1. Koiran päivähoito
  2. Leppävaara

Koiran päivähoito, Leppävaara

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SuviS

1. Suvi

4.8 km
alkaen
14 €
/päivä
2 arviota

Kokenut kissanhoitaja Espoossa

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
SuviS

1. Suvi

Kokenut kissanhoitaja Espoossa4.8 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
14 €
/päivä
LeenaL

2. Leena

0.9 km
alkaen
40 €
/päivä
2 arviota

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
LeenaL

2. Leena

Tarvitseeko lemmikkisi luotettavaa hoitajaa?0.9 km
(2 arviota)
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
alkaen
40 €
/päivä
EllaE

3. Ella

5.1 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi

Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
EllaE

3. Ella

Luotettava sekä kokemuksen osaava hoitaja lemmikillesi5.1 km
(9 arviota)
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 9 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
alkaen
30 €
/päivä
JasminJ

4. Jasmin

0.9 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JasminJ

4. Jasmin

Luotettava apu arkeesi yli 20v kokemuksella 🐕🐾0.9 km
(1 arvio)
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
MiraM

5. Mira

5.5 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja

MiraM

5. Mira

Uusi Luotettava eläinrakas hoitaja5.5 km - Vantaa
alkaen
38 €
/päivä
JanikaJ

6. Janika

5.8 km
alkaen
30 €
/päivä

Kokemusta monen laisista koirista

Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
JanikaJ

6. Janika

Kokemusta monen laisista koirista5.8 km
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
Asuu Pohjanpystykorva Toffee kanssa
alkaen
30 €
/päivä
OliviaO

7. Olivia

4.8 km
alkaen
28 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
OliviaO

7. Olivia

Hellä Ja Rakastava Eläin Hoitaja4.8 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Mäyräkoira Hemmå kanssa
alkaen
28 €
/päivä
AbigaelA

8. Abigael

5.4 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
AbigaelA

8. Abigael

Hoping to meet furry friends in Vaasa! I miss my dog in PH.5.4 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu shihtzu-poodle Bucky kanssa
alkaen
15 €
/päivä
VeeraV

9. Veera

1.2 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio

Koiranhoitoapua tarjolla!

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
VeeraV

9. Veera

Koiranhoitoapua tarjolla!1.2 km
(1 arvio)
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiövillakoira Fredi kanssa
alkaen
15 €
/päivä
Tommy, Jill & JattaT

10. Tommy, Jill & Jatta

2.7 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
Tommy, Jill & JattaT

10. Tommy, Jill & Jatta

Rakastavaa ja luotettavaa hoitoa kissallesi2.7 km
(1 arvio)
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
20 €
/päivä
Eveliina IsabellaE

11. Eveliina Isabella

1.9 km
alkaen
30 €
/päivä

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍

Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
Eveliina IsabellaE

11. Eveliina Isabella

Rakastava hoitaja Leppävaarasta vailla pörrökaveria! 😍1.9 km
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
30 €
/päivä
MailaM

12. Maila

2.2 km
alkaen
10 €
/päivä

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa

MailaM

12. Maila

Koiran ulkoilutusta ja hoitoa2.2 km
alkaen
10 €
/päivä
OiliO

13. Oili

2.6 km
alkaen
10 €
/päivä

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾

Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
OiliO

13. Oili

luotettavaa kotihoitoa 🐈🐩🐾2.6 km
Asuu 1 kissa lemmikin kanssa
alkaen
10 €
/päivä
JichenJ

14. Jichen

1.3 km
alkaen
25 €
/päivä
1
toistuva asiakas

For the reason of loving pets

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
JichenJ

14. Jichen

For the reason of loving pets1.3 km
1 toistuva asiakas
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu China local dog Tuan tuan kanssa
alkaen
25 €
/päivä
FouadF

15. Fouad

3.4 km
alkaen
30 €
/päivä

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki

FouadF

15. Fouad

Trustworthy and loving dog care in Pitäjänmäki3.4 km
alkaen
30 €
/päivä
LiisaL

16. Liisa

4.3 km
alkaen
15 €
/päivä
7 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Aktiivinen, kokenut suurten ja haastavien koirien kanssa.

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
LiisaL

16. Liisa

Aktiivinen, kokenut suurten ja haastavien koirien kanssa.4.3 km
(7 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
JasminJ

17. Jasmin

0.6 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
2
toistuvaa asiakasta

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
JasminJ

17. Jasmin

🐰🐹 Eläimet lähellä sydäntä 🐱🐶0.6 km
(12 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
ClaudiaC

18. Claudia

3.8 km
alkaen
35 €
/päivä
1
toistuva asiakas

Pet Paradise

Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
ClaudiaC

18. Claudia

Pet Paradise 3.8 km
1 toistuva asiakas
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
35 €
/päivä
Hanna MariaH

19. Hanna Maria

4.2 km
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Hanna MariaH

19. Hanna Maria

Luotettavaa ulkoiluseuraa koirallesi Munkinseudulla4.2 km
(2 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä