1. Koiran päivähoito
  2. Tuusula

Koiran päivähoito, Tuusula

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MonikaM

1. Monika

8.9 km
alkaen
19 €
/päivä
1 arvio

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MonikaM

1. Monika

🐾 Expert care for every paw | 15+ years with dogs 🐾8.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Monika was a diligent worker, true to her word and obviously had had plenty of experience with dogs. She was thorough in asking necessary information, knew many details about specific dog breeds and how to work with them, and willing to do everything that was asked. Thank you Monika!"
IirisI
Arvostelu - Iiris
alkaen
19 €
/päivä
ElinaE

2. Elina

14.8 km
alkaen
20 €
/päivä
11 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Elina's Cuddles and Care

Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
ElinaE

2. Elina

Elina's Cuddles and Care14.8 km
(11 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 10 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
"Elina was super careful with Vovo and I could see her passion for dogs straight away. Vovo also played with Benski, Elina`s dog, which was also very nice since both dogs need to socialize!"
PedroP
Arvostelu - Pedro
alkaen
20 €
/päivä
HanneleH

3. Hannele

19.9 km
alkaen
40 €
/päivä
58 arviota
26
toistuvaa asiakasta

Hannele

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Ruby kanssa
HanneleH

3. Hannele

Hannele19.9 km
(58 arviota)
26 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira Ruby kanssa
"Kiva, luotettava ja lämmin hoitopaikka.: koiramme viihtyi ja voi hyvin."
SaaraS
Arvostelu - Saara
alkaen
40 €
/päivä
LisaL

4. Lisa

13.5 km
alkaen
35 €
/päivä
65 arviota
32
toistuvaa asiakasta

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LisaL

4. Lisa

Your pet's home away from home: loving care & peace of mind13.5 km
(65 arviota)
32 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Vein ensimmäistä kertaa jo iäkkäät koirani ”vieraaseen paikkaan” hoitoon. Olin itse huolissani, että miten koirat sopeutuvat uuteen ympäristöön ja ihmisiin. Huoli oli kuitenkin turha, koska koirat viihtyivät loistavasti Lisan luona. He nauttivat rauhallisesta ulkoilusta pihassa ja Lisan seurasta. Koirani ovat reaktiivisia ja aika haukkuherkkiä, mutta Lisa suhtautui tähän hyvin ymmärtäväisesti ja hänen rauhallisuutensa sai koiratkin rauhoittumaan. Kommunikaatio Lisan kanssa sujui hyvin ja sain työpäivän aikana muutaman kuvankin, mikä oli todella ilahduttavaa. :)"
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
35 €
/päivä
LottaL

5. Lotta

8.8 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
LottaL

5. Lotta

Eläinrakas ja luotettava koiranhoitaja8.8 km
(7 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
"Kaikki sujui hyvin ja sovitus. Iso suositus!"
JouniJ
Arvostelu - Jouni
alkaen
15 €
/päivä
KaisaK

6. Kaisa

18.4 km
alkaen
30 €
/päivä
96 arviota
39
toistuvaa asiakasta

Hoitotäti koirille Pakilassa

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
KaisaK

6. Kaisa

Hoitotäti koirille Pakilassa18.4 km
(96 arviota)
39 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
"Our dog stayed the first time with Kaisa and everything went smoothly. She seemed very experienced with dogs and very kind so that it was easy to leave him with her. When we picked him up he seemed happy and relaxed. We will definitely ask her again when we need a dog sitter. "
RuthR
Arvostelu - Ruth
alkaen
30 €
/päivä
JulieJ

7. Julie

16.7 km
alkaen
40 €
/päivä
20 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Sairaanhoitaja hoitaa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JulieJ

7. Julie

Sairaanhoitaja hoitaa! 16.7 km
(20 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Koirat olivat haettaessa rauhallisen oloisia. Mukavat tilat koirille. Minun suosikkipaikka👍"
EilaE
Arvostelu - Eila
alkaen
40 €
/päivä
AnttoninaA

8. Anttonina

14.6 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Vastuullista ja lempeää koiranhoitoa koiran ehdoin

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
AnttoninaA

8. Anttonina

Vastuullista ja lempeää koiranhoitoa koiran ehdoin14.6 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Todella lämminhenkinen ja välittävä hoitopaikka, jossa koirasta pidetään aidosti hyvää huolta. Sovituista asioista pidetään kiinni ja koiran yksilölliset tarpeet huomioidaan hienosti. Koiran voi huoletta jättää hoitoon tietäen, että se on hyvissä ja turvallisissa käsissä. Suuri suositus! ❤️"
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
30 €
/päivä
MiloM

9. Milo

12.5 km
alkaen
25 €
/päivä
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

9. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja12.5 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"koira oli hyvin hoidettu. kiitos 🙂"
EzanaE
Arvostelu - Ezana
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

10. Julia

10.1 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
JuliaJ

10. Julia

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart10.1 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Julia is very nice, competent and communicates well ! My puppy loved her and for sure we will meet again "
NariN
Arvostelu - Nari
alkaen
20 €
/päivä
EmmaE

11. Emma

15.3 km
alkaen
28 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä ja huolenpitoa ystävällesi Tapanilassa!

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
EmmaE

11. Emma

Hellyyttä ja huolenpitoa ystävällesi Tapanilassa!15.3 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Emma piti koirastamme todella hyvää huolta! Vähän jännitti jättää pentu ensimmäistä kertaa hoitoon mutta koirallamme oli kiva päivä ja saimme kuulumisia kuvien ja videoiden muodossa."
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
28 €
/päivä
RosaR

12. Rosa

15.7 km
alkaen
30 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka ja seuraa karvakamulle!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
RosaR

12. Rosa

Luotettava hoitopaikka ja seuraa karvakamulle!15.7 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Ihana, lempeä ja rauhallinen Rosa! Luna jäi heti iloisena hänen kanssaan. Olin hyvin levollisella mielellä, ja seuraava kertakin on jo varattu."
RiittaR
Arvostelu - Riitta
alkaen
30 €
/päivä
KalleK

13. Kalle

8.9 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KalleK

13. Kalle

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä8.9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Meidän kääpiösnautseritytöt viihtyivät hyvin päivän Kallen luona. Kalle otti koirat vastaan varmaotteisesti ja laittoi kuulumisia päivän aikana. Lämmin suositus Kallelle! 👍🏻"
PetriP
Arvostelu - Petri
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

14. Julia

8.9 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JuliaJ

14. Julia

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä8.9 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kiitos jälleen erittäin hyvästä hoidosta. Oli kiva katsoa, kun Kuutti juoksi aamulla häntä heiluen tuttuun turvalliseen hoitopaikkaan. "
EeroE
Arvostelu - Eero
alkaen
30 €
/päivä
TiiaT

15. Tiia

8.2 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

15. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan8.2 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Kiitos pidempi aikaisesta koirani hoidosta (monta päivää koira oli päivähoidossa hoitajan luona). Toimi todella hyvin sovitut ajat ja kaikki meni hienosti. Vahva suosittelu."
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
20 €
/päivä
IrinaI

16. Irina

17.1 km
alkaen
25 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikkihoitoa (20v kokemuksella)

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
IrinaI

16. Irina

Luotettavaa lemmikkihoitoa (20v kokemuksella) 17.1 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
HenriettaH

17. Henrietta

8.7 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

17. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi8.7 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
RosiR

18. Rosi

12.5 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
RosiR

18. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla12.5 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
piaP

19. pia

15.3 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
piaP

19. pia

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana15.3 km - HKI
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
MalinM

20. Malin

19.9 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MalinM

20. Malin

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡19.9 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/päivä