1. Koiran päivähoito
  2. Tuusula

Koiran päivähoito, Tuusula

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SofiaS

1. Sofia

19.2 km
alkaen
30 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Kokenut ja lempeä koiranomistaja tarjoaa hoitoa joustavasti

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
SofiaS

1. Sofia

Kokenut ja lempeä koiranomistaja tarjoaa hoitoa joustavasti19.2 km
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
JennaJ

2. Jenna

19.1 km - Vantaa
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Erittäin eläinrakas hoitaja

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
JennaJ

2. Jenna

Erittäin eläinrakas hoitaja19.1 km - Vantaa
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/päivä
MarjaM

3. Marja

19.6 km
alkaen
25 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Hauvanhoitoa!

MarjaM

3. Marja

Hauvanhoitoa!19.6 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
alkaen
25 €
/päivä
AnnikaA

4. Annika

19.4 km
alkaen
30 €
/päivä

tail wags guaranteed

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu golden retriever Sammy kanssa
AnnikaA

4. Annika

tail wags guaranteed 19.4 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu golden retriever Sammy kanssa
alkaen
30 €
/päivä
TaijaT

5. Taija

10.8 km
alkaen
30 €
/päivä
2 arviota

Turvallinen ja luotettava aikuinen hoitaja lemmikillesi! :)

Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
TaijaT

5. Taija

Turvallinen ja luotettava aikuinen hoitaja lemmikillesi! :)10.8 km
(2 arviota)
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
AnnamariA

6. Annamari

19.6 km
alkaen
30 €
/päivä
1 arvio

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa eläimellesi! 🐕🐈

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnnamariA

6. Annamari

Lämmintä ja luotettavaa hoitoa eläimellesi! 🐕🐈 19.6 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
sogandS

7. sogand

17.5 km
alkaen
35 €
/päivä
4 arviota

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki

sogandS

7. sogand

Cat lover & experienced pet sitter in Helsinki 17.5 km
(4 arviota)
alkaen
35 €
/päivä
MiraM

8. Mira

19.4 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

8. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja19.4 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä
NeaN

9. Nea

14.9 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Nopeasti Hoitoapua?

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
NeaN

9. Nea

Nopeasti Hoitoapua?14.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu tiibetinspanieli Cindy kanssa
alkaen
25 €
/päivä
WilmaW

10. Wilma

13.7 km
alkaen
20 €
/päivä

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
WilmaW

10. Wilma

Luotettava ja empaattinen eläintenhoitaja Mäntsälässä13.7 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
AlisaA

11. Alisa

19.2 km
alkaen
30 €
/päivä

Lenkitystä ja seuraa koiralapsille Viikissä

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AlisaA

11. Alisa

Lenkitystä ja seuraa koiralapsille Viikissä19.2 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
AbigaelA

12. Abigael

19.5 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
AbigaelA

12. Abigael

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.19.5 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
alkaen
15 €
/päivä
MatildaM

13. Matilda

10.2 km
alkaen
45 €
/päivä
1 arvio

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
MatildaM

13. Matilda

Eläimiä rakastava hoitaja nopealla varoitusajalla🩷10.2 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Whippet Lilli kanssa
alkaen
45 €
/päivä
PaulaP

14. Paula

10 km
alkaen
13 €
/päivä
1 arvio

Koirien Unelmamamma

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
PaulaP

14. Paula

Koirien Unelmamamma10 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Bichon Frisé Bella kanssa
alkaen
13 €
/päivä
HeidiH

15. Heidi

15.6 km
alkaen
40 €
/päivä
2 arviota

Hihnakäytöksestä riippumatta , ulkoilutusapua kaikille

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Dobermanni Elsa kanssa
HeidiH

15. Heidi

Hihnakäytöksestä riippumatta , ulkoilutusapua kaikille15.6 km
(2 arviota)
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Dobermanni Elsa kanssa
alkaen
40 €
/päivä
JasminJ

16. Jasmin

9.6 km
alkaen
30 €
/päivä

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua.

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
JasminJ

16. Jasmin

Koulutettu eläintenhoitaja tarjoaa lemmikinhoitoapua. 9.6 km
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
RiinaR

17. Riina

18.1 km
alkaen
15 €
/päivä

olen vapaa-ajalla lemmikkien kanssa

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu villakoira Adel kanssa
RiinaR

17. Riina

olen vapaa-ajalla lemmikkien kanssa18.1 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu villakoira Adel kanssa
alkaen
15 €
/päivä
SiyunS

18. Siyun

15.4 km
alkaen
50 €
/päivä

Luotettava & huolehtiva hoitaja parhaalle ystävällesi<3

SiyunS

18. Siyun

Luotettava & huolehtiva hoitaja parhaalle ystävällesi<3 15.4 km
alkaen
50 €
/päivä
OlakunleO

19. Olakunle

17 km
alkaen
30 €
/päivä

Friendly Dog Lover & Ex-Breeder – Pet Care Expert

OlakunleO

19. Olakunle

Friendly Dog Lover & Ex-Breeder – Pet Care Expert17 km
alkaen
30 €
/päivä