1. Koiran päivähoito
  2. Kerava

Koiran päivähoito, Kerava

Päivällä tapahtuva hoitojakso hoitajan luona.

Palvelu
Sijainti
Päivämäärät
Hinta (EUR)
Kuinka monta lemmikkiä?
Pieni koira0-8 kg
Keskikokoinen koira8-18 kg
Suuri koira18-45 kg
Erittäin suuri koira+45 kg
KissaKaikki
Pieni eläinLintu, kani, fretti, ...
Tarkemmat hakusuodattimet
JulieJ

1. Julie

17.4 km
alkaen
40 €
/päivä
20 arviota
10
toistuvaa asiakasta

Sairaanhoitaja hoitaa!

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
JulieJ

1. Julie

Sairaanhoitaja hoitaa! 17.4 km
(20 arviota)
10 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Koirat olivat haettaessa rauhallisen oloisia. Mukavat tilat koirille. Minun suosikkipaikka👍"
EilaE
Arvostelu - Eila
alkaen
40 €
/päivä
AnttoninaA

2. Anttonina

19.3 km
alkaen
30 €
/päivä
9 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Vastuullista ja lempeää koiranhoitoa koiran ehdoin

Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
AnttoninaA

2. Anttonina

Vastuullista ja lempeää koiranhoitoa koiran ehdoin19.3 km
(9 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 14 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi tänään
"Todella lämminhenkinen ja välittävä hoitopaikka, jossa koirasta pidetään aidosti hyvää huolta. Sovituista asioista pidetään kiinni ja koiran yksilölliset tarpeet huomioidaan hienosti. Koiran voi huoletta jättää hoitoon tietäen, että se on hyvissä ja turvallisissa käsissä. Suuri suositus! ❤️"
IdaI
Arvostelu - Ida
alkaen
30 €
/päivä
MiloM

3. Milo

12.1 km
alkaen
25 €
/päivä
15 arviota
7
toistuvaa asiakasta

Eläinrakas luotettava hoitaja

Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MiloM

3. Milo

Eläinrakas luotettava hoitaja12.1 km
(15 arviota)
7 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 10 päivää sitten
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"koira oli hyvin hoidettu. kiitos 🙂"
EzanaE
Arvostelu - Ezana
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

4. Julia

10.3 km
alkaen
20 €
/päivä
7 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart

Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
JuliaJ

4. Julia

Loving pet sitter – walks, play, feeding & care with heart10.3 km
(7 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 5 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
"Julia is very nice, competent and communicates well ! My puppy loved her and for sure we will meet again "
NariN
Arvostelu - Nari
alkaen
20 €
/päivä
EmmaE

5. Emma

15.5 km
alkaen
28 €
/päivä
11 arviota
5
toistuvaa asiakasta

Hellyyttä ja huolenpitoa ystävällesi Tapanilassa!

Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
EmmaE

5. Emma

Hellyyttä ja huolenpitoa ystävällesi Tapanilassa!15.5 km
(11 arviota)
5 toistuvaa asiakasta
Otettu yhteyttä viimeksi 7 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 2 päivää sitten
"Emma piti koirastamme todella hyvää huolta! Vähän jännitti jättää pentu ensimmäistä kertaa hoitoon mutta koirallamme oli kiva päivä ja saimme kuulumisia kuvien ja videoiden muodossa."
NooraN
Arvostelu - Noora
alkaen
28 €
/päivä
RosaR

6. Rosa

15.1 km
alkaen
30 €
/päivä
3 arviota
2
toistuvaa asiakasta

Luotettava hoitopaikka ja seuraa karvakamulle!

Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
RosaR

6. Rosa

Luotettava hoitopaikka ja seuraa karvakamulle!15.1 km
(3 arviota)
2 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Ihana, lempeä ja rauhallinen Rosa! Luna jäi heti iloisena hänen kanssaan. Olin hyvin levollisella mielellä, ja seuraava kertakin on jo varattu."
RiittaR
Arvostelu - Riitta
alkaen
30 €
/päivä
KalleK

7. Kalle

9 km
alkaen
25 €
/päivä
5 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä

Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
KalleK

7. Kalle

Luotettava, turvallinen ja kokenut hoitaja Leinelässä9 km
(5 arviota)
1 toistuva asiakas
Viimeksi aktiivinen 8 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Meidän kääpiösnautseritytöt viihtyivät hyvin päivän Kallen luona. Kalle otti koirat vastaan varmaotteisesti ja laittoi kuulumisia päivän aikana. Lämmin suositus Kallelle! 👍🏻"
PetriP
Arvostelu - Petri
alkaen
25 €
/päivä
JuliaJ

8. Julia

8 km
alkaen
30 €
/päivä
13 arviota
3
toistuvaa asiakasta

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä

Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
JuliaJ

8. Julia

Rauhallista koiranhoitoa Järvenpäässä8 km
(13 arviota)
3 toistuvaa asiakasta
Viimeksi aktiivinen 7 päivää sitten
Vastaa yleensä pari tuntia kuluessa
"Kiitos jälleen erittäin hyvästä hoidosta. Oli kiva katsoa, kun Kuutti juoksi aamulla häntä heiluen tuttuun turvalliseen hoitopaikkaan. "
EeroE
Arvostelu - Eero
alkaen
30 €
/päivä
TiiaT

9. Tiia

6.5 km
alkaen
20 €
/päivä
14 arviota
13
toistuvaa asiakasta

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan

Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
TiiaT

9. Tiia

Eläinten Ystävä Valmiina Auttamaan6.5 km
(14 arviota)
13 toistuvaa asiakasta
Kalenteri päivitetty hiljattain
Viimeksi aktiivinen 3 päivää sitten
"Kiitos pidempi aikaisesta koirani hoidosta (monta päivää koira oli päivähoidossa hoitajan luona). Toimi todella hyvin sovitut ajat ja kaikki meni hienosti. Vahva suosittelu."
MiiaM
Arvostelu - Miia
alkaen
20 €
/päivä
IrinaI

10. Irina

17.9 km
alkaen
25 €
/päivä
10 arviota
6
toistuvaa asiakasta

Luotettavaa lemmikkihoitoa (20v kokemuksella)

Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
IrinaI

10. Irina

Luotettavaa lemmikkihoitoa (20v kokemuksella) 17.9 km
(10 arviota)
6 toistuvaa asiakasta
Varattu viimeksi 14 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 11 päivää sitten
alkaen
25 €
/päivä
HenriettaH

11. Henrietta

9 km
alkaen
20 €
/päivä
6 arviota
1
toistuva asiakas

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi

Aktiivinen viimeksi tänään
HenriettaH

11. Henrietta

Luotettava ja kokenut hoitaja lemmikillesi9 km
(6 arviota)
1 toistuva asiakas
Aktiivinen viimeksi tänään
alkaen
20 €
/päivä
RosiR

12. Rosi

12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
1 arvio
1
toistuva asiakas

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla

Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
RosiR

12. Rosi

Eläinrakas tunnollinen lukiolainen aina saatavilla12.1 km
(1 arvio)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 6 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
piaP

13. pia

16.2 km - HKI
alkaen
20 €
/päivä
2 arviota
1
toistuva asiakas

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
piaP

13. pia

Ei vain ruokakuppi, vaan lemmikkisi seurana ja turvana16.2 km - HKI
(2 arviota)
1 toistuva asiakas
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 8 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
KatjaK

14. Katja

12.3 km
alkaen
20 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Kokenut ja lämmin lemmikinhoitaja – ei omia lemmikkejä

Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
KatjaK

14. Katja

Uusi lemmikinhoitaja
Kokenut ja lämmin lemmikinhoitaja – ei omia lemmikkejä12.3 km
Kalenteri päivitetty hiljattain
Varattu viimeksi 7 päivää sitten
alkaen
20 €
/päivä
SaimiS

15. Saimi

18.9 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja
1
toistuva asiakas

Saisinko lainata sun karvakuonoa? 🐕

Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
SaimiS

15. Saimi

Uusi lemmikinhoitaja
Saisinko lainata sun karvakuonoa? 🐕18.9 km
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 12 päivää sitten
Otettu yhteyttä viimeksi 6 päivää sitten
alkaen
15 €
/päivä
RoosaR

16. Roosa

17.6 km - HKI
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

Luotettavaa hoitoa karvakamullesi!

Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
RoosaR

16. Roosa

Uusi lemmikinhoitaja
Luotettavaa hoitoa karvakamullesi!17.6 km - HKI
Viimeksi aktiivinen 5 päivää sitten
Vastaa yleensä yhden päivän kuluessa
alkaen
15 €
/päivä
AnnukkaA

17. Annukka

12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
Uusi lemmikinhoitaja

AnnukkaA

17. Annukka

Uusi lemmikinhoitaja
12.1 km
alkaen
15 €
/päivä
LiisaL

18. Liisa

18.2 km
alkaen
25 €
/päivä
3 arviota
1
toistuva asiakas

Rakastava hoitopaikka ja seuraa 24/7!🩷🐾

Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
LiisaL

18. Liisa

Rakastava hoitopaikka ja seuraa 24/7!🩷🐾18.2 km
(3 arviota)
1 toistuva asiakas
Varattu viimeksi 9 päivää sitten
Aktiivinen viimeksi eilen
"Todella lämpimät suosittelut. Nala vietti päivän Liisan ja Jennen luona, kaikki sujui paremmin kuin olisin voinut toivoa. Liisa ja Jenne ottivat todella lämpimästi meidät molemmat vastaan ja Nalalla oli todella hyvät oltavat tässä hoitopaikassa. Oli ilo nähdä miten hyvät oltavat Nalalla täällä oli. Enemmän kun mielellään tuon uudestaan hoitoon. Suuret kiitokset"
ChristoC
Arvostelu - Christo
alkaen
25 €
/päivä
MarianM

19. Marian

19.6 km - HKI
alkaen
35 €
/päivä
1 arvio

Trustworthy care for your pet

Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
MarianM

19. Marian

Trustworthy care for your pet19.6 km - HKI
(1 arvio)
Otettu yhteyttä viimeksi 13 päivää sitten
Viimeksi aktiivinen 13 päivää sitten
alkaen
35 €
/päivä
MinttuM

20. Minttu

12.8 km
alkaen
40 €
/päivä
35 arviota
18
toistuvaa asiakasta

Kokenut läsnä oleva hoitaja koiralle!

Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
MinttuM

20. Minttu

Kokenut läsnä oleva hoitaja koiralle!12.8 km
(35 arviota)
18 toistuvaa asiakasta
Aktiivinen viimeksi eilen
Asuu 1 koira lemmikin kanssa
"Oli turvallista jättää iso koira Mintun hoiviin, vaikka ensimmäinen hoitokerta ihan vieraassa paikassa jännitti meitä vähän. Kaikki meni hienosti ja oli ihanaa saada kuva metsälenkiltä! ❤️"
AuneA
Arvostelu - Aune
alkaen
40 €
/päivä