1. Koiran päivähoito
  2. Leppävaara

Koiran päivähoito, Leppävaara

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
MalinM

1. Malin

5.9 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡

Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
MalinM

1. Malin

Lenkkikaveri ja kodikas hoitopaikka koirallesi 🐕🏡5.9 km
(3 arviota)
Varattu viimeksi 11 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
25 €
/päivä
FridaF

2. Frida

4.7 km
alkaen
40 €
/päivä
1 arvio

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa

Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
FridaF

2. Frida

Lukiolainen Espoosta valmiina auttamaan koiran hoidossa4.7 km
(1 arvio)
Aktiivinen viimeksi eilen
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
alkaen
40 €
/päivä
ValeriaV

3. Valeria

1.1 km
alkaen
27 €
/päivä
4 arviota

Experienced pet owner ready to care for your best friend

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
ValeriaV

3. Valeria

Experienced pet owner ready to care for your best friend1.1 km
(4 arviota)
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 2 päivää sitten
alkaen
27 €
/päivä
KatieK

4. Katie

1.2 km
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KatieK

4. Katie

1.2 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 6 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
35 €
/päivä
TracyT

5. Tracy

1.6 km
alkaen
17 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.

Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
TracyT

5. Tracy

Uusi lemmikinhoitaja
Caring pet lover with experience caring for dogs and cats.1.6 km
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
17 €
/päivä
MariamM

6. Mariam

2.9 km
alkaen
20 €
/päivä
1 arvio

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶

Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
MariamM

6. Mariam

Rauhallinen hoitopaikka Espoosta!🌸🐶2.9 km
(1 arvio)
Viimeksi aktiivinen 12 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
EvrenE

7. Evren

2.9 km
alkaen
25 €
/päivä

Structured nature walks for high-energy dogs

Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
EvrenE

7. Evren

Structured nature walks for high-energy dogs2.9 km
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
amelieA

8. amelie

3.2 km
alkaen
50 €
/päivä

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
amelieA

8. amelie

❤️ Turvallinen ja välittävä hoitopaikka lemmikillesi3.2 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Saksanpaimenkoira, Bulldog & Husky Neme kanssa
alkaen
50 €
/päivä
StavroulaS

9. Stavroula

5 km
alkaen
15 €
/päivä

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me

StavroulaS

9. Stavroula

Long Forest Walks and Playtime is guaranteed with me 5 km
alkaen
15 €
/päivä
EmiliaE

10. Emilia

4.2 km
alkaen
25 €
/päivä
16 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa

Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
EmiliaE

10. Emilia

Luotettavaa ja aktiivista hoitoa lemmikillesi Munkassa4.2 km
(16 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi tänään
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
"Sain pitkin päivää kuulumisia ja kuvia, koiran kanssa touhuttiin koiran tarpeiden mukaan ja kaikki sujui hyvin, ja oli turvallinen olo koiran puolesta. Haettaessa koira katsoi vielä pitkään Emilian perään, vaikka kotiin piti jo lähteä!😂"
IlonaI
Arvostelu - Ilona
alkaen
25 €
/päivä
WenW

11. Wen

2.9 km
alkaen
35 €
/päivä
45 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Lovely Home Pet Boarding

Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
WenW

11. Wen

Lovely Home Pet Boarding2.9 km
(45 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi tänään
Aktiivinen viimeksi tänään
"First time using a pet sitter and they were very accomodating and trustworthy people. Very good communication during the time when our dog was there and frequent updates / pictures and videos. Our dog loved it there. Their place is very nice and pet proofed. We'll definetly come back to them if we ever need a dog sitter."
JaroJ
Arvostelu - Jaro
alkaen
35 €
/päivä
KatiK

12. Kati

6.2 km
alkaen
33 €
/päivä
26 arviota
9
toistuvaa asiakasta

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa

KatiK

12. Kati

Yli 15vuoden kokemuksella rakkaudellista eläintenhoitoa6.2 km
(26 arviota)
9 toistuvaa asiakasta
"Kati oli ihana, lempeä hoitaja. Yhteydenpito sujui hyvin ja koiran pystyi turvallisin mielin jättää Katin hoitoon. Hoitopäivän jälkeen saimme kotiin iloisen ja tyytyväisen koiran! Kokemuksen perusteella varasimme Katilta koirallemme hoidon viikon lomamatkamme ajalle ja muutoinkin mielellään jatkossakin pyydämme Katia hoitamaan koiraamme."
ErjaE
Arvostelu - Erja
alkaen
33 €
/päivä
LottaL

13. Lotta

5.5 km
alkaen
25 €
/päivä
10 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Laajaa kokemusta eläimistä :)

Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
LottaL

13. Lotta

Laajaa kokemusta eläimistä :)5.5 km
(10 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 2 kissoja lemmikin kanssa
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Lotta on huippu koiran käsittelijä ja ymmärtää haastavaa teinikoiraa hienosti! Suosittelen ehdottomasti. "
IidaI
Arvostelu - Iida
alkaen
25 €
/päivä
TuuaT

14. Tuua

5.6 km
alkaen
20 €
/päivä
16 arviota
2
toistuvaa asiakasta

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
TuuaT

14. Tuua

100% etätyötä tekevä Espoolainen eläinrakas5.6 km
(16 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 4 päivää sitten
"Nopealla aikataululla vakipaikka vastasi tarpeeseen :) "
JaninaJ
Arvostelu - Janina
alkaen
20 €
/päivä
JosefiinaJ

15. Josefiina

4 km
alkaen
22 €
/päivä
2 arviota

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
JosefiinaJ

15. Josefiina

Rauhallinen ja kokenut hoitopaikka Munkkiniemessä 4 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 11 päivää sitten
"Paavo ja Niilo olivat päivän jälkeen kovin iloisia ja tyytyväisiä, saivat takuulla hyvää hoitoa ja huomiota Josefiinan seurassa, palaavat varmasti mielellään Josefiinan hoiviin uudestaankin — ja me hyvän kokemuksen jälkeen luottavaisin mielin koirulaiset hänen hoitoonsa viemme."
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
22 €
/päivä
AnastasiaA

16. Anastasia

5 km
alkaen
35 €
/päivä
14 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Tuo koirasi lomailemaan

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
AnastasiaA

16. Anastasia

Tuo koirasi lomailemaan 5 km
(14 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Anastasia is a fantastic dogsitter. Everything went as agreed, communication was very east and she kept me updated throughout the day. Our dog Arda had such a good time at Anastasia's that she didn't want to leave in the evening :)"
AnnaA
Arvostelu - Anna
alkaen
35 €
/päivä
MelissaM

17. Melissa

4.6 km
alkaen
25 €
/päivä
45 arviota
16
toistuvaa asiakasta

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
MelissaM

17. Melissa

Lemmikkien Hoitoapua Rakkaudella4.6 km
(45 arviota)
16 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Kääpiösnautseri Isla kanssa
"Melissa on huolehtinut Lykestä useamman työpäivän ajan. Hän osaa ottaa hienosti huomioon koiran erilaiset tarpeet ja kaikki toiminta on koiralähtöistä. Aikataulujen sopiminen ja kommunikointi oli joustavaa ja helppoa. Suosittelen lämpimästi Melissaa koiranhoitajaksi!"
TeroT
Arvostelu - Tero
alkaen
25 €
/päivä
DianaD

18. Diana

3.1 km
alkaen
15 €
/päivä

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
DianaD

18. Diana

Safe, playful & loving home with Diana & shihtzu Leo3.1 km
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu Shih tzu Leo kanssa
alkaen
15 €
/päivä
ViktoriaV

19. Viktoria

5.5 km
alkaen
25 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
ViktoriaV

19. Viktoria

Trusted Dog Sitter for Happy, Safe Walks & Stays5.5 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä yksi tunti kuluessa
"Everything went well. Experienced dog keeper, my dog really liked it there."
Markus JoonasM
Arvostelu - Markus Joonas
alkaen
25 €
/päivä
JaninaJ

20. Janina

3.5 km
alkaen
20 €
/päivä
12 arviota
6
toistuvaa asiakasta

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
JaninaJ

20. Janina

läheisyyttä ja lenkkejä lemmikille3.5 km
(12 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Janina ja perhe pitivät todella hyvää huolta meidän Hilppa-cockerista pitkän työpäiväni ajan. Sain viestiä ja kuvia päivän kuulumisista. Voin suositella lämpimästi! 😊"
MariaM
Arvostelu - Maria
alkaen
20 €
/päivä