1. Koiran päivähoito
  2. Kerava

Koiran päivähoito, Kerava

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
SaaraS

1. Saara

14.2 km
alkaen
40 €
/päivä
6 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija

Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
SaaraS

1. Saara

Eläinrakas ja luotettava eläinlääkäriopiskelija14.2 km
(6 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira, 1 kissa lemmikin kanssa
Asuu Irlanninsusikoira Gumo kanssa
"Saaran kanssa kommunikointi oli helppoa ja vaivatonta, hoitopaikka löytyi nopealla varoitusajalla. Saaran koti on viihtyisä omakotitalo rauhallisella alueella ja pihalla, koira viihtyi hoidossa hyvin. Kuvat hoitopäivän ajalta olivat kiva lisä ja vahvistivat kuvaani Saarasta luotettavana hoitajana :)"
HelmiH
Arvostelu - Helmi
alkaen
40 €
/päivä
AdityanA

2. Adityan

17.8 km
alkaen
10 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Reliable dog dad, will treat your pet like my own

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
AdityanA

2. Adityan

Reliable dog dad, will treat your pet like my own17.8 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
alkaen
10 €
/päivä
VeraV

3. Vera

17.6 km
alkaen
25 €
/päivä
27 arviota
14
toistuvaa asiakasta

Osaavaa ja monikielistä lemmikinhoitoa/Experienced and multilingual pet care

Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
VeraV

3. Vera

Osaavaa ja monikielistä lemmikinhoitoa/Experienced and multilingual pet care17.6 km
(27 arviota)
14 toistuvaa asiakasta
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Vera was excellent at communicating how it was going and she followed our instructions closely. Nilo is a deaf dog and it helped a lot that she already knows sign language. We will book again!"
JuliaJ
Arvostelu - Julia
alkaen
25 €
/päivä
SaaraS

4. Saara

12.6 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Koulutettu eläintenhoitaja

Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
SaaraS

4. Saara

Koulutettu eläintenhoitaja12.6 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 14 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kiitos Saaralle! Kaikki sujui hyvin ja olemme oikein tyytyväisiä "
NanetteN
Arvostelu - Nanette
alkaen
30 €
/päivä
SaraS

5. Sara

19.8 km
alkaen
30 €
/päivä
67 arviota
31
toistuvaa asiakasta

Kokenut & eläinrakas hoitaja 🐶 FIN/ENG

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
SaraS

5. Sara

Kokenut & eläinrakas hoitaja 🐶 FIN/ENG19.8 km
(67 arviota)
31 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
"Sara and Nidhal were lovely and easy to communicate with. They took very good care of Milou and also sent lots of photos and updates. They were very understanding and patient. Jane and Lulu are great dogs and Milou loved spending time with them. Thank you, Sara and Nidhal! "
PaulaP
Arvostelu - Paula
alkaen
30 €
/päivä
AnuA

6. Anu

16.9 km
alkaen
40 €
/päivä
10 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja

Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
AnuA

6. Anu

Huolellinen kotivahti/tilanhoitaja16.9 km
(10 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 9 päivää sitten
Asuu 2 koiraa lemmikin kanssa
"Anu is such an experienced dog sitter that we felt lucky and grateful to have her watching out our little friend. Definitely will reach Anu again!! ❤️❤️ "
ThuT
Arvostelu - Thu
alkaen
40 €
/päivä
Ida-MariaI

7. Ida-Maria

17.5 km - Helsingin seutukunta
alkaen
15 €
/päivä
13 arviota
4
toistuvaa asiakasta

Lämmin eläinrakas hoitaja!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
Ida-MariaI

7. Ida-Maria

Lämmin eläinrakas hoitaja!17.5 km - Helsingin seutukunta
(13 arviota)
4 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 4 päivää sitten
"Tämä hoitopaikka on erinomainen. Lemmikki saa täällä just sitä lämpöä ja rakkautta jota tarvitsee silloin kun omistajalla on menoja. Asiointi Ida-Marian kanssa oli erittäin sujuvaa ja helppoa. Ehdottomasti suosittelen Ida-Mariaa kaikille lemmikin omistajille 😊"
AntonA
Arvostelu - Anton
alkaen
15 €
/päivä
JenniJ

8. Jenni

8.9 km
alkaen
25 €
/päivä
13 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!

Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
JenniJ

8. Jenni

Lentokentän vieressä luotettava hoitaja lemmikillesi!8.9 km
(13 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 12 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
InkaI

9. Inka

15.5 km
alkaen
15 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Kokenut ja huolehtivainen hoitaja! 🐱🐶

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
InkaI

9. Inka

Kokenut ja huolehtivainen hoitaja! 🐱🐶15.5 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
OonaO

10. Oona

19.9 km - HKI
alkaen
50 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Koiranhoitoa Helsingissä

Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu labbismix Usma kanssa
OonaO

10. Oona

Koiranhoitoa Helsingissä19.9 km - HKI
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
Asuu labbismix Usma kanssa
"Oona hoiti meidän vuoden ikäistä sammaria erittäin mallikkaasti. Kotiin tullessamme vastassa oli tyytyväinen ja iloinen koira. Suosittelen Oonaa lämpimästi! Kysellään kyllä jatkossakin hoitopaikkaa Oonan luota."
virpiV
Arvostelu - virpi
alkaen
50 €
/päivä
EmmiE

11. Emmi

17.6 km
alkaen
29 €
/päivä
4 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
EmmiE

11. Emmi

Rapsutuksia&rakkautta lemmikillesi lyhyellä varoitusajalla17.6 km
(4 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Kaikki meni hyvin. Trombo oli todella mukava leikki kaveri koiralleni ja tulivat hyvin toimeen keskenään. Suosittelen!"
ValtoV
Arvostelu - Valto
alkaen
29 €
/päivä
AnnaleenaA

12. Annaleena

12.2 km
alkaen
15 €
/päivä
6 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
AnnaleenaA

12. Annaleena

Yhteistyökykyinen ja joustava lemmikinhoitaja12.2 km
(6 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
NataliaN

13. Natalia

8.4 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa

Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
NataliaN

13. Natalia

Koirien & kissojen hoitoa Järvenpäässä & Tuusulassa8.4 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 3 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
EveliinaE

14. Eveliina

19.5 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas opiskelija kissojen hoitajaksi

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
EveliinaE

14. Eveliina

Eläinrakas opiskelija kissojen hoitajaksi19.5 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 10 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
MariiaM

15. Mariia

15.6 km
alkaen
35 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Koulutettu hoitaja lemmikillesi 🐾

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 koiraa, 2 kissoja lemmikin kanssa
MariiaM

15. Mariia

Koulutettu hoitaja lemmikillesi 🐾15.6 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 2 koiraa, 2 kissoja lemmikin kanssa
alkaen
35 €
/päivä
JanitaJ

16. Janita

6.7 km
alkaen
45 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettavaa hoitoapua

Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
JanitaJ

16. Janita

Luotettavaa hoitoapua6.7 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Aktiivinen viimeksi eilen
alkaen
45 €
/päivä
SaaraS

17. Saara

16.2 km
alkaen
22 €
/päivä
15 arviota
6
toistuvaa asiakasta

luotettava ja rakastava hoitaja🐶❤️

Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
SaaraS

17. Saara

luotettava ja rakastava hoitaja🐶❤️16.2 km
(15 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Otettu yhteyttä viimeksi 3 päivää sitten
alkaen
22 €
/päivä
KiiraK

18. Kiira

19.4 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Eläinrakas hoitaja🤗

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
KiiraK

18. Kiira

Eläinrakas hoitaja🤗19.4 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
LindaL

19. Linda

15 km
alkaen
15 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja 🐶🐱☀️

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
LindaL

19. Linda

Luotettava ja kokenut hoitaja 🐶🐱☀️15 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
AgneseA

20. Agnese

7.5 km
alkaen
18 €
/päivä
2 arviota

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille

Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
AgneseA

20. Agnese

Luotettava hoitopaikka kissoille ja koirille7.5 km
(2 arviota)
Otettu yhteyttä viimeksi 5 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
alkaen
18 €
/päivä