina was a wonderful house and pet sitter. She communicated with us while we were away, sending us lots of photos. She took our dog to the vet when he needed some unexpected attention, and gave us reassuring updates. We returned home to a clean and tidy home, and happy dogs! Highly recommend."
-anonymized--
Arvostelu - -anonymized-
alkaen
55 €
/yö
IidaI

8. Iida

16.2 km - Seinäjoki
alkaen
40 €
/yö
42 arviota
20
toistuvaa asiakasta

Todella eläinrakas ja tunnollinen

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
IidaI

8. Iida

Todella eläinrakas ja tunnollinen16.2 km - Seinäjoki
(42 arviota)
20 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Iida on hoitanut ja lenkittänyt useasti meidän kahta huskya ja olemme erittäin tyytyväisiä koiranhoitoon. olemme saaneet aina tietoa ja kuvia miten koirien kanssa sujuu ja kommunikointi Iidan kanssa on mukavaa ja sujuvaa. Iida on tunnollinen hoitaja ja pärjännyt hienosti kahden ison koiramme kanssa. lämmin suositus! 😊 "
TuiskuT
Arvostelu - Tuisku
alkaen
40 €
/yö
NinaN

9. Nina

15 km
alkaen
38,27 €
/yö
9 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Luotettava opiskelija auttaa eläintenhoidossa ♥️

Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
NinaN

9. Nina

Luotettava opiskelija auttaa eläintenhoidossa ♥️15 km
(9 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
"Hyvä kommunikointi hoitojakson aikana! Vastaa viesteihin ripeästi ja joustaa tulo/haku-ajoissa. Suosittelen Ninaa lämpöisesti. "
TinjaT
Arvostelu - Tinja
alkaen
38,27 €
/yö
JohannaJ

10. Johanna

13.2 km
alkaen
60 €
/yö

Osaavaa ja luotettavaa hoitoa lemmikillesi

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JohannaJ

10. Johanna

Osaavaa ja luotettavaa hoitoa lemmikillesi13.2 km
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö

Pawshake tarjoaa talovahtia myös -

Miksi house sitting sopisi teille?

Oletko lähdössä matkalle, mutta lemmikkisi haluaisi mieluummin pysyä kotona? Tai ehkä sinulla on monenlaisia lemmikkejä, eikä niiden sijoittaminen useisiin hoitopaikkoihin ole järkevää? Tällöin voisit harkita Pawshaken kotihoitajaa, joka tulee hoitamaan lemmikkejäsi kotiisi, siksi aikaa kun olet poissa.

Kaikki Pawshaken kautta tehdyt varaukset sisältävät Pawshake-takuun, eläinlääkärikulutakuun ja paljon muuta.

Lemmikinomistajat varaavat Pawshakessa talovahtipalvelua sijainnissa Ilmajoki. Yli 240 lemmikinomistajaa on jättänyt arvion, tähtimäärän keskiarvon tällä hetkellä ollessa 4.97/5. Kaikki varaukset on maksettu turvallisesti käyttäen jotain seuraavista maksuvaihtoehdoista: Visa, Mastercard, American Express