1. Koiran päivähoito
  2. Sipoo

Koiran päivähoito, Sipoo

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
TiiaT

1. Tiia

10.2 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

1. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan10.2 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Kiitos pidempi aikaisesta koirani hoidosta (monta päivää koira oli päivähoidossa hoitajan luona). Toimi todella hyvin sovitut ajat ja kaikki meni hienosti. Vahva suosittelu."
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
20 €
/päivä
HenriettaH

2. Henrietta

13.8 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

2. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi13.8 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
RosiR

3. Rosi

17.6 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
RosiR

3. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla17.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
piaP

4. pia

19.6 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
piaP

4. pia

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana19.6 km - HKI
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
KatjaK

5. Katja

16.1 km
alkaen
20 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja lämmin lemmikinhoitaja – ei omia lemmikkejä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
KatjaK

5. Katja

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja lämmin lemmikinhoitaja – ei omia lemmikkejä16.1 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
OutiO

6. Outi

11.7 km
alkaen
15 €
/päivä

Turvallinen kotihoitopaikka koirille pitkällä kokemuksella

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
OutiO

6. Outi

Turvallinen kotihoitopaikka koirille pitkällä kokemuksella11.7 km
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
alkaen
15 €
/päivä
AnnukkaA

7. Annukka

3 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

AnnukkaA

7. Annukka

Uusi lemmikinhoitaja
3 km
alkaen
15 €
/päivä
LiisaL

8. Liisa

19 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastava hoitopaikka ja seuraa 24/7!🩷🐾

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
LiisaL

8. Liisa

Rakastava hoitopaikka ja seuraa 24/7!🩷🐾19 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Todella lämpimät suosittelut. Nala vietti päivän Liisan ja Jennen luona, kaikki sujui paremmin kuin olisin voinut toivoa. Liisa ja Jenne ottivat todella lämpimästi meidät molemmat vastaan ja Nalalla oli todella hyvät oltavat tässä hoitopaikassa. Oli ilo nähdä miten hyvät oltavat Nalalla täällä oli. Enemmän kun mielellään tuon uudestaan hoitoon. Suuret kiitokset"
ChristoC
Arvostelu - Christo
alkaen
25 €
/päivä
MinttuM

9. Minttu

16.2 km
alkaen
40 €
/päivä
35 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Kokenut läsnä oleva hoitaja koiralle!

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MinttuM

9. Minttu

Kokenut läsnä oleva hoitaja koiralle!16.2 km
(35 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Oli turvallista jättää iso koira Mintun hoiviin, vaikka ensimmäinen hoitokerta ihan vieraassa paikassa jännitti meitä vähän. Kaikki meni hienosti ja oli ihanaa saada kuva metsälenkiltä! ❤️"
AuneA
Arvostelu - Aune
alkaen
40 €
/päivä
SaaraS

10. Saara

16 km
alkaen
40 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
SaaraS

10. Saara

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija16 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
"Saaran kanssa kommunikointi oli helppoa ja vaivatonta, hoitopaikka löytyi nopealla varoitusajalla. Saaran koti on viihtyisä omakotitalo rauhallisella alueella ja pihalla, koira viihtyi hoidossa hyvin. Kuvat hoitopäivän ajalta olivat kiva lisä ja vahvistivat kuvaani Saarasta luotettavana hoitajana :)"
HelmiH
Arvostelu - Helmi
alkaen
40 €
/päivä
AdityanA

11. Adityan

18.6 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable dog dad, will treat your pet like my own

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AdityanA

11. Adityan

Reliable dog dad, will treat your pet like my own18.6 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
SaaraS

12. Saara

16.3 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koulutettu eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
SaaraS

12. Saara

Koulutettu eläintenhoitaja16.3 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kiitos Saaralle! Kaikki sujui hyvin ja olemme oikein tyytyväisiä "
NanetteN
Arvostelu - Nanette
alkaen
30 €
/päivä
SaraS

13. Sara

18.6 km
alkaen
30 €
/päivä
67 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Kokenut & eläinrakas hoitaja 🐶 FIN/ENG

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
SaraS

13. Sara

Kokenut & eläinrakas hoitaja 🐶 FIN/ENG18.6 km
(67 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Sara and Nidhal were lovely and easy to communicate with. They took very good care of Milou and also sent lots of photos and updates. They were very understanding and patient. Jane and Lulu are great dogs and Milou loved spending time with them. Thank you, Sara and Nidhal! "
PaulaP
Arvostelu - Paula
alkaen
30 €
/päivä
Ida-MariaI

14. Ida-Maria

9.4 km - Helsingin seutukunta
alkaen
15 €
/päivä
13 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämmin eläinrakas hoitaja!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Ida-MariaI

14. Ida-Maria

Lämmin eläinrakas hoitaja!9.4 km - Helsingin seutukunta
(13 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Tämä hoitopaikka on erinomainen. Lemmikki saa täällä just sitä lämpöä ja rakkautta jota tarvitsee silloin kun omistajalla on menoja. Asiointi Ida-Marian kanssa oli erittäin sujuvaa ja helppoa. Ehdottomasti suosittelen Ida-Mariaa kaikille lemmikin omistajille 😊"
AntonA
Arvostelu - Anton
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

15. Jenni

14.4 km
alkaen
25 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JenniJ

15. Jenni

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!14.4 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
InkaI

16. Inka

16 km
alkaen
15 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja huolehtivainen hoitaja! 🐱🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
InkaI

16. Inka

Kokenut ja huolehtivainen hoitaja! 🐱🐶16 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
AnnaleenaA

17. Annaleena

2.7 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
AnnaleenaA

17. Annaleena

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja2.7 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
NataliaN

18. Natalia

15.4 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
NataliaN

18. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa15.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
MariiaM

19. Mariia

16 km
alkaen
35 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Koulutettu hoitaja lemmikillesi 🐾

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 koiraa, 2 kissoja lemmikin kanssa
MariiaM

19. Mariia

Koulutettu hoitaja lemmikillesi 🐾16 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 koiraa, 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/päivä
JanitaJ

20. Janita

8 km
alkaen
45 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoitoapua

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JanitaJ

20. Janita

Luotettavaa hoitoapua8 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
45 €
/päivä