1. Talovahti
  2. Espoo

talovahti, Espoo

Yön yli kestävä hoitojakso sinun luonasi.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MaceyM

1. Macey

13.3 km
alkaen
30 €
/yö
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Attentive and loving caretaker

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
MaceyM

1. Macey

Attentive and loving caretaker 13.3 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/yö
MiraM

2. Mira

10.5 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

2. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja10.5 km - Vantaa
alkaen
62 €
/yö
KatiK

3. Kati

14.6 km
alkaen
56 €
/yö
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa

KatiK

3. Kati

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa14.6 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
alkaen
56 €
/yö
RuutR

4. Ruut

11.4 km
alkaen
45 €
/yö
1 arvio

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella!

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
RuutR

4. Ruut

Hoitopaikka koirametsämahdollisuudella! 11.4 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
45 €
/yö
JanikaJ

5. Janika

5.4 km
alkaen
50 €
/yö

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

5. Janika

Kokemusta monen laisista koirista5.4 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
50 €
/yö
LottaL

6. Lotta

13.7 km
alkaen
35 €
/yö
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Laajaa kokemusta eläimistä :)

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LottaL

6. Lotta

Laajaa kokemusta eläimistä :)13.7 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/yö
TaraT

7. Tara

15.1 km
alkaen
60 €
/yö
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️

TaraT

7. Tara

Eläinrakas ja turvallinen syli pörrökavereille💖❤️15.1 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
alkaen
60 €
/yö
EllaE

8. Ella

14 km
alkaen
60 €
/yö
4 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EllaE

8. Ella

Luotettava ja turvallinen hoitopaikka koirallesi 🐾🩵14 km
(4 arviota)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö
ChristinC

9. Christin

2.8 km
alkaen
50 €
/yö
3 arviota

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
ChristinC

9. Christin

Trusted Paws 🐾 20+ yrs experience, Reactive dog friendly2.8 km
(3 arviota)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Rottweiler Korppi kanssa
alkaen
50 €
/yö
KatriK

10. Katri

9.7 km
alkaen
60 €
/yö

Kotikäynnit lemmikeille

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatriK

10. Katri

Kotikäynnit lemmikeille9.7 km
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
60 €
/yö
AnastasiiaA

11. Anastasiia

12.6 km
alkaen
35 €
/yö
1 arvio
1
toistuva asiakas

Ana's Friendly House

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
AnastasiiaA

11. Anastasiia

Ana's Friendly House12.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Landseeri Hilda kanssa
alkaen
35 €
/yö
DaneD

12. Dane

2 km
alkaen
25 €
/yö

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi

DaneD

12. Dane

Valmis huolehtimaan rakkaasta lemmikistäsi 2 km
alkaen
25 €
/yö
EliasE

13. Elias

14.3 km
alkaen
40 €
/yö
1 arvio

Kissarakas hoitaja 🥰

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
EliasE

13. Elias

Kissarakas hoitaja 🥰14.3 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
40 €
/yö
LenaL

14. Lena

14.6 km
alkaen
30 €
/yö
1 arvio

Ready to love your pet and help you

LenaL

14. Lena

Ready to love your pet and help you14.6 km
(1 arvio)
alkaen
30 €
/yö
JennyJ

15. Jenny

3.8 km
alkaen
75 €
/yö

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮

JennyJ

15. Jenny

Luotettavaa hoitoa rakkaudella lemmikillesi 🐈‍⬛🦮3.8 km
alkaen
75 €
/yö
ZahraZ

16. Zahra

14.4 km
alkaen
60 €
/yö

Your Pet’s New Best Friend!

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
ZahraZ

16. Zahra

Your Pet’s New Best Friend!14.4 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
60 €
/yö
SeanS

17. Sean

6 km
alkaen
80 €
/yö

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!

SeanS

17. Sean

Expert Pet Care: Cats & Birds in Espoo!6 km
alkaen
80 €
/yö
EhsanE

18. Ehsan

0.2 km
alkaen
25 €
/yö

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille

EhsanE

18. Ehsan

Luotettava hoitaja koirille ja kissoille0.2 km
alkaen
25 €
/yö
SamuelS

19. Samuel

8.2 km
alkaen
25 €
/yö

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <3

SamuelS

19. Samuel

Pientä ilon tarvetta etsivä nuori eläinten läheltä <38.2 km
alkaen
25 €
/yö
MuskanM

20. Muskan

0.9 km
alkaen
60 €
/yö
2 arviota
1
toistuva asiakas

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
MuskanM

20. Muskan

Kokenut, luotettava ja rakastava kissanhoitaja • Espoo0.9 km
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
60 €
/yö